Kızım Öldü..Tutunamadı Annesine

BAŞINIZ SAĞOLSUN GÜZELİMM..ALLAH SABRINI VERİR İNŞALLAH..ÇOK ZOR GERÇEKTEN,YAŞAMAYAN BİLEMİYODUR TABİKİ..ALLAHIM KİMSELEREDE YAŞATMASIN BU ACIYI..DAHA ÇOK GENÇSİN GÜZELİM,KENDİNİ BIRAKMAMAYA ÇALIŞ..

Kötüyümm Bişey Demek Istemiyorummm
Allahim Sana Ve Aile Sabir Versin En Kisa Zamanda Tekrar Bi Evlad Sahibi Olman Dileğiyle..................
Kendi Iyi Bak Arkadaşimmmmmmmmmmm

Canım çok geçmiş olsun.Rabbim,her şeyin hayrılısını versin..
annesi, meleğin seni cennetde bekliyor olacak...sağlığına adikkat et nolur..a.s.

Allah sabır versin, böyle bi durumda ne diyebileceiğimi bilmiyorum ama
inşallah Allah size yeniden evlat sahibi olmayı nasip eder sende işte o zaman
tüm hayallerini gerçekleştirebilirsin karnını gere gere geme çıkarsın o pembiş patikleri gene giydirirsin bebişine

canım allah sabır versin inan bende yazdıklarını gözyaşlarımı tutamayarak okudum kendini bırakma her şerde bi hayır vardır allah'ın takdiri böyleymiş ne diyelim allah en kısa zamanda kucagını doldursun

Canım ne diyeyim bilemiyorum inşallah kısa zamanda kendini toparlarsın.Allah en kısa zamanda bir evlat nasip etsin.

canim benimmmmmm offffff okurken var ya bi kotu oldum gozlerimden yas akmaya basladi
canim benim
allah sabirini versin sana en buyuk sabirlardan versin inan cok uzuldum
allahin takdiri evet ama napacaksin senin canin daha onemli seni zehirliyordu mecburen alcaklardi seni yasatmalari icin :1no2:
allahim tez zamanda sana acil sifa versin kendini tez zamanda duzeltirsin insallahsenağlamasenağlamaallahim sana ve esine sabir versin
en kisa zamanda tekrar anneligi yasatsin ve bi daha anne baba olmayi nasip etsin ve onu saglikla sihatel buyutrsunuz insallah :çok üzgünüm:

çok geçmiş olsun cnm takdiri ilahi allah boyle yazmıs kaderını sen ıyısınya ne yapalım

ahh canım benimm...çok üzgünüm.içinin yanmasını cok iyi anlıyorum Allah yardım etsin.ben de bi kızımı doğduktan sonra toprağa verdim.çok acı.ama kader işte.Allah sana hayırlısıyla bir evlat nasip etsin ve yavrularımızı bir daha toprağa vermeyelim canım insallah kaybettiğimiz yavrularımız öbür dünyada şefaatçimiz olsun bir daha da Allah göstermesin inşallah

allah sabır versin arkadaşım üzüntünün tarifi yok
yazdıklarını okurken çok üzüldüm.allah öyle istediği için oldu sakın isyan etme ,
çok zor seni anlayabiliyorum.inşallah sen anne eşinde en kısa zaman içinde tekrar baba olursunuz
çok geçmiş olsun

çok geçmiş olsun canım ya.ama şimdi sana kim ne dese seni teselli etmeyecek biliyorum ama Allah sana bir evlat daha verince ona sıkı sıkı sarılmanı en içten dileklerimle diliyorum.Allah eşine ve sana sabır versin.ama bak yanında eşin var ve o senin gözlerinin içine bakıyo.senin bi tebessümün için dünyayı vereceğine inanıyorum.lütfen kendini ve eşini düşün.İnşallah en kısa zamanda Allah'ım sana bir melek daha verir.çabucak iyileş ve armıza dön

İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA YİNE HAMİŞ OLDUGUNU MÜJDELERSİN BİZE ARKADAŞIMMMMMMMMM

Merhaba Senin Adina çok Uzuldum Gerçekten Zor Bir Sey Ama Sunu Bilki Hayatta Sen Guclu Olmalisin Ki Hayat Seni Yenemsin
Bu Arada Adim Zeliha Yeni Uye Oldum Sadece Sana Yazamak Istedim
Kendine Iyi Bak

arkadaşım ne diyeceğimi bilemiyorumm.inan şu an çok kötü oldummm.ama sağlığın iyi ya inşallah en kısa zamanda allah yeni bir bebekle yüzünü güldürürr .kendine iyi bak.allah sana ve ailene sabır versin canımm

senağlamasenağlamasenağlamaCanım okuyunca okadar kötü oldumki ne diyeceğimi bilemiyorum
Canım allah sana ve eşine sabırlar versin çook geçmiş olsun ,allahım acil şifalar versin san
Allaha emanet ol .Rabbım en kısa zamanda yüzünü güldürür inşallah amin :a015:

Rabbim bu acının sabrını da verir inşAllah
evlatların için yaşayacağın ilk ve tek imtihan bu olsun
Allah bir daha evlat acısı yaşatmasın ..

:çok üzgünüm: belki okumuyacaksın ama ben yinede yazmak istedim. ölen bebekler annelerini cennet kapısında beklermiş. başın sağolsun en kısa zamanda bir çocuk sahibi olman dileğiyle a.s.

canım inan ne diyeceğimi ne yazacağımı bilemiyorum.
önce kendini toplamalısın daha sonra inşallah yeni hamişliğini paylaşırsın bizimle.
allah sabır versin canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…