Hamile miyim kuruntu mu yapıyorum???

Ayrıca şunu söylemek isterim ki ben 3 kez kaset test yapıp pozitifi gördüm ama kanda negatif çıktı kaset testlere çok da güvenme

Merhabalar regl döngü günü gelmeden pozitif sonuç göremezsiniz görülenler vardır tabiki ama çok istisna. Hcg hormonunun vücuda yüklenmesiyle alakalı bi durum. En erken adetin ilk günü pozitife dönebilir, ayrıca geç döllenme durumuna(geç yumurtluyorsanız) karşı adet gecikmesi üzerinden 10 gün geçtikten sonra bile ilk pozitife dönme durumu olabiliyor. O yüzdrn adet günü gelmeden test yapmanın çok bir anlamı yok. Gününüz bikaç gün geçincr yapmaya başlayın testleri derim bu konuda hep araştırma yaptım doktorlardan dinledim. Umutsuzluğa kapılmayın ❤️

Iyı gunler benmde adetım uzerndn 13 gun gectı 13 gun boyunca 5 idrar testı 2 de beta testı yaptrdm hepsı negatıf en son adet gecıkmesnn 11. Gunu beta testi yaptrdım 12. Gunu sonucm gene negatıftı ama 14. Gunu adet gordum ama adetmı pek bılemedm 2 gun surdu normalde 2 gun yogun 3. Gun azarlırkn 2 gun gorup kesıldm 3 gunde ara ara lekelenme seklnde geldi kafam karıstı yerlesme kanaması olabılırmı dıye

Iyı gunler benmde adetım uzerndn 13 gun gectı 13 gun boyunca 5 idrar testı 2 de beta testı yaptrdm hepsı negatıf en son adet gecıkmesnn 11. Gunu beta testi yaptrdım 12. Gunu sonucm gene negatıftı ama 14. Gunu adet gordum ama adetmı pek bılemedm 2 gun surdu normalde 2 gun yogun 3. Gun azarlırkn 2 gun gorup kesıldm 3 gunde ara ara lekelenme seklnde geldi kafam karıstı yerlesme kanaması olabılırmı dıye
13 gün geçtiyse ve hamileyseniz o testlerin kıpkırmızı olması gerekirdi. Bence bir doktora gözükün ve ya kan falan verinn

X