Kizlaaar acil yardiminiza ve sizin düsüncelerinize ihtiyacim varrrr..

O kadar eziksin ki.

Adam çoluk çocuğa karışmış, sen hâla hayatına dahil olmaya çalışıyorsun.

Bir de o ne özgüven o ya hu ( :

Adamın egosunu okşamışsın sadece, unutamadığı falan yok.

konsumak istemeyen engeller sadece yazma demekle kalmaz.. anlatabildimmi benim takildigim yerde bura isde.. ya biz kadinlar daha degisik dusunyuoruz bide bunu eslerinize sorsaniz onlarin gercekden düsüncelerini merak ediorum gercekden bi kadinin yazmasini stemese yani eski sevgilsiinin direk engellemek yerine yazma yazma rica edercesine mi davranirlarmis yoksa kesirip direk atarlarmiymis..

uzatigim konu isde tamda burasi bana sil diyor kendi silmyior sebeb? istemese zaten elli kere yazma demek yerine hic muhatap olmadan silerdi.. yapmiyor isdee.. sorun orda
Ya adam belki kabalaşmak, öküzleşmek istememiştir? İlla küfürler savurup silip engellemesini mi kendine reva görüyorsun?
Hayır merak ettiğim şu, hadi diyelim ki, aklı hala sende. Ne yapmayı planlıyorsun o zaman ki bu kadar soruyorsun?

yaaa bu konuyu bide esinize sorsaniza sizin dusudnugunuz gibi mi dusunuyormus erkekler cok merak ettim

Bu ne gurursuzluk ya cok korkuncsunuz. Benim bile içimi baydınız adamın halini düşünemiyorum.
Sevmiyor işte seni unutmuş karısını seviyor yediremiyorsun kendine. Adam resmen bıkmış senden.
Engellemez tabi. Karısı görse bunu niye engelledin dese senin gibi değmeyecek biri için bir ton tantana.
Azıcık gururun olsa sen engellerdin ama hala kendini yamama, yuvasını yıkma derdindesin.

neyden peki? yuvasi yiklacak diye korkan acik kapi birakmaz bütün baglanti yolarini kapatirdi bide ustune ustluk cep nrsini yazmazdi..

adam senle olsa bile kullanmak için olur, hatta adam şükrediyordur şuan iyiki olmamış diye seninle, evli bir adama yazma dediği halde yazan bir kadından ne hayır gelir, şuan sayende karısının kıymetini daha çok biliyordur, bilsin tabi karısının kıymetini, kadıncağız evinde işinde gücünde yuvasında, başkasının yuvasına çomak sokmaya çalışmıyor, adam seni sevmiyor kardeşim kabul et, adam sana yazma diyor, adam istese senden faydalanmak için girişimlerde bulunur,ama adam buna da tenezzül etmiyor çünkü yuvasını seviyor, çok ciddiyim uzmana görün

Konuşmak isteyen zaten konuşur kardeş.Demekki seni az çok tanıyor ve peşini bırakmayacağını biliyor ki yazma diyeyim de kurtulayım demiş.Eşim birini engellemiş olsa daha çok şüphe duyardım zaten.Belli ki adam hanımını tanıyor ve engelleme yapamıyor.Neyi zor ediyorsunuz anlamadım yani.Onca sene geçmiş.Velevki sizinle konuştu o zaman mideniz bunu nasıl kaldıracak.?

Profilinizde ilişkim var yazmışsınız , şu an hayatınızda birisi var mı ? yoksa halen evli , çocuklu eski aşkınızla mı beraber sayıyorsunuz kendinizi ?

Numara engeliniz kaldırıldığı için acaba demişsiniz. Yaptığınızın ne kadar çirkin olduğunu siz de biliyorsunuz. Ben engelinizin neden kaldırıldığını söyleyeyim. Telefonlarda engellenen numaralara bakılan bir bölüm var bildiğiniz üzere. Bu kim ve neden engelledin ? sorusu ile muhatap olmamak için engeli kaldırmış. Boşa sevinmeyi de adamı da rahat bırakın.

yaaa bu konuyu bide esinize sorsaniza sizin dusudnugunuz gibi mi dusunuyormus erkekler cok merak ettim
evet suan telde konusuyoruz boyle kadınlar var bak gordunmu konu acmıs sormus bıde dedım
aynı sunu soyledı
iğreeennççç
sanırım bu yeterlıdır ?

baya uzun yazmissin okudum.
dicek bisey bulamiyorum erkek bunlar yazar niye nicini yoktur onlar icin.
o da yazmamaliydi sen de.
yani simdi seni hala sevse nlacak?
suan evli hatta cocugu var.
yazmayin artik.

sadece merak :)

Adam seni engellemiş daha sora engelini kaldırmış ama bu senin yüklediğin anlam gibi değildir. Belki eşi telefonu karıştırıyordur ve o engelli noyu gördüğünde bu numara kim die sorabilr buyüzden engeli kaldırmıştır. Hala neyin derdindesiniz. Sizi sevdiği felan yok. Eşine değer verdiği belli değer vermeseydi çok farklı olurdu. Yuvasını yıkmayın adamın. Sizi düzgünce uyarmış ikaz etmiş. Laftan anlamıyorsun.

çok uzun hepsini okuyamadım ama çok detaya gerek yok zaten anladığım kadarıyla.
ee onunki de nefis. siz o kadar zorlarsanız, o da engellemeyeyim bakayım daha ne yapacak diyebilir. sadece egosunu tatmin ediyorsunuz. sizi sevmiyor. öyle itiraf edememe gibi bir durum yok yani.

eşime sordum senin için kaşınıyor dedi,dua etsin adam kaşımasın dedi, bu arada bende eşimin watsapına ve facene bakıyorum bir şey görsem sorarım engel listesinde, adam o yüzden seni engelleyemiyor

madem seviyor engellemek varken niye daha tüm kapilar acik? gercekden istemese engelli niye kaldirsin? cok basit facedende egnelleye Bilir whatsappdanda silebilir hic yazmaya tenezül etmemesi gerekirdi esini gercekden sevse..
İyi de istese ne olacak?

Hı adamın istediği falan yok, sen yazınca o da pek karakterli değilmiş ki unutamamış beni demiş, hoşuna gitmiş, konuşmana izin vermiş.

Ama ne fark eder?
Sen bi kadınla çocuğun günahı na girdin mi?
Girdin.
İstese ne olacak?
Aklı karışsa, boşanmaya kadar gitse "Ay böyle olmasını istememiştim, niyetim kötü değildi." falan mı diyeceksin?

Yeme bizi.
Kötü niyetlisin, fesatsın, yazma diyen adama yazacak kadar yılışıksın.
O çocuğun ve kadının hakkını da ödeyemeyeceksin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…