Kızım Öldü..Tutunamadı Annesine

canım çok üzücü bi olay okurken tüylerim diken diken oldu gözlerim doldu cnm
rabbimi var dır bi bildiği hayırlısı böyleymiş cnm ya senin sağlığında önemli ya dr.gitmeseydin sana bişey olsaydı Allah korusun..

ooooofff okuyunca cok üzüldüm arkadasim ne diyebilirim ki....

Allah sabir versin,bir daha gostermesin....tam doguma hazirlanirken olacak sey degil ama Allah in takdiri vardir bir hayir deyip dua etmekten baska care yok....

Bol bol dua et,Allah a sigin en azindan sana bisey olmamis sen oldugun surece bebek olacaktir ama sen olmazsan bebek te olmaz....

Allah bir daha gostermesin kimseye vermesin Rabbim...

aglattın benidee canım benim okadar zorki seni çok iyi anlıyorum ALLAH yardımcın olsun sabırlıklar versinn rabbime emanet ol

Allah onu senden çok seviomuş cnm melek oldu kızın seni beklicek cennette üzülme lütfen..

Allaha şükür ben iyiyim arkadaşlar...Artık toplandım kader demesini öğrendim ilahi takdir kabüllendim..

bebiş bilmiyodum çok üzüldüm yaaa
geçmiş olsun
tekrar hatırlatmak istemezdim ama
Allah gönlüne göre versin inşallah

ah canim yaaa ben yeni görüyorum
gecmis olsun allah bir daha yasatmasin insallah allah sana saglikli bebisler verir
bide söyle düsün seni cennetin kapisinda bekleyecek bir melegin var

diyecek bir sey bulamiyorum ya cok kötü oldum bensenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Sağolun arkadaşlar ama atlattım artık....Toplandım toparlandım acımıda gömdüm,artık yüreğim acımıyor en azından...Sadece kızımı gördüğüm an aklıma geliyor ama oda geçiyor...
İlahi takdir işte...Desteklerniz için teşekkürler arkadaşlar........

Aşkım gözlerim dolu dolu.
İçim parçalandı.ama inan bu dünyadaki herşey bizlere imiş.
Bende bunu çok acı şekilde yaşadım.İmtihan dünyası.
Ben de 28 ocakta trafik kazasında,anneciğimi, babacığımı, ve 3 amcamı kaybettim.annem babam 45 yaşındalar..amcalaırmın yaşı en fazla 42...
Anne baba acısı ne kadra zordur düşünsene. ama kabullenmek zorundaymışım meğer.
bişey söylemeye korkuyorum.allahımın gücüne gider ve isyan etmiş olurum diye.
Kendimi toparlayamayacağım derken,allahım bana bir bebek verdi.Ve şuan 4,5 aylık.
Kızım olacakmış,Annem gelecek diyorum ve tuhaf bir mutluluk yaşıyorum.Adı da anneciğimin adı;Habibe olacak...
Offf be canım..Hayat işte..Herşey biz insanlara...
Lütfen bu saatten sonra eşine sarıl,git anneni babanı misler gibi öp, sarıl...
En azından onlar yanında...
Allahım inşallah sabrına ödül olarak, bir bebecik daha nasip eder..
Lütfen çook sabırlı ol, İsyan etme..

Sevgilerimle...
:emir_bebek:

Allahım hepimize sağlıklı ve huzur dolu bır hayatla birlikte yavrularımızıda bıze bağışlasın. seni tanımasakta biliyorum ki yasadıklarını okuyan diğer arkadaşlarımda benım gibi tutamamıştır goz yaşlarını.. Diyecek ne bir söz nede bişey bilabiliyorum. kısa zamanda sağlığına kavuşman dileğiyle. allah sana ve eşine sabırların en buyugunu versin.

Sağolun canlarım..Fatma sneinde başın sağolsun,hayat bizim için oılduğu gibi ölümde öyle...Sabırlı güçlü ol sende...İnşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın canım...

Merhaba, canım,

Allah sabır versin, yaşadıkların çok acı inan tüylerim diken diken ve kendimi tutamıyorum. İnşallah kendini biran önce toparlar, yeni bebişlerini, sağlıklı sıhatli kucağına alırsın. Unutmaki bu bebişinde, sonsuzlukta zamanı gelince seni bekliyecek.....

Büyük geçmiş olsun..

barzey iş arası mola verip kk ya bi bakıyım dedim ağlayarak kala kaldım pc nin başında.. yaşadıkların gerçekten çok acı ALLAH büyük sabır versin sanada çok geçmiş olsun .... yüce rabbim bir dahaki sefere bebeğini hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin... bu arada bebeğin ne kadarlıkltı bu sorun yaşandığında.... annelik işte ister hayatta olsun ister karnında dayanamıyo insan... dualarımız seninle.. öptüm...a.s.

Nasıl teselli edilir bende bilmiyorum ama çok üzüldüm
Bebeğini kaybetmene çok üzüldüm ama bi yandan da Rabbim seni sevdiklerine bağışlamış buna da sevindim.
Rabbim öyle yüce ki herşeyin en iyisini en doğsurunu bilir
Üzülme lütfen ve kendini telkin et hayırlısı böyleymiş kısmet böyleymiş de...
Ne acı bebeğini kucağına alamaman sağlıkla ama Rabbim böyle olsun istemiş meleğini yanına almış.
Bebeğini almış sana sabır versin inşallah toparlanırsın kısa sürede

cnm çok ama çok üzüldüm geçmiş olsun ama hayattasın çok şükür gene olur allhın izniyle bebegin bende ilk bebegimi kaybettim 2 aylıktı daha sonra tedaviyle kalabildim çok korkuyorum kaybetcem diye durduk yere aglıyorum hatta ama ne fayda takdiri ilahi ne yazılmışsa o olacak ağustos annesi olacagına göre 3-4 aylıktın sanırım allhdan hamilelik daha ilerlemeden farkedildi allh korusun sana bişey olabilirdi o zamaan herşeyde bi hayır vardır çarçabuk iyileş ve bize burdan tekrar hamile oldugunu yaz cnm

canim allah sabirlar versin..baska ne denir bilmiyorumki..biliyorum gidenin yeri doldurulmaz ama daha cok gencsin ve tekrar anne olabilirsin..unutma hersey allahtan ve sen suan sagliklisin..insallah birdahakine anne oldugunun haberini aliriz..

Tam 1 sene olacak 30 gün Sonra..
Artık Kabuk Bağladım
Şuan gözümden pıt pıt akıyor Yaşlar.
Girmeye cesaretim yoktu ama parmaklarım gitti

Neler yaşamışım Ne duygularla Yazmışım
ıçimdeki Çığlığı..

ınsan zamanla acıya kaybedişe ve Ölüme alışıyor
Yaşam son buldu evet Ama Yaşamın Anlamı Kaldı geride..

Son düzenleme:
ah guzelim benim:teselli:gercekten cok acilar yasamisin,annene ve babana Allahtan rahmet diliyorum,sanada sabir ve dayanma gucu:Saruboceq:
ve evladin icin,o melek oldu:teselli:kader boyleymis,gunu bu kadarmis:a015:
dilerimki yakinda kucagina alacagin yavruna tekrar hamile kalirsin canim,:teselli:

Sağol Canım Benim..Allah Kavuştursun Bizi.
İnşallah seneye bir bebeğim Olacak.
Artık Anne Olamk istiyorum..

X