Kızlar aciil gebelik testime bakarmısınız

Arkadasım kaç gündür görüyorum sürekli konu acıyorsun test yapıyorsun, evet silik bi çizgi var umarım bebiş vardır ama artık bi kan ver bacım.
Reglim geçmeden kan verip hüsrana uğramak istemiyorum evet konu açıyorum sürekli paylaşıyorum çünkü paylaşabilicek hiç kimsem yok emin olmadan eşime de hiç bişey demek istemiyorum ben buraya biraz da olsa içime su serpmek benim gibi olanların fikrini düşüncelerini dinlemek yardım etmek ya da yardım almak istiyorum açtığım konular ya da takip ettigim konularda bunu dile getiriyorum çünkü geçen ayda silik çizgi gördüm ama gölge gibiydi bu kadar net değildi regl oldum şimdi daha net görüyorum ama korkuyorum yine regl olurum diye kan yarın sabah gidip vericem inşallah regl olmazsam teşekkür ederim düşünceleriniz için

Kusura bakma kırdıysam Ama amacım asla kırmak değil. Anlıyorum seni haklısın üzüntüsü dahada yıpratıyor insanı. Regl gecince kan testi yaptır ozaman umarım hamilesindir bebişin seninledir

Merhaba arkadaşlar sabah gebelik testi yaptım negatifti öğleden sonra 4-5 gibi tekrar baktım ikinci çizgi bu şekildeydi adetime 1 hafta var daha sizce hamilemiyi
İnşallah gebesindir canım benimde 4 gün var bende test yaptım seninki gibi çıktı insllah vardır bebiş ikimiz de de

Eklentiler

• IMG_20210519_085942.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 134
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…