kızlar ben hamileyim..............

sağol canım.kalbi atana 5+5 dedi.diğerine bakmadı.
dark ben özellikle bugün çok fenayım.midem çok fena.hiçbişey canım istemiyor.çok acıkıyorum ama iştah sıfır.aklıma yemek geldikçe çıkaracak gibi oluyorum.ne yapıcam yaaaa....

kızzllaarrrr ben geldim.iki kese gördük.birinin kalbi atıyor,diğeri daha atmıyor. mirmirmirmir
dr daha erken dedi.haftaya tekrar gidicem.inşallah o da kendini toparlar teyzeleri...:nazar:

hadi gözün aydın ben de pazartesi tayfun beyle görüşmeye çalışacağım dondurulmuşlarla deneyecem ama tayfun bey belki biraz rahatlatır beni onun için görüşmek istiyorum genetik test bize de yapıldı bir problem yok bakalım tayfun bey ne diyecek

baya erken başlamış maşallah kalbi ondan diğerini duyamamışsınız :)
benimde 6 küsürdü sanırım ilk attığında yeni attığı belli oluyordu.
Yapma ya mide sorunların başladıysa yandın demektir :) Benim gibi olmazsın umarım.
Bi şey olmaz eninde sonunda düzeliyor umarım çabuk atlatırsın bu dönemi.

bende ne zaman kalp atışı başladı o zaman bulantım başlamıştı ve baya çektim ben.

İlk zamanlar kraker tarzı tuzlu şeyler iyi oluyor canım.dene bunu yemek yiyemiyorsan.
Bak bi de benim midem bulandığında bi kaç kez limon yatıştırmıştı.

İşte asıl macera şimdi başlıyor.Hamilelik de kolay bir süreç değil.Her ayında başka bişey karşına çıkyor.
Sen yemesende o senden beslenir çok da kafana takma yemek yiyemiyorum diye.ama yediğindede mümkün olduğunca sola yat.

bak ben ilk zamandan beri öyle yattım ve bebiş maşallah iyi çıkıyor hep benim.Haftasından daha önde.
İnşallah tüm sürecin rahat olur hamilelikte.

hadi gözün aydın ben de pazartesi tayfun beyle görüşmeye çalışacağım dondurulmuşlarla deneyecem ama tayfun bey belki biraz rahatlatır beni onun için görüşmek istiyorum genetik test bize de yapıldı bir problem yok bakalım tayfun bey ne diyecek

sağol canım darısı başına.tayfun beyle görüşmek istiyorsan bence öğleden sonra git daha sakin oluyor.

baya erken başlamış maşallah kalbi ondan diğerini duyamamışsınız :)
benimde 6 küsürdü sanırım ilk attığında yeni attığı belli oluyordu.
Yapma ya mide sorunların başladıysa yandın demektir :) Benim gibi olmazsın umarım.
Bi şey olmaz eninde sonunda düzeliyor umarım çabuk atlatırsın bu dönemi.

bende ne zaman kalp atışı başladı o zaman bulantım başlamıştı ve baya çektim ben.

İlk zamanlar kraker tarzı tuzlu şeyler iyi oluyor canım.dene bunu yemek yiyemiyorsan.
Bak bi de benim midem bulandığında bi kaç kez limon yatıştırmıştı.

İşte asıl macera şimdi başlıyor.Hamilelik de kolay bir süreç değil.Her ayında başka bişey karşına çıkyor.
Sen yemesende o senden beslenir çok da kafana takma yemek yiyemiyorum diye.ama yediğindede mümkün olduğunca sola yat.

bak ben ilk zamandan beri öyle yattım ve bebiş maşallah iyi çıkıyor hep benim.Haftasından daha önde.
İnşallah tüm sürecin rahat olur hamilelikte.

teşekkürler darkcım yaaa.inan çok fenayım.bende gastrit de var.midem ağrıyor bir taraftan.ne kadar sürdü bulantıların?yiyemedikçe de halsiz düşüyorum.Allahım sen yardım et...
kızlar bulmuş bunuyor demeyin.inanın naz yapmıyorum.Allahım sen yardım et.

kızzllaarrrr ben geldim.iki kese gördük.birinin kalbi atıyor,diğeri daha atmıyor. mirmirmirmir
dr daha erken dedi.haftaya tekrar gidicem.inşallah o da kendini toparlar teyzeleri...:nazar:

ayyy cnm inşallah ikiz olur.çok güzel olur.kaydirigubbakcemile5. İKİZZZZ diye bizi bilgilendireceğin günü sabırsızlıkla beklicem.ne zaman belli olur.:nazar:

teşekkürler darkcım yaaa.inan çok fenayım.bende gastrit de var.midem ağrıyor bir taraftan.ne kadar sürdü bulantıların?yiyemedikçe de halsiz düşüyorum.Allahım sen yardım et...

zor evet ama inş geçecekkkk...inşş bebişlerine kavuşursun canım ilk zamanlaarr sıkıntıı ...sabırlı ol ve haffııf şeyler ye.............:teytey:

Benim 3,5-4 ay sürdü bulantılarım.
benim daha çok akşamları oluyordu,eğer sabah bulantısı yaşarsan o daha kolay akşama göre.
Ben ne kadar bulansam,çıkarsam da sonra hemen geri yerdim canım.
2 çeşit oluyo bulantı da bi normal bulantı yaşıyorsun bir de ileriki zamanlarda miden daha yavaş çalıştığı için boşaltım yapmamış oluyor.Tabi sen bunu farketmiyosun.Diyelimki öğlen yedin akşama acıktın.Bazen öğlenkini sindirmediğinden mide akşamkiyle birlikte çıkarıyorsun.

Hamilelikde düz kaslar daha yavaş çalışıyor.Bu da mide ve bağırsak sorunlarının artmasına sebep oluyor.Aman kayısı felan yemeyi unutma.Kabız olmamaya çalış.
gerçi yiyemiyosun şimdi olmasa da oluyo bi dönem.

Naz değil tabiki canım senin ikiz de olunca hormonlar dqha fazla salgılanıyodur şimdi.Kolay değil ben bi tane de ne bulantılar yaşadım.walla sana allah kolaylık versin.
Aç bırakma kendini ne yiyebiliyosan onu ye ama mutlaka atıştır.
Aç oluncada bulantı oluyor.

İnşallah ileride bebek bakımını da konuşuruz birlikte :))

Benim 3,5-4 ay sürdü bulantılarım.
benim daha çok akşamları oluyordu,eğer sabah bulantısı yaşarsan o daha kolay akşama göre.
Ben ne kadar bulansam,çıkarsam da sonra hemen geri yerdim canım.
2 çeşit oluyo bulantı da bi normal bulantı yaşıyorsun bir de ileriki zamanlarda miden daha yavaş çalıştığı için boşaltım yapmamış oluyor.Tabi sen bunu farketmiyosun.Diyelimki öğlen yedin akşama acıktın.Bazen öğlenkini sindirmediğinden mide akşamkiyle birlikte çıkarıyorsun.

Hamilelikde düz kaslar daha yavaş çalışıyor.Bu da mide ve bağırsak sorunlarının artmasına sebep oluyor.Aman kayısı felan yemeyi unutma.Kabız olmamaya çalış.
gerçi yiyemiyosun şimdi olmasa da oluyo bi dönem.

Naz değil tabiki canım senin ikiz de olunca hormonlar dqha fazla salgılanıyodur şimdi.Kolay değil ben bi tane de ne bulantılar yaşadım.walla sana allah kolaylık versin.
Aç bırakma kendini ne yiyebiliyosan onu ye ama mutlaka atıştır.
Aç oluncada bulantı oluyor.

İnşallah ileride bebek bakımını da konuşuruz birlikte :))

benim bulantılar da öğleden sonra başlıyor yatana kadar.pek iştahım yok.Aç kalmamaya çalışıyorum ama ne yesem diye düşün düşün mahvoluyorum.akılma yemek geldikçe fena oluyorum.inşallah biran önce geçer bu durumlar. kafamçokkarıştı
bilgiler için sağol canım.dediğin gibi inşallah beraber büyütürüz bebişleri....Şeniz

Canım Butterfly,
Senin adına çok sevindim canım. İnşallah bu süreci de sorunsuz atlatır ve bebişlerine sağlıkla kavuşursun. Mide bulantıların da kısa sürede geçer inşallah...
Beni sorarsan Cumaya histeroskopi yapılacak ve ben çok korkuyorum, her zamanki gibi. :KK43: Umarım kötü bir sonuç çıkmaz ve yolumuza devam ederiz inşallah...
Kendine ve bebişlerine iyi bak canım.

Canım Butterfly,
Senin adına çok sevindim canım. İnşallah bu süreci de sorunsuz atlatır ve bebişlerine sağlıkla kavuşursun. Mide bulantıların da kısa sürede geçer inşallah...
Beni sorarsan Cumaya histeroskopi yapılacak ve ben çok korkuyorum, her zamanki gibi. :KK43: Umarım kötü bir sonuç çıkmaz ve yolumuza devam ederiz inşallah...
Kendine ve bebişlerine iyi bak canım.

hiç korkma histeroskopi yum. toplama işleminden daha kolay.ben de oldum.
iyi dileklerin için sağol canım. Şeniz

kızlar ben bugün dr a gittim.normalde perş. günü gitmem gerekiyordu.dayanamadım bulantılara, halsizliklere.
dr şikayetlerimi normal buldu.çoğul gebeliklerde bu durumlar 2 kat artıyormuş.
çok moralim bozuk.kalbi atan bebeğim ve diğer kese biraz yavaş gelişiyormuş.hala kalp atışı yok diğer bebişimde.kesede bebiş de görünmüyor.durumu haftaya netleşecek.ya ikisini de kaybedersem...çok korkuyorum.Allahım yardım etsin...kızlar dualarınıza ihtiyacım var

canım hiç korkma bebişinide tedirgin etme iyi düşünki iyi olsun, benim arkadaşında da aynı problem olmuştu ikinci kesenin çok sonra yumurta kisti olduğu ortaya çıktı ve şimdi 7. ayını doldurdu. sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım. unutma moral çok önemli, içini ferah tutmaya çalış a.s.

Bence hiç endişe yapma ki onlar da bir zarar görmesin. Sabırla ve kendini başka şeylerle oyalayarak haftanın gelmesini beklemeye çalış. Biliyorum çok zor ama artık gün saymak bize şart oldu her konuda naparsın işte...
Kendini üzme canım, sakın!

X