Kızlar bende hamileyim belirtilerimi anlatıcam belki yardımı olur size

• Konu Sahibi nnazann
Nazancım forumda br yerde okumuştum hamilelerin idrarında tortu olurmuş sende de var mı canım bakar mısın? Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.

• Konu Sahibi nnazann
Nazancım forumda br yerde okumuştum hamilelerin idrarında tortu olurmuş sende de var mı canım bakar mısın? Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.

evet vardı canım bakmıstım ama bunun baska nedenide olabilir idrar yollarında iltihap varsa ondanda olabilir ama rengide koyulaşıyo ve kokusu degişiyo hamile olunca

• Konu Sahibi nnazann
bunlarin hepsi gercekten hamilelikte oluyor mu??:uhm:
cok tesekkürler canim..bakalim yarin doktora gidecegim,hayirliysa hamis oluyumyerimseniben
allah isteyen herkese nasip etsin a.s.

insallah hamilesindir canım hayırlı haberlerini bekliyorum dualarım seninle

• Konu Sahibi nnazann
kızlar hadi hamilelikten şüphelenen yokmu yazın belirtilerinizi

• Konu Sahibi nnazann
benimde adetim iki gün gecikti. hafif bel ve kasık ağrıları dışında hiçbir belirtim yok. dün idrar testi yaptım. çok merak ediyorum ama 1 yıldır hep hayal kırıklığı yaşıyorum

• Konu Sahibi nnazann
nnazan öncelikle tebrik ederim allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin:))senin üstüne görme olabilir mi başlığını okudum da ben de bu ay 13 Kasımda adet oldum 7günlük bir gecikme ile şimdi ise 2-3 gündür göğüslerimde hafif hafif sancılar yanma oluyor daha çok erken reglime bir ay var neredeyse mide yanması ve bulantısı var merak ettiğim senin de belirtilerin adetinden hemen sonra başlamış peki testi ne zaman yaptın?? Ben regl olmadan bir gün önce yaptım çoookkkk silik bir cizgi ama çok zor görünüyordu (belki de bana öyle geldi :)) ama bir daha yapmadım regl olunca regliyi de her zaman ki gibi oldum sayılır ama ağrısı biraz daha az oldu.. Senin reglinde her zamanki gibi mi olmuştu??Sence bir daha yapmalıyım gebelik testini yoksa benimkisi kuruntu mu??

• Konu Sahibi nnazann
tabii şu an yaşadıklarım yumurtlama zamanın getirdiği etkiler de olabilir:))

• Konu Sahibi nnazann
mrb arkadaşlar bende hamilelikten şüphelenıyorum ama psikolojikte olablr
kasık bel ve kalça ağrılarım var.akıntımda var bide uykusuzluk yani sürekli uyuma isteği var.sizce bunlar belrtimiii???????????

• Konu Sahibi nnazann

ben testi adetim 5 gün geçince yaptım canım gecen adetimde cok sancılı geçti şimdiye kadar hiç adet sancısı cekmemiştim ben bence biraz daha bekle ve tekrar yap ama silik cizgi kafamı karıştırdı bendede silik cizgi cıkmıştı ve hamileyim ama okadar belirsiz degildi belli oluyodu dedigin gibi sana öyle gelmiş olabilir bazen görmek istedigimiz seyleri görüyoruz iyice inceliyoruz ve cizgi gördügümüzü sanıyoruz banada olmustu bu dedigin gibi yumurtlama belirtileride olabilir o yüden ilişkiye girmeni tavsiye ederim cunku hamile kalabilirsin galiba sende benim gibi erken yumurtluyosun bide tavsiyem adetin son gününde yada bittikten birgun sonra ilişki dene eger erken yumurtluyosan hamile kalabilirsin böylelikle ben adetimin son günü hamile kaldım

• Konu Sahibi nnazann
mrb arkadaşlar bende hamilelikten şüphelenıyorum ama psikolojikte olablr
kasık bel ve kalça ağrılarım var.akıntımda var bide uykusuzluk yani sürekli uyuma isteği var.sizce bunlar belrtimiii???????????

bence belirti olabilir bunlar bendede aynısı olmustu adetin geçtimi yada gecmediyse kaç günün kaldı

• Konu Sahibi nnazann
bence belirti olabilir bunlar bendede aynısı olmustu adetin geçtimi yada gecmediyse kaç günün kaldı

adetim 2 arlıkta olması lazım 5gün var ama 2 haftadır ara ara kasık ağrısı bel ağrısı ve kalçamın üstünde ağrılar oluyor.göğüslerimde bi değişiklik yok gibi.ama sürekli uykum var.yorgunluktan olabilir diorum ama 10 gündür akıntımda var.

• Konu Sahibi nnazann
benim yasadıgım belirtiler bendede adet günümden önce gögüslerde degişiklik yoktu yeni yeni başladı insallah hamilesindir canım mide bulantın felan yokmu belki yumurtlama dönemindir ondanda olabilir bu belirtiler mide bulantılarının olması gerek eger hamilelik varsa

• Konu Sahibi nnazann

midemde hafif bulantı var.ama yumurtlama 5 -6günlük bişi değilmi??*neyse en iisi kan testi yaptrmak galiba.:)):hihoyyyt

• Konu Sahibi nnazann
nnazan senin yazılarını okudukça dahada hamile olduğumdan şüpheleniyorum..çünkü neredeyse herşey aynı..Allah ım eğer hamileysem inanılmaz olacak bizim için..çünkü hiç ama hiç aklımda değildi..eşimde askerde ama az kaldı gelmesine eğer hamileysem çok güzel bir sürpriz olacak onada :))

• Konu Sahibi nnazann
10 gün önce izine gelmişti olduyda olmuştur o an ama ne bileyim umutlanmayayım bari sonra çok üzülürüm bide..:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi nnazann
nnazan çok teşekkür ederim cevabın için:))bizim daha 4 ay oldu deneyeli olmadı ilk defa geçen ay bu kadar ileri attı tarihim korunmayı bıraktığımızdan beri.. senin dediğin gibi adetin son günü ve sonraki gününü değerlendirdim bu ay:))bakalım kısmet artık geçen aylar hep siklusun ortası falan daha çok denemiştik nasipte varsa bu ay görücez:))sana da tekrar tekrar hayırlı olsun güle güle büyük Allah nazarlardan saklasın:))

• Konu Sahibi nnazann

ihsallah hamilesindir canım rabbim gönlüne göre verir insallah burdan sevinçli haberlerini bekliyorum

• Konu Sahibi nnazann
nazancım benimde günüm bugündü ve henüz regl olmadım. kendimi dinlemek istemiyorum ama dinliyorum malesef ve kendimde evet ben kesin hamişim diyebilcek bişi bulamıyorum sadece kendimi kandırmaya çalışıyorum galiba. ama ne yönde karar veremiyorum kendimi hamileyim diye ikna edemiyorum değilim diye de ikna edemiyorum of yaaa yarın sabah idrar testi yapcam inş bugün gelmesse tabi

• Konu Sahibi nnazann

bu durumu cok iyi biliyorum canım bende yaşadım aylarca bu duyguları allah yardımcın olsun canım insallah hamilesindir idrar testi için bi kaç gün daha bekle istersen daha erken olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…