Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

anam ben bu kadar güzel mıyım yaw.. cok sevındım şimdi. saol arkadasım benım ılgılendıgın ıcın

site duruşa ve yuz sekiline gore tarama yapıyor ...goz ya da dudak ya da burun vb yerlere pek bakmıyor ...benim sahsi gorusum bu yonde =)

kesinlikle doğru, kara kaşlı-kara gözlü arkadaşımı Meg Ryan a benzetince bende olay koptu zatenakannehir

ayhh bu myharitage sadece resmin duruşuna göre belirliyo. bir kaç referans noktası belirliyo sadece. keşke beni benzettiği tiplere benzesem keşke. ama alakam yok

livim yine harika bi topik açmışsınvereliniortak
yeni adres burası olucak anlaşılankaydirigubbakcemile2
ayrıca benzetilenlerde yazsın doğru:lepi:ben sürekli imaj yenilediğim için her halimi benzetiyolardı birilerine:)
burdan söylersem şimdi hava atıyo sanarlar:kedi:

asom soyle kuzum kım ne diyecek sana aaaaaaaaaa vallaha cok merak ettim ...benide genelde farklı farklı kısılere benzetirler ozelliklede sevgilim =)

asom soyle kuzum kım ne diyecek sana aaaaaaaaaa vallaha cok merak ettim ...benide genelde farklı farklı kısılere benzetirler ozelliklede sevgilim =)

seni livden başka kime benzetiyolar de hele bakimtamam söylicem sanakaydirigubbakcemile3

Ayy pardon çarşıdan yeni geldim topicleri de karıştırıyorum nolcak benim bu halim ): :sinifsinif: Özür dilerim canlarım ya.. :kedi: a.s. kopyala yapıştır yapım bari :kedi: :kedi:

Ayy pardon çarşıdan yeni geldim topicleri de karıştırıyorum nolcak benim bu halim ): :sinifsinif: Özür dilerim canlarım ya.. :kedi: a.s. kopyala yapıştır yapım bari :kedi: :kedi:

sorun degil bitanesi ...ama sende bize katılıyorsun seni kıme benzetirler ya da kıme benzersin soyle bakalım seker

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…