kızlar ben hamileyim..............

Sağol canım iyiyz bizde.

Sana da geçmiş olsun,bebek büyüdükçe mide sorunları değişerek devam eder.
Sonra bulantı geçer,yanma ve reflü başlar.Bu böylece doğuma kadar devam edecek artık :))
Hamileliğin her evresinde başka birşey çıkıyor.
Bana en kötüsü ne dersen tabiki kanama yaşadığım zamanların psikolojik etkisi.
Birde geçen sanki sağ göğsümün altına bi bıçak saplandı.O da çokk fena bişeydi.Geçmedi bitürlü.Bu ikisi hepsinden kötü derim ben.Allah daha kötülerini yaşatmasın inşallah.
Bebeğimizi kucağımıza alınca hepsi geçecek :)) Bugün komşumun kızını sevdim 2 aylık maşallah,öyle tatlı ki.İnsan hemen bizimkide çıksada sevsek diyor :))
36 dan sonra gelme ihtimalleri artıyor baya baya.Sezryan olursa 38-39 da gelebilir.
Normal de artık bebeğin keyfine bağlı :) Bizim kız zaten şuanda 2 hafta önden gittiği için çok da erken gelemz diye düşünmeye başladım açıkcası.Yani 39 u görürüz en azından diyorum.

hakkında hayırlısı olsun canım.ne zaman bebişin için hayırlı olacaksa o zaman gelsin inşallah.dr bu hafta da bana rapor verdi ,dinleniyorum.cumaya ense kalınlığı ölçülecek ve ikili test yapılacak.dua et canım, inşallah sonuçlar iyi çıkar :nazar:

ayy canim cok sevindim simdi icime umut doldu birden benimde 11 -12 falandi demekki tutabilir...kac embryo transfer edilmisti sana kaliteleri nasildi???ve kacinci gun embryolariydi???Şeniz

4 embriyo transfer edildi.3. gün transferiydi.yumurtalar ve spermler birinci kalite olmasına rağmen embriyolar ikinci kalitedelerdi.

allah sabır gösterenleri elbet birgün ödüllendirir...ne güzelki rabbim bu mutluluğu sana tattırdı seni çok tebrik ediyorum yavrunu sağlıklı bir şekilde kucağına almanı allahtan diliyorum..umarım benide fazla bekletmeden bir gün bende hamileyimmmmmm msj atabilirim.....

teşekkür ederim canım.Allah biliyor ya o kadar zor günler yaşadımki.....bu uğurda canımdan bile oluyordum hem de iki kere.
hergün rabbime şükrediyorum ve evlat hasreti çeken herkes için dua ediyorum.inşallah sen de en kısa zamanda müjdeli haberini paylaşırsın bizlerle...a.s.

ah canım benim hikayeni bastan bugüne kadar okudum. bende 41 yasımdayım 17 yıl bekledim bebek. şimdi 7.5 aylık bir oğlum var. tüp bebek yoluyla. bende bu zorlukları yaşadım ama doktorum hep rahatlatdı beni. ilk sonucu almak için o 10 gün zor geçti sabırsızlandım ama hiç umudumu kaybetmedim içimden bir ses oldu dedi hep. sende kucağına aldığında tüm bu çektiklerini gülerek hatırlıyacaksın hihoyyyt:CüvCüv::emir_bebek::lepi::teytey:a.s

ah canım benim hikayeni bastan bugüne kadar okudum. bende 41 yasımdayım 17 yıl bekledim bebek. şimdi 7.5 aylık bir oğlum var. tüp bebek yoluyla. bende bu zorlukları yaşadım ama doktorum hep rahatlatdı beni. ilk sonucu almak için o 10 gün zor geçti sabırsızlandım ama hiç umudumu kaybetmedim içimden bir ses oldu dedi hep. sende kucağına aldığında tüm bu çektiklerini gülerek hatırlıyacaksın hihoyyyt:CüvCüv::emir_bebek::lepi::teytey:a.s

birtanecik ben de 40 yaş ve 3. deneme 12 yıllık evlilik. kaçınıcı denemendi. senin durumun beni de umutlandırıyor. hangi merkezde denedin.

cnm benim birkaç yazını okumuştum inanki adına çooooookkkkkkkk sevindiiimmmmmmmmmmm tebrikler rabbim kucağına alamayı nasip eder inşallah....

X