Kızlar aciil gebelik testime bakarmısınız

İnşallah gebesindir canım benimde 4 gün var bende test yaptım seninki gibi çıktı insllah vardır bebiş ikimiz de de
Canım benim 3 gün oldu gecikmeli bu aralar adet düzenim bozuldu test yaptım fakat negatif bu ayda olmadı inşallah senin vardır bekliyorum güzel haberlerini

ilk ve 3. testte silik ikinci çizgi var gibi emin olamıyorum adetime daha var ama kasıklarımda göğsümde gariplik var

Eklentiler

• WhatsApp Image 2021-05-20 at 18.42.04.jpeg
    81,5 KB · Görüntüleme: 120
Vermedim var mı sence hayal meyal var sanki ince bir çizgi Eki Görüntüle 2851159
Bu testin sahibi sonuç ne oldu. Bilgilemdirirmisin lütefen bende bu markayı aldım. Çatlatma iğnesinden 1 hafta sonra hayali çigi çıkmıştı. Bugün iğnenin 12. Gün hayali çizgi bi tık daha belirgin çıktı. Bu marka test güvenilr mi acab a?

Değil canım güvenme bebe time albi predictor yapılmaz ben net çift çizgi gördüm regl oldum

Merhaba arkadaşlar sabah gebelik testi yaptım negatifti öğleden sonra 4-5 gibi tekrar baktım ikinci çizgi bu şekildeydi adetime 1 hafta var daha sizce hamilemiyim
Benimki de aynı seninki gibi çıkmıştı canım dün kan verdim 2 gün vardı adetime gebeymisim seninde vardır insllah var gibidi duruyor benimkiyle nerdeyse bire bir ayni çıkmış testin sonucu

Benimki de aynı seninki gibi çıkmıştı canım dün kan verdim 2 gün vardı adetime gebeymisim seninde vardır insllah var gibidi duruyor benimkiyle nerdeyse bire bir ayni çıkmış testin sonucu
Canım benim baya bi saat sonrası çizgi çıkmıştı regl tarihim 3 gün gecikti test yaptım birşey çıkmadı o yüzden bekliyorum gelmesini senin için çok sevindim hayırlı olsun inşallah sağlıkla bebeğine kavuşursun

İnşallah saol canım darısı tez vakitte sana inşallah

ikinci çizgi 5 dakika içinde çıkmadı saatler sonra çıktığı için emin olamıyorum sizin hemen mi çıkmıştı acaba
Bende gece yaptım 2.30 da uyanıp baktım bir iki dakka sabah kalktım 7 de böyleydi adetim bir
Gün geçti. Ben buharlaşma çizgisi olarak düşündüm.

Eklentiler

• F2C727B1-A327-42F4-980A-6170655A3864.jpeg
    65,2 KB · Görüntüleme: 112
Bende gece yaptım 2.30 da uyanıp baktım bir iki dakka sabah kalktım 7 de böyleydi adetim bir
Gün geçti. Ben buharlaşma çizgisi olarak düşündüm.
Bende de aynı durum var heyecandan ölüyorum inşallah pozitifTir dün gece çok üzüldüm benimde adetime 2 gün var

Bende de aynı durum var heyecandan ölüyorum inşallah pozitifTir dün gece çok üzüldüm benimde adetime 2 gün var
Ben sabaha karşı ağrı ile uyandım maalesef adet oldum. Bir senedir tedavi devam ediyor. Doktorum ilk günü gel demişti ama bugün pazar. Sabah gidicem. Artık tedaviyi bırakıcam.

Benimde adete 8 gun kala 7 gün kala bir kaç saat sonra böyle çıktı adete 6 gün kaldı hakkımızda hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…