Kızlar bende hamileyim belirtilerimi anlatıcam belki yardımı olur size

Nazan canım hayırlısı olsun,yazılarını okudukça şüpehelerim daha çok arttı.
benimde 2 aralıkta olması gerek ama 9 gün öncesinden kasıklarda ağrı,eğilip kalkarken batma,bel ağrısı,hep uyku isteği,yemek yedikten sonra hep mide bulantıları...
oldu sonra kahverengi lekeler geldi oldukça az ama.(ilk defa oluyor)
bu 3-4 gün devam etti bugün hiç bişey yok.normalde adetim çok düzenlidir.
ayın 2 sine kadar beklemek zor geliyor,erken gebelik testi varmış fortel acaba yapsam doğru sonucu alırmıyım.
Çok istediğim için belkide hepsi psikolojiktir bilemiyorum
CADIARZU

benimde 2 aralıkta olması gerek ama 9 gün öncesinden kasıklarda ağrı,eğilip kalkarken batma,bel ağrısı,hep uyku isteği,yemek yedikten sonra hep mide bulantıları...
ayın 2 sine kadar beklemek zor geliyor,erken gebelik testi varmış fortel acaba yapsam doğru sonucu alırmıyım.
CADIARZU

mrb yağmur bende 2 aralık tarhini bekliyorm.aynı belirtilerle.nazanın anlattıkları beni dahada umutlandrdı:)sanki aynı belirtiler.inş psikolojik değildir.hayırlısı olsunnn

bu ARADA BENİM DE AĞRILARIM BUGÜN YOK AMA AKINTI VAR.AĞRILAR ARASIRA GELDİ GİTTİ TAM 8-9 GÜNDR

İnşallah değildir canım,inş.hamişizdir:Saruboceq:
Aynen canım benimde şuan ağrılarım yok,ara sıra oluyor

CADIARZU[/QUO
canım inallah hamilesindir belirtilerin hamilesin gibi görünüyor lekelerde yerleşme kanaması olabilir biliyorum beklemek cok zor oluyor ama bence biraz daha sabret adetin gecerse oyle test yap erken yapılan testler pek güvenilir degil bence

mrb yağmur bende 2 aralık tarhini bekliyorm.aynı belirtilerle.nazanın anlattıkları beni dahada umutlandrdı:)sanki aynı belirtiler.inş psikolojik değildir.hayırlısı olsunnn

insallah psikolojik degildir canım kızlar olsada olmasada umutlanın kızlar umutsuz olmaktan daha iyidir biraz hayal kırıklıgına ugruyoruz ama inanın umutsuzluk dahada kötü ben tüm umutlarımı kaybetmiştim cok kötü bi durumdaydım bu hamile kalamama meselesinden dolayı öyle bi anda geldiki melegim beni tekrar hayata bagladı kızlar bide bende oturdugum zaman yumurtalıklarım agrıyodu patlayacak gibi bunun psikolojik bi belirti olabilecegini sanmıyorum pisiolojik olanlar genelde bulantı basdönmesi felan biliyosunuz insan kendini hasta hissetmeye calışırsa hasta olur buda onun gibi bişey

bu ARADA BENİM DE AĞRILARIM BUGÜN YOK AMA AKINTI VAR.AĞRILAR ARASIRA GELDİ GİTTİ TAM 8-9 GÜNDR

bendede ara ara oluyodu agrılar ama karnımın üstüne hiç oturamıyodum batıyodu bişeyler sanki

slm kızlar ya bu belirtiler beni deli ediyor ya...benim 3 gun var adetime ara ara kasık agırısı mıde bulantısı cok arada bir oluyo hafıf..ve goguslerım cok şişti cok acıyor bu adet yaklasıncada olbılır tabı ama benım gogus ucumda yanı koyu halkada bole kucuk kucuk kabarcıklar cıkıytor ve gun gectıkce artıyor bu ilk defa oluyor karnım şiş gobek altı bolgesı yanı ama cok yemek yıyorum belkı ondandır dıyorum:)aydınlatın lutfenn.....

nazan hnm...ordamısınız cvp verın lutfen yazdılarım normalmı

slm kızlar ya bu belirtiler beni deli ediyor ya...benim 3 gun var adetime ara ara kasık agırısı mıde bulantısı cok arada bir oluyo hafıf..ve goguslerım cok şişti cok acıyor bu adet yaklasıncada olbılır tabı ama benım gogus ucumda yanı koyu halkada bole kucuk kucuk kabarcıklar cıkıytor ve gun gectıkce artıyor bu ilk defa oluyor karnım şiş gobek altı bolgesı yanı ama cok yemek yıyorum belkı ondandır dıyorum:)aydınlatın lutfenn.....

canım belirtilerin hamile gibi ama ümitlendirmekte istemem ama aynı şeyleri bende yasadım cok yemek yemende hamilelik belirtisi ayrıca herzamanmı cok yiyodun yoksa bu aymı iştahın arttı gögsündeki kabarcıklar beni iyice süphelendirdi bendede oldu bide tamamı kararmadı ama nokta nokta siyah lekeler oldu gögsümde insallah hamilesindir canım dualarım seninle

nnazann benim dünden beri kahverengi akıntım başladı adetim düzensizleşti herhalde gerçi benim böyle bir problemim yoktu ama ne biliyim anlamadım bu işten bişey:KK43:(göğüslerimdeki sızı devam ediyor adet olacak gibi ama daha hafif taharet aldığımda peçeteye geliyor akıntı normalde pede çok az geliyor. Enfeksiyon olsa ağrım sızım mutlaka bir şey hissederim SAT tan beri bugün 17. günüm çok hafif kasıklarımda ağrı var geçen ay sistit olmuştum üriner sistem ultrason çektirdim hatta çeken uzmana da söyledim çocuk istiyoruz var mı pko başka bişey diye yok dedi şaşırdım kaldım ben bu işe bakalım hayırlısı artık...

nnazann benim dünden beri kahverengi akıntım başladı adetim düzensizleşti herhalde gerçi benim böyle bir problemim yoktu ama ne biliyim anlamadım bu işten bişey:KK43:(göğüslerimdeki sızı devam ediyor adet olacak gibi ama daha hafif taharet aldığımda peçeteye geliyor akıntı normalde pede çok az geliyor. Enfeksiyon olsa ağrım sızım mutlaka bir şey hissederim SAT tan beri bugün 17. günüm çok hafif kasıklarımda ağrı var geçen ay sistit olmuştum üriner sistem ultrason çektirdim hatta çeken uzmana da söyledim çocuk istiyoruz var mı pko başka bişey diye yok dedi şaşırdım kaldım ben bu işe bakalım hayırlısı artık...

canım ilaç kullandıysan onun etkileri olabilir ama umarım hamilesindir ondan oluyodur bunlar belki ultrasondan sonra hamile kalmıssındır eger şüphelerin varsa adet gününe kadar ilaç kullanma bide enfeksyon oldugunda illa agrı sızı olacak diye bi durum yok bazen agrı hissetmeyebiliyosun eger hamile degilsen muhtemelen iltihap söküyosun buda iyi bişey hamile kalman kolaylaşır

sağol nnazann çok teşekkür ederim yorumların için:)) benim daha önce sık sık yumurtalık iltihabım oluyordu beraberinde vajinit ama uzun bir süredir yok böyle birşey olunca zaten ilişki esnasında dayanılmaz acı oluyor insan anlıyor yanii... İşin iyi tarafı bu tür akıntıya ben de sevindim çünkü ben de iltihap olduğu halde akıntı olmuyordu annem de diyor boşver aksın gitsin öbür türlü içeride birikiyor diyor:)bakalım hayırlısı Allah'tan ama az bir zaman kaldığına ben de inanıyorum içimden bir his öyle diyor 1-2 aya sanki:))senin de inşallah sağlıklı huzurlu bir hamilelik döneminden sonra minik kuzunu kucağına almak nasip olur:))

ya arkadaşlar ben iyce şaşırdım adetime 2 gün vaar ağrım filan kalmadı.hepsigeçti.10 gün dür ağrıyordu ama 3-4 gündür hiç bişi yok.sizce bu bir belirtimi????????????

ben çok oldum ama nazan sana bişi soracagım tecrübelerinden faydalanmak istyorum.adet belirtileri yaşanıyormuş ya hamilelikte)))) bu belirtiler arasında tatlı kriizi varmııı

ben çok oldum ama nazan sana bişi soracagım tecrübelerinden faydalanmak istyorum.adet belirtileri yaşanıyormuş ya hamilelikte)))) bu belirtiler arasında tatlı kriizi varmııı

rica ederim canım neden cok olasın bende daha cok ekşi krizi olmustu tabi tatlıda olabilir agrıların gecmesi hakkında bişey diyemiycem malesef canım çünkü ümitlendirmek istemiyorum ama insallah hamilesindircanım

arkadaslar sesiniz cıkmadı insallah hamilesinizdir hayırlı haberlerinizi bekliyorum

ben henüz olmadım adet ama akıntım çok oluo.ama adet belrtilerim yok gbi hafif bel ağrısı dışında

bugündü benim adet tarihim ama olmadı daha.idrar testi yaptım ama negatif.belirtiler 10 günden fazladır vardı.hamile olsaydım + çıkardı dimi???????

X