Kızlar bende hamileyim belirtilerimi anlatıcam belki yardımı olur size

• Konu Sahibi nnazann
içimi korkular sardı insallah melegimi sagsalim kucagıma alabilirim

• Konu Sahibi nnazann
kızlar sormak istediginiz bişeyler yokmu

• Konu Sahibi nnazann
Canım belirtilerin nelerdi

ilk sayfada yazdım canım gözünden kaçtı galiba ama genede anlatayım biraz mide bulantısı yorgunluk halsizlik sürekli uyku hali bacaklarım ve kasıklarımda ağrılar aşırı gaz karın içinde degişik agrılar baş agrısı aşırı akıntı vajinada kasılmalar sendeki belirtileride yaz istersen belki yardımcı olabiliriz

• Konu Sahibi nnazann
tebrikler umarim allah tum isteyenlere verir bende bunu cok istiyorum darisi hepimize ins

• Konu Sahibi nnazann
Nazan Hn, öncelikle hayırlı olsun bebeğiniz.. ben size şunu sormak istiyordum, akıntınız var mıydı?

• Konu Sahibi nnazann
Nazan Hn, öncelikle hayırlı olsun bebeğiniz.. ben size şunu sormak istiyordum, akıntınız var mıydı?

canım söyle anlatayım adet günlerime yakın gunlerde akıntı kesilmişti kuruluk vardı ama suan gene var akıntı cok fazla kişiden kişiye degişiyo bide suna dikkat et hamilelikteki akıntı diger akıntıdan farklı oluyo renk olarak

• Konu Sahibi nnazann
selam nnazan hayirlısıyla kucağına alır bebişini misler gibi koklar büyütürsün. ben de şunu sormak istiyorum gerek regl gerek hamişlik belirtisi olsun yaşananlar hep benzer belirtiler. hani insan anlıyor diyorsun ya bunu sonradan mı söylüyorsun yoksa bu belirtileri yaşarken evet ben bu ay kesin hamileyim dedin mi. çünkü hamiş olduktan sonra evet bunlar belirtiymiş diyebilirsin ama o belirtileri yaşarken ve hamile olup olmadığın belli değilken de bu kadar emin ve kesin hamileyim diyebiliyormuydun. benimde üç günüm var ve yaşadığım belirtiler regl belirtileri senin kadar yoğun psikolojik duygusal bi durumum yok hani ağlama sevinme gibi. sadece sabah yataktan kalkarken reğl belirtileri var ama günüm gelmeden bunları yaşamak beni şaşırtıyor. sadece göğüslerimde hassaslık olur bi hafta öncesinden gerisi regl günü başlardı. sanırım hormonal bir durum bilemiyorum. belki bende hamilyimdir ve belirtilere hamile kaldığımı anladıktan sonra daha iyi manalandırırım bilemiyorum tek merak ettiğim ve aradığım cevap regl gününden önce hamileliğin sadece kendine ait bir belirtisi var mı? regl belirtisinden farklı olan.

• Konu Sahibi nnazann

oncelikle tesekkurler canım evet kesin hamileyim diyebiliyodum ve günüm gelmeden tabiki belirtiler oluyo hatta bende gecen ayki adetimden bir hafta sonra başladı belirtiler bende herzaman psikolojik olarak belirtiler yaşıyodum fakat bu sefer cok daha değişik şeyler yaşadım ama ben en fazla duygusallıktan farkettim fazla aglamayan biri olarak hemen hergun herseye ağlıdodum halada öyleyim bide yemeklerden tiksiniyodum her sofraya oturdukca midem bulanıyodu bide üst bacakgın iç kısmında kasılmalar oluyodu kasık agrılarım yeni yeni başladı bide karnımın içinde cok degişik seyler oldugunu hissediyodum sanki bişeyler yer degiştiriyodu yani her ay belki hamileyim diyodum ama bu ay kesin hamileyim diyodum önce inanmadım belirtiler cok erken oldu diye ama hergun yeni bi belirti başladı bide cok rüya görüyodum üç gün üst üste hamile oldugumu gordum rüyamda test yapıyodum cift çizgi cıkıyodu birindede üzülmememi cunku hamile oldugumu söyledibiri bana rüyamda

• Konu Sahibi nnazann

regle belirtisinden ayrı olan mide bulantısı halsizlik yorgunluk herşeye üşenmek sürekli uyuma istegi duygusallık aşırı gaz ve geğirti

• Konu Sahibi nnazann
ya bende hamile gibiyim ama hiç bulantım yok ve başım ağrıo sürekli ayaklarım üşüyo göğüslerim çok şişti

• Konu Sahibi nnazann
nazan arkadaşım cevap için teşekkürler canım. umarım bende hamişimdir. benim de ayaklarım üşüyo dün biraz uyku hali vardı eve erken gidip uyudum bile. bide regl den önce gelen hafif akıntım var rüyalarımı ise pek hatırlayamıyorum hatırladıklarımda alakasız. yemeyi severim gerçi ama bide iştahım biraz arttı sanki :)

• Konu Sahibi nnazann
ya bende hamile gibiyim ama hiç bulantım yok ve başım ağrıo sürekli ayaklarım üşüyo göğüslerim çok şişti

bazı kişilerde bulantının daha geç başladıgını duymustum ama bu saydıkların başka nedenlerdende olabilir başka belirtilerin yokmu kasıklarında agrı karnında şişlik felan yorgunluk halsizlikgibi

• Konu Sahibi nnazann
kizlarrr benimde bikac sorum olacak müsadenizle...olmam gereken tarih 15 kasimdi,olamadim maalesef.test yaptim o hafta negatif cikti..
bendede aksamlari bulanti var(belki bogazlarimdan kaynaklaniyor olabilir)
ayaklarim,ellerim his icinmiyor..
2 hafta icinde 3 kez cok siddetli basim agridi...
aksamlari erkenden uykum geliyor
sevmedigim seyleri yemeye basladim(yumurta,salam,börek..)
kasiklarimda ara ara sürekli ve cok belirgin degil ama yanma oluyor...
birde ayni kiloda olmama ragmen karnim küp gibi...
ve kahverengimsi kokulu bir akintim var son 3 gündür....
sizce bu ne???

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi nnazann

canım insallah hamilesindir benimde istahım cok acıldı beş dakikada bir acıkıyodum yemekten kalkıyodum tekrar geri acıkıyodum bide ayaklarım bazen üsüyodu bazende yanıyodu uyuamıyodum yanmasından bide eskiden cok gec uyuyodum uykum gelmiyodu şimdi ise saat 9 ldumu uykum geliyo tavuklar gibi:) bide içimden hiç bişey yapmak gelmiyodu iyice tembelleşmiştim

• Konu Sahibi nnazann

canım belirtiler hamilesin gibi ama ümitlendirmekte istemiyorum seni ama sen genede git bi kan testi yaptır bazen idrarda cıkmayabiliyor

• Konu Sahibi nnazann
canım belirtiler hamilesin gibi ama ümitlendirmekte istemiyorum seni ama sen genede git bi kan testi yaptır bazen idrarda cıkmayabiliyor

bunlarin hepsi gercekten hamilelikte oluyor mu??:uhm:
cok tesekkürler canim..bakalim yarin doktora gidecegim,hayirliysa hamis oluyumyerimseniben
allah isteyen herkese nasip etsin a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…