Kızlar bende hamileyim belirtilerimi anlatıcam belki yardımı olur size

• Konu Sahibi nnazann
arkadaşlar bişey soracam,.afedersiniz,.ama benimde idrarımda aşırı bi koku oluyo.acep bu belirti olabilirmiCADIARZUCADIARZU

• Konu Sahibi nnazann

tuana tesekkur ederim oncelikle ve insallah rabbim sanada nasip eder ben 3 alık igne kullanmıstım ve yumurtlaıklarım tamamen işlevini kaybetmişti cok genc yasta kullandıgım için ve 2 yıldan fazladır istiyodum ben 2 yıldır adet sanısı hiç cekmiyodum ve gecen ay sancı cektigim zaman yumurtalıklarımın düzeldigini çalıştıgını hissetmiştim

• Konu Sahibi nnazann
arkadaşlar bişey soracam,.afedersiniz,.ama benimde idrarımda aşırı bi koku oluyo.acep bu belirti olabilirmiCADIARZUCADIARZU

arkadasım evet belirti olabilir ama seni umutlandırmakta istemem rengine dikkat ettinmi koktuguna gore renginde koyulaşması gerek ve adetin geçtimi bide başka belirtilerin varsa yazarmısın

• Konu Sahibi nnazann
kızlar hani cogumuzda psikolojik belirtiler oluyo ya ama hamile kaldıgımızda illaki bazı belirtiler insana hissettiriyo evet hamileyim diyosunuz bazen hiç belirti olmasa bile insan hissedebiliyomus tamamen duygularla ilgili bişey ben mesela bazen durdugum yerde cok felaket aglarken bazende kendimi böyle aptal aptal kendi kendime gülerken buluyodum böyle durdugunuz yerde birden yüzünüzde bi gülümseme ve içinize neden oldugunu hiç bilemediginiz bi huzur hissediyosunuz ben bide şuna inanıyorum rabbim verecegi zamanı öyle iyi biliyoki öyle bianda veriyoki yani kızlar bence fazla takmayın zamanı geldigi zaman rabbim verecektir sizede

• Konu Sahibi nnazann
25 kasım adet günüm.idrarım koyu,vede kokulu.bide kasıklarımda sancım oluyo..vede kendimi sersem gibi hissediyorum.yorgun,uykulu vs..inş,hamilelik belirtisidir:Saruboceq::Saruboceq:

• Konu Sahibi nnazann
cnm benmde adetime 3 gün kaldı bu sabah test yaptım negatif (( çok üzüldüm adet sancımda var sanırım bu ayda yok !!!...bendede sık idrara çıkma kasık ağrısı iştah artışı vardı son olarakta göğüslerim dokunamıyorum resmen o derece acı var ....ama test böyle olunca bütün umudum kırıldı var olsa silikte olsa çıkardı herhalde ((

• Konu Sahibi nnazann
25 kasım adet günüm.idrarım koyu,vede kokulu.bide kasıklarımda sancım oluyo..vede kendimi sersem gibi hissediyorum.yorgun,uykulu vs..inş,hamilelik belirtisidir:Saruboceq::Saruboceq:

olabilir canım insallah vardır bu belirtiler bendede vardı istersen bi kan testi yaptır suanda cıkar

• Konu Sahibi nnazann

test için belki erkendir.bikaçgün sonra tekrar denesen..CADIARZU

• Konu Sahibi nnazann

bunlar adet belirtiside olabilir canım ama adetin gecikirse tekrar test yaptır benim yengem geç yumurtladıgı için adetinden bir hafta sonra test yaptırmıstı cıkmamıstı ama bir hafta daha bekledi yaptı ve cıktı seni umutlandırmak istemem ama bazen gec yumurtlama olabiliyo

• Konu Sahibi nnazann
test yaptırmak için erken değilmi..yaptırsammı acabaCADIARZU

o bekleyişin nekadar zor oldugunu biliyorum ama bencede bekle adetin gecerse normal idrar testi yaptırırsın bide belirtileri fazla kafana takma sen kafana taktıkca psikolojik olarak daha baska belirtiler cıkacaktır hamile degilsen bile umutlanıcaksın ve üzüleceksin fazla takmamaya calış canım

• Konu Sahibi nnazann
kızlar bide ben vajinamda agrılar hissettim arada bir seyirme gibi cok anlıktı ama bu bikaç kez olmuştu

• Konu Sahibi nnazann
evet kızlarrr tekrar deniycem ama oda günüm geçerse artık.. sağolun ende adet belirtisi olabilir diye düşünüyorum çünkü iştah artışı bende adet zamanı yaklaşınca olur ama Allahtan umut kesilmez hayırlısı yapıcak bişy yok (

• Konu Sahibi nnazann
kızlar ben her ay psikolojik belirtiler yasıyodum canı tatlı cekiyodu aserdigimi zannediyodum ama hamile degildim bu ay hamileyim ve canım hiç tatlı cekmiyo gecen gün canım kuru dolmalık biber cekti düşünün yani dün gece yarısıda su böregi cekti nerden bulacaksam o saatte eşimede kıyamadım erkenden işe gidecek diye

• Konu Sahibi nnazann
bu yaşadıklarım psikolojik olabilir belkide.ama elimde olan bişey değil.kafama takmıyacam diyorum.,ama maalesef olmuyo.hep hamile gibi hissediyorum kendimi.of of..

• Konu Sahibi nnazann
bu yaşadıklarım psikolojik olabilir belkide.ama elimde olan bişey değil.kafama takmıyacam diyorum.,ama maalesef olmuyo.hep hamile gibi hissediyorum kendimi.of of..

yanlız degilsin bu konuda canım hepimiz yaşıyoruz bunları ama biraz bu düşüncelerden uzaklaşmaya calış kendine uğraş bul kitap oku mesela gecicide olsa dikkatini baska yere cekecektir degişik ugraslar bul ya diyorum ya ben bikaçgun bunları kafamdan attım bi kaç gun ya hiç aklımda yoktu ama tam o anda hamile kalmışım

• Konu Sahibi nnazann
kızlar hiç derdimiz bitmiyo ya okadar bekledim bu çift cizgiyi okadar istedimki ve sonunda oldu ve cok mutluyum ama buseferde cok korkuyorum ya bişey olursa ya kaybedersem diye annelik ne güzel bi duyguymus ya daha ilk aydan öyle üzerine titriyorum oyle korkuyorumki ona bişey olmasından

• Konu Sahibi nnazann
benim ilk hamileliğim maalesefki düşükle sonuçlandı.daha bir aylıktı.kendiliğinden düştü,.şimdi hamile kalırsam,yine korkarım,.aynı şeyleri yaşarmıyım diye..ALLAH herşeyin hayırlısını versin,herkese..:Saruboceq::Saruboceq:

• Konu Sahibi nnazann
nazan bisey sorcam ama bıraz ozel afedersın vajınanda yumuşaklık hissi var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…