Kızım Öldü..Tutunamadı Annesine

Allah sabır versin sana ve esine inş en kısa zamanda tekrar bebiş sahibi olursun

off çok kötü oldum yaa allh başka acı vermesin çok geçmiş olsun çok üzüldüm

bir anne olarak o kadar üzüldümki anlatamam..öncelikle çok çok geçmiş olsun..inşallah tez zamanda iyileşip yeniden bebek sahibi olursunuz.allah gönlünüze göre versin...

canım ya çok üzüldüm rabbim sana hayırlı şifalar versin bende 3 gündü çok kötüyüm bebeğimi kaybetme ihtimalim var bu psikolojinin üstüne bide senin bu üzücü haberini duymak beni hepten yıkt. benim bebegimin akcigerinde birkaçtane kist çıktı kistler kalbine baskı yapıyo bebeğimi kaybedebilecegimi söyledi doktor bende ağustos annesi olacagım için şuan erken doğum içinde çok erken sürekli kontrol altında olucaz rabbim inş evladımı bana bağışlar :

unvere sanada çok geçmiş olsun canım
barzeycim dün gece rüyamda hep seni gördüm çok üzülmüşüm çok etkiledi beni bak çok şükür önemli olan senin sağlığın öncelikle allah bidaha verir inş bebek

Tatlım seni en iyi ben anlarım sanırım. Bende bebeğimi 6buçuk aylıkken erken doğumla kaybettim.Hatta burada yazdığmda sende ceva vermiştin.Aynı şeyleri bende yaşadım bak hala bebeğimin takvimini silemiyorum elim varmıyor.Ama herşey Allah'tan.Allah verdi Allah aldı.Elimizden gelen yok.Allah beterinden saklasın bunu şükür diycez.Sen şimdi lohusa sayılıyorsun kendine dikkat et.Çok üzülme diycem ama elimizde değil insanız, içimiz yanıyor biliyorum bende yaşadım.Allah sabrını verir inşallah.Rabbim sanada banada hayırlısıla sağlıklı evlatlar nasip etsin.

boğazıma bir düğüm oturdu sanki....ne anlatsam nasıl teselli versem bilemem...
ama doktorumun hep dediği şey gebelikte önce gelen annenin sağlığıdır...bebek tekrar olur ama anne olmaz...
ben hamileliğimde sıkıntı çekerken annem hep derdi.sen onu doğurursun bi daha ama ben seni tekrar doğuramam...
rabbim ruhundaki yaraları biran evvel iyileştirebilmen için sana ve eşine güç versin....dilerim vücudunun ve ruhunun hazır olduğu zamanda tekrar hayırlı bir evlat sahibi olursun...
hakkında hayırısı bunu yaşaman gerekmiş demekki....

Barzeycim seni rahatlatmak için yazıyorumiyiki normal doğum olmuş. Benimde öyleydi.Sezeryan olsaydı iki yıl beklemek zorunda kalıcaktık.Önce senin sağlığın kendini toparla.6-7 ay sonra yine başlarsın.Allaha emanet ol canım.

çok ama çok üzüldüm ağladım yazdıklarını okuyunca
allah sabır versin herşeyin hayırlısını versin
kelimeler anlamsız ne yazacağımı bilemedim kalbim ve dualarım seninle

insanlar icin her musibet gelecek olan güzeliklerin habercisidir bunu unutma Rabbim sabir versin sefattcin seni cennet kapisinda bekleyecek bunu unutma

sakın kendini salma gülüm rabbimden gelen herşeye dayanıyoruz rabbim tez zamanda tekrar verir inşallah kendini salma kocanıda üzme

barzey lütfeeen bu kadar karamsar olma..
tam bir hafta önce bugün bende hastanede doğum sancıları çekiyordum bende 24 haftalık oğlumu erken doğumla kaybettim..
bizimde yüksek tansiyon dışında bir sorunumuz yoktu, ama en büyük sorun oymuş 24 tansiyon ile gittim hastaneye ve doğum başlamış..
bizim için, bebklerimiz için hayırlısı ve doğrusu böyleymiş diye düşünmekten başka yapacak bişey yok..
ahmet,memet,ayşe sorumlu olsa böyle bişeyden gidip hesap soralım ama Allah'ımızdan gelen bu olaydan kimden ve nereden hesap sorabiliriz ki...
ben şu günlerimi biran önce atlatıp tekrar hamile kalacağım günlerin hayalini kuruyorumm...
lütfeeeeen sende öyle yap..

ben bile üzüntümü anlatacak kelimeleri yazamıyorum ne denir ki üzülme diyemiyorum çünkü şu anda ağlamaktan yazamıyorum bile rabbim en kısa zamanda yüzünü güldürsün inşallah

Canım ne söyliyeyim inan bilemiyorum ççooook üzüldüm ağladım çok etkiledi beni Allah sabır versin inş en kısa zamanda toparlanırsın dualarım seninle canım .

YAŞADIKLARIN ÇOK ZOR ARKADAŞIM.
ALLAH SABIR VERSiN DEMEKTEN BAŞKA BİRŞEY BIRAKMAMIŞSIN BANA.
HAYALLERİNİ YAŞATTIĞIN SAĞLIKLI BEBEKLERİN OLUR iNŞALLAH....

Canim Gerçekten Yazdiklarini Okurken Ağlamaya Basladim.cok Gecmiş Olsun Allah Seni Korumus.diyecek Bişey Bulamiyorum Yaaa.cok üzüldüm.allah Kimsenin Basina Vermesin.allah Saabir Versin.yasinda Daha Gec.umarim En Yakin Zamanda Toparlanirsiniz.allah Yeni Yeni Bebişler Verir Size Insallah

canım benim allah sabır versin inan hem ağlayıp hem yazıyorum ama herşeyde vardır bir hayır tabii bizim için söylemesi kolay bunu çeken bilir ama şunu unutma ki hamile kalabiliyorsun gençsin de allah inşallah en kısa zaman da hayırlısıyla bir evlat nasip eder.Kendini toplamaya çalış benim annemin de doğumda doktor hatasından dolayı benden önceki bebeği ölü doğmuş annem de bir dönem atlatamamış bu durumu ama ardından 4 ay sonra bana hamile kalmış.Herşey inşallah iyi olacak çok geçmiş olsun.

barzey ciim tosbaa8 e katılıyorum. bir an önce toparlan bir silkelen.kolay değil anlıyorum.fakat dünyanın sonu değil.eşin ve sevdiklerin yanındalar. bizler varız ve seni bekliyoruz. bakalım hangi ay annrsi olacaksın. seni seviyoruz arkadaşım.

Arkadaşlar acımı paylaştığınız için hepinize çok teşekkür ederim...İlahi takdir ötesi yok...Hala farkına varamadım sanki hiç hamile kalmamışım hiç doğum yapmamışım gibi hissediyorum..Sanırım rabbim sabrını veriyor..Kolay olmayacak toplanmam tekrar hayata bağlanmam çok zor olacak ama eşim için yapmalıyım farkındayım...Buğün daha iyiyim kızımın kıyafetlerine dokundum baktım kokladım ve kaldırdım...
Tekrar hamiş olana dek o dolapta saklı kalacaklar ve asla açıp bakmıyacağıma söz verdim kendime...

Haydi kalk zeynep dedim kalk güçlü ol sağlığına kavuş ve tekrar dene...Öyle yapıcam..N eolur sizlerde dua edin bana arkadaşlar...
İnşallah hepinize rabbim sağlıklı bebekler nasip eder olanlarıda Allahım analı babalı büyütsün...
Hiö birşeyi ihmal etmeyin ama ben 10gündür ishaldim süt ürünlerinden dediler önce sonrada bu acı olayı yaşadım...Lütfen dikkat edin kendinize....

gözlerim doldu yazını okurken acını anlıyorum yada anlamaya çalşıyorum kafam karıştı benımde bugun hamile oldugumu ögrendiim ve yazın benı derinden sarstı rabbim yardımcın olsun emın ol cok daha güzel günlerın olacak cunku Allah bi kapyı kapatır diğerini açarmış gönlünü ferah tut sevgilerimle..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…