Kızım Öldü..Tutunamadı Annesine

ben olacagina eminim,:ecrin_bebek:gordugun ruyada bunu gosteriyo zaten,hersey gonlunce olsun canima.s.

insallah yine hamile olursun canim.Allaha cok sukur bir daha hamile kalmayackas diye bir problemin yok.uzulme cok.cunki sen uzulursen o meleyin de mutsuz olur.bunu unutma.biliyorum aciyi yasayan bilir.ama insallah bir daha hamile kalirsan hep gul.cunki anne gulunce bebiside guluyormus.yani korkularla kalma.gul,sevin.koy bebisin mutlu cocuk gibi dogsun.o zaman mutlularin mutlusu olursun sende.insallah acilarini kaplayacak nur topu gibi ovladlarin olur canim.bende 1 aylik hamileyim.insallah sag-salim dogururum.kendine iyi bak.en azindan buna mecbursun,kocan icin,seni sevenler icin.:teselli:

başın sağolsun canım çok üzüldün.bende 5 haftalık hamileyken bebğimi kaybettim ama senin yaşadığın acının yanında benimki hafif kalır herhalde.allah hepimize sabır versin ne diyeyim

canim benim ya büyük gecmis olsun coook üzüldüm
allahim sabir versin

çok üzüldüm canımmm..
çok geçmiş olsun...
inşallah en kısa zamanda bir meleğin daha gelir canımmmm

Canım başınsağolsun, inan ne diyeceğimi bilemiyorum, inşallah ruhundaki ve bedenindeki tüm acıların iyileşir, Allah sabırlar versin....

annenı babanıdamı kaybettın aynı andamı :S rabbım ya nasıl acıdır buuuu... basın sagolsun.. allahım sana ınsallah tez vakıttee bı bebek nasıp eder acıları hafıfler en azından..........

söyleyecek söz bulamadım barzey...başın sağolsun,allah sabır versin
dilerim bundan sonra bu üzüntüleri unutturacak,en azından hafifletecek kadar büyük mutluluklar yaşarsın...

canim aradan 1 yil gecmis ama yasadiklarin icin öncelikle basin sagolsun.Allahim sana cok büyük sabir versin.benimde bu agustosda bebegim olacakti,ama 3 aylikken kaybettim.acisini unutamam ama Allah bir sekilde sabir veriyor.insaallah mutlu günler seni bekliyordur,Allahim tez günde kucagina almayi nasip etsin........

Nerden nasıl ne yazsam bilmiyorumki.....Hala içim paramparça ruhum darmaduman....Eşimle ishal olduğum için doktora gittik..Güle oynaya,Ultrasonla bakıp vajinal muayneden sonra testler vee bebeğimin sıvısı kanıma karışmış enfeksiyon yapmaya başlamış bende.Yapılcak tek şeyin acilhastahanede yatmam gerektiği yoksa beni kaybedeceklerini söylediler...Nasıl ağladım nasılll kahroldum nasıl isyan ettim..Üstümü giydirdiler şoktayım..Eşimi bırakmıyorum oda ağlıyor benimle...Yatağa yattım suyum geldi...Öyle korktumkii kimseyi almıyolar kadınlar hep bağrıyordu okadar çaresizdimki...
Bir sürü test yapıldı ilaçlar cihazlar 40derece ateş içindeymişim halisinasyonlar ve bebeğimi normal doğum ile doğurdum tam 4 saat sancıdan sonnra...Rabbim canımı al diyordum..Öyle çok istiyordumki bebeğimi...
Ben herşeyini almıştım pembiş pembiş adı bile hazırdı..Öyle dua ettim ama doğurmak zorundaydım yoksa ben ölecektim....Kızımı doktorun eline doğurdum yaşıyordu beni hiçç bırakmadı...Annesini hiç bırakmadı çokk acı çektim...Ama o minnacıktı dayanamadı..Melek oldu kızım....

Şimdi evimdeyim ruhum kızımın yanında...Vucudumdaki ağrılar yaşadığım fizyolojik tranvaları hiç takmıyorum...Ama ruhum parçalandı...İlk bebeğimdi..eşim perişan oldu ama bebek gibi bakıyor bana...kaybedecekti beni..ona öyle çok üzüldümki..

herşey hazırdı neden ben dedim..Neden kaybettim kızımı ben ağustos annesi olcaktım seneyede yazın kızımı tatile götürecektim..gece koynuma alıp hiç bırakmıcaktım...Parka götürcektim...

Ne yatımki ben kaybettim kızımı! Öyle perişanımkii öyle içim yanıyorkii anlatamıyorumki içimdeki Acıyı...Geceleri kızımla uyanıyorum..Sağlığım daha iyiye gidiyor ama ya ruhum..nasıl toplanacam ben..nerden başlıcam..Soranlar arayanlar hep anlatmak..karnım dümdüz oldu artık....

hep karnımı gere gere gezicem derdim...elim hala karnımda sanki orada kızım....Off bilmiyorumkii hiç birşeyi ihmal etmeyin..Doktorunuza gidin..Artık pek giremem sanırım bebeklerinize iyi bakın emi..

Hic bir zaman isyan etme kardesim.Rabbim bizi annelige layik görmüs vermis bebeklerimizi.Onlarin hayatlarida bu kadarmis diye düsünmelisin. Ben sana bunlari yazarken belirteyimki bende 38 haftalik oglumu kaybettim ve cok riskli bir sezeryan gecirdim rahimim yirtildi 5 ünite kan verdiler ......... ben dokuz ay o duygulari yasadim ve sonunda kucagim bos kaldisenağlamasenağlamasenağlamanerdeyse bir bucuk sene gecti üzerinden ben hala karnimda bir damar oynasa oglum tekmeliyor zannediyorum. Hayatta yasanabilecek en büyük acilardan birisi bu ama bizlere mükafati cok büyük olacak. Herkesin teselli ettigi gibi teselli etmeyecegim.Yok gencsin birdaha olur diye.Rabbim dayanma gücü versin bol bol sabirlar versin insaallah. ve bundan sonra evladinin acisini hafifletecek evlatlar versin:Saruboceq::Saruboceq: ve birdaha böyle büyük bir aci vermesin

senin bebeğin küçük bir melek hep senin yanında olacak,ben de bebğimi kaybettiğimde çok kötü oldum,fakat benim bir daha çocuğum var,o beni tuttu,8 ay sonra bir daha hamile kaldım,çok riskli gebelikti,hep gözetim altındaydım,ama çok şükür şu an bebeğim 9,5aylik ve gayet sağlıklı,ona kıyamıyorum,eminim senin de bir bebeği daha olacak,içinde umudunu kaybetme ve kendine iyi bak:1hug::nazar:

Aradan Koca bir yıl geçti....Karıştırıken rastladım...Acı unutuluyor,ama yarası hala bir yerlerde Kabuk tutmuş sanırım....Anne olma özlemim bugün bir kat daha arttı...
Ama Bekliyeceğim....Sabırla Bekliyeceğim.....Ve bir Gün Becerreceğim...
Teşekkürler Arkadaşlar Destekleriniz için......

canım çok üzüldüm başın sağolsun

ama takdiri ilahi

ne gelir elden

daha çok gençsin

meleğini tekrar en kısa zamanda kucağına alırsın inş rabbimin izniyle canım

dualarımız seninle:teselli:

X