Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

2 tane aynı konudan olunca insanların kafası karşıo dmkki liv85
buarada belinay çağla şikeli andırıyorsun bence de

ıııyyy çağla şikel normalde çok ama çok çirkin bi kız yaaa
Ben yakından gördüm 3 gün uykularım kaçtııııı
Bence belinay hiç benzemiyor:icecream:

tatlım isteyen istediği yere ekler neden kitlensinki o başkasının açtığı fikir alıdığı yer burasıysa senin ne alaka şimdi öbür tarafada ekledim diemi diyossun??

cnmcım diger yerde biraz karısılık olmustu o topigi acan arkadasla biz konustuk onu onlemek amaclı ben bu topigi actım ..sen kendi ustune alınma sakın umarım anlasılmıssımdir cnm...

cnmcım diger yerde biraz karısılık olmustu o topigi acan arkadasla biz konustuk onu onlemek amaclı ben bu topigi actım ..sen kendi ustune alınma sakın umarım anlasılmıssımdir cnm...

tamam tatlım güzel bir açıklama yaptığın için asıl ben teşekkür ederim kaydirigubbakcemile5

size resmen hayran kaldım çok güzel tesbitler yapmışsınız ben insanları hiç öyle benzetemem çok başarılısınız hakkaten :lepi:

flaşhın etsiki olabilir deryacım üstelik birde ışıkta yanıktı şu bizim meşhur antrede kaydirigubbakcemile3

Senin tenin değil yaw çağlanın teni marsık gibi:1shok:

Birde çok büyük yüzü makyajla nasıl toparlıyorlar o kadını bilmiyorum
Ama makyaj yapılınca çok güzel oluyor ora kesinnn

Senin tenin değil yaw çağlanın teni marsık gibi:1shok:

Birde çok büyük yüzü makyajla nasıl toparlıyorlar o kadını bilmiyorum
Ama makyaj yapılınca çok güzel oluyor ora kesinnn

hee tamam anladım yok soluk çıkmış gibi dediler yayüzüm için ondan şey ettiydimmm pardon yanlış anlamışım yerimseniben Doğru diyosun makyaj yapılınca çağlaya harikanında ötesinde oluyor ee bide kıyafetler falan derken süper oluyor

benı aılemde ve cevremdekıler yasemın kozonoğluna bezentenler olur

Bakış açısı değişebilir ama kesinlikle benzetemedim..Arkadaşın biri Suna Pekuysal demiş, hakikaten çok benziyor, fotoya gerek yok resminizi gördüğümde benzetmiştim..
İnsanlar çift yaratılırmış lafını doğrulayan cinsinden çok resim var bu konuda..Güzel olmuş böyle bir konu, beğendim ben..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…