Kızım Öldü..Tutunamadı Annesine

Teşekkürler arkadaşlar....Sizlerde dikkat edin kendinize bebeğinize emi...benim bir sorunum yoktu Herşey mükemmeldi testleri detaylı usg si...ama olmadı işte Rabbimin bildiği varmış..okadar acı çektim ama ruhumun aldığı yara tamir olmuyacak gibi...

Kızımın odasını açmıyolar kilitlemişler herşeyi ortadan kaldırmışlar..fotografları vardı buzdolabı üstünde hiç biri yok..Eşim gözlerime bakamıyor neden acaba keşke imzayı atmasaydı diyede düşünüyorum...O zaman kızım yaşardı vurdum ağladım bağırdım sesi çıkmıyor..Bilmiyorum ben ben ben değilimki artık birdahada gücüm yok zaten...
rabbim bebeklerinizi size bağışlasın.....

canım allah sabırlar versin, söylenecek hiçbir kelime seni teselli edemiyecek biliyorum ama kuvvetli olmaya çalış allahım inşallah en kısa zamanda yine anne olmayı nasip eder sana, allah hiç birimizi evlatlarımızın acısıyla sınamasın

Canım şuan acın çok yeni olduğu için böyle düşünüyorsun. Umudunu hiçbir zaman kaybetme ve inanıyorumki Allah'ın izniyle en kısa zamanda tekrar bir bebişin olacak ve Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip edecek. Lütfen kendini toparlamaya çalış ve çevrendeki herkesin ne kadar sevdiğinide unutma sana destek olmak acını paylaşmak için ellerinden geleni yapıyorlardır emininm eşininde yapabileceği bişey yokmuş ama çünkü seni kaybetmeyi göze alamazdı Canım allah sana ve eşine sabırlar versin çok geçmiş olsun ,allahım acil şifalar versin sana
Allaha emanet ol .Rabbım en kısa zamanda yüzünü güldürür inşallah

çok üzüldüm rabbim sana hayırlı evlat nasip etsin herşey nasip kısmet hersey gönlünce olsuna.s

ne diceğimi bilimiyorum canım, Allah sana sabır versin gerçekten çok üzüldüm, dikkat et kendine

Nerden nasıl ne yazsam bilmiyorumki.....Hala içim paramparça ruhum darmaduman....Eşimle ishal olduğum için doktora gittik..Güle oynaya,Ultrasonla bakıp vajinal muayneden sonra testler vee bebeğimin sıvısı kanıma karışmış enfeksiyon yapmaya başlamış bende.Yapılcak tek şeyin acilhastahanede yatmam gerektiği yoksa beni kaybedeceklerini söylediler...Nasıl ağladım nasılll kahroldum nasıl isyan ettim..Üstümü giydirdiler şoktayım..Eşimi bırakmıyorum oda ağlıyor benimle...Yatağa yattım suyum geldi...Öyle korktumkii kimseyi almıyolar kadınlar hep bağrıyordu okadar çaresizdimki...
Bir sürü test yapıldı ilaçlar cihazlar 40derece ateş içindeymişim halisinasyonlar ve bebeğimi normal doğum ile doğurdum tam 4 saat sancıdan sonnra...Rabbim canımı al diyordum..Öyle çok istiyordumki bebeğimi...
Ben herşeyini almıştım pembiş pembiş adı bile hazırdı..Öyle dua ettim ama doğurmak zorundaydım yoksa ben ölecektim....Kızımı doktorun eline doğurdum yaşıyordu beni hiçç bırakmadı...Annesini hiç bırakmadı çokk acı çektim...Ama o minnacıktı dayanamadı..Melek oldu kızım....

Şimdi evimdeyim ruhum kızımın yanında...Vucudumdaki ağrılar yaşadığım fizyolojik tranvaları hiç takmıyorum...Ama ruhum parçalandı...İlk bebeğimdi..eşim perişan oldu ama bebek gibi bakıyor bana...kaybedecekti beni..ona öyle çok üzüldümki..

herşey hazırdı neden ben dedim..Neden kaybettim kızımı ben ağustos annesi olcaktım seneyede yazın kızımı tatile götürecektim..gece koynuma alıp hiç bırakmıcaktım...Parka götürcektim...

Ne yatımki ben kaybettim kızımı! Öyle perişanımkii öyle içim yanıyorkii anlatamıyorumki içimdeki Acıyı...Geceleri kızımla uyanıyorum..Sağlığım daha iyiye gidiyor ama ya ruhum..nasıl toplanacam ben..nerden başlıcam..Soranlar arayanlar hep anlatmak..karnım dümdüz oldu artık....

hep karnımı gere gere gezicem derdim...elim hala karnımda sanki orada kızım....Off bilmiyorumkii hiç birşeyi ihmal etmeyin..Doktorunuza gidin..Artık pek giremem sanırım bebeklerinize iyi bakın emi..
Canım inan çok kötü oldum okuyunca senin yerindeymişim gibi hissettim kendimi çok acı bişey bu ama şunu düşün kızın artık bir melek o huzurlu orda.. Allah sana sağlık versin canım eşine versn ikiniz birlikte oldukça bir bebeğiniz daha olur canım inan acını anlıyorum ama şunu düşün ya sanada bişey olsaydı kendini koyverme hemen inan geçecek hepsi ne denir ki başka üzme kendini ben burdayım hep yazarım sana sn üzme yeterki kendini

Nerden nasıl ne yazsam bilmiyorumki.....Hala içim paramparça ruhum darmaduman....Eşimle ishal olduğum için doktora gittik..Güle oynaya,Ultrasonla bakıp vajinal muayneden sonra testler vee bebeğimin sıvısı kanıma karışmış enfeksiyon yapmaya başlamış bende.Yapılcak tek şeyin acilhastahanede yatmam gerektiği yoksa beni kaybedeceklerini söylediler...Nasıl ağladım nasılll kahroldum nasıl isyan ettim..Üstümü giydirdiler şoktayım..Eşimi bırakmıyorum oda ağlıyor benimle...Yatağa yattım suyum geldi...Öyle korktumkii kimseyi almıyolar kadınlar hep bağrıyordu okadar çaresizdimki...
Bir sürü test yapıldı ilaçlar cihazlar 40derece ateş içindeymişim halisinasyonlar ve bebeğimi normal doğum ile doğurdum tam 4 saat sancıdan sonnra...Rabbim canımı al diyordum..Öyle çok istiyordumki bebeğimi...
Ben herşeyini almıştım pembiş pembiş adı bile hazırdı..Öyle dua ettim ama doğurmak zorundaydım yoksa ben ölecektim....Kızımı doktorun eline doğurdum yaşıyordu beni hiçç bırakmadı...Annesini hiç bırakmadı çokk acı çektim...Ama o minnacıktı dayanamadı..Melek oldu kızım....

Şimdi evimdeyim ruhum kızımın yanında...Vucudumdaki ağrılar yaşadığım fizyolojik tranvaları hiç takmıyorum...Ama ruhum parçalandı...İlk bebeğimdi..eşim perişan oldu ama bebek gibi bakıyor bana...kaybedecekti beni..ona öyle çok üzüldümki..

herşey hazırdı neden ben dedim..Neden kaybettim kızımı ben ağustos annesi olcaktım seneyede yazın kızımı tatile götürecektim..gece koynuma alıp hiç bırakmıcaktım...Parka götürcektim...

Ne yatımki ben kaybettim kızımı! Öyle perişanımkii öyle içim yanıyorkii anlatamıyorumki içimdeki Acıyı...Geceleri kızımla uyanıyorum..Sağlığım daha iyiye gidiyor ama ya ruhum..nasıl toplanacam ben..nerden başlıcam..Soranlar arayanlar hep anlatmak..karnım dümdüz oldu artık....

hep karnımı gere gere gezicem derdim...elim hala karnımda sanki orada kızım....Off bilmiyorumkii hiç birşeyi ihmal etmeyin..Doktorunuza gidin..Artık pek giremem sanırım bebeklerinize iyi bakın emi..

Hiçbir söz senin yüreğindeki ateşi söndürmeye yetmez bunu biliyorum çünkü bütün kelimelerin çaresizlik içinde kaldığı an bu an. Ne desem nasıl yaklaşsam bilemiyorum. Saatlerdir ağlıyorum bişey yazmaya cesaret edemiyorum hala elim titriyor içim daralıyor sanki ruhumdan bir parça kopmuşcasına bir eksiklik hissediyorum. Bunlar benim hissiyatlarımken senin yaşadıklarının ne denli yoğun ne denli ağır olduğunu biliyorum canım arkadaşım. Acı, üzüntü ve kederde yaşamın bir parçası. Kötü yönü, olumsuz tarafı siyah ve gölgeler içindeki bölümü ama ne yaparsak yapalım o patikadan kimi zaman geçmemiz gerekiyor. Biz ne kadar haketmesekte bunları yaşıyoruz.

O kadar iyi bir insansın ki şu forumda kanımın en çok ısındığı kişisin. Kısa zamanda olsa seni tanıma fırsatı buldum ve bu süre içinde gerçekten iyi bir anne olacağını gördüm. Evet bu acıyı haketmedin bunun olmaması için her fedakarlığı gösterdin herşeyin en güzelini yaptın ama oldu. Çünkü yaşam sadece bizim kontrolümüzde değil. İlahi takdir bu... Allah sana bu acının üstesinden gelecek dayanma gücünü verecektir. Çünkü yaratan hiçbir acıyı tesellisiz yaşatmaz. Lütfen dirayetli ol. Üzülme ağlama diyemem çünkü gözyaşları bugünler içindir, onlar içimizdeki acının dışa vurumudur, haykırışlarımızdır.

Sen çok iyi, yardımsever, örnek bir insansın ve anne olmayı hakeden mükemmelliktesin. Bu acının üstesinden gelip Allah'ın izniyle ilerleyen zamanlarda yeniden hamiş olacaksın ve sonrasında yavrunu kucağına almak nasip olacak. Yüce yaratan bu müjdeyle ruhunu acıların içinden çekip çıkarıp seni mutluluğa sevinçlerin duyguların en güzeline ulaştıracak ve bu sevincin daim olacak buna tüm kalbimle inanıyorum. Lütfen dirayetli ol lütfen olumlu düşünmeye çalış. Yaşadığın bu acı bir parçanı senden kopardı ama aynı anda seni sevdiklerine bağışladı. Yaşama ve onlara daha sıkı bir şekilde bağladı. Sen herşeyin en iyisini en güzelini hakediyorsun..

Allah sabır versin, dirayetini ve umudunu asla kaybetme canım, ben hep yanında olacağım...

canim cok uzuldum gercekten su an seni teselli etmeye hicbir soz yetmez
su dunyadaki yasana en buyuk acilardan bi tanesi
RABBIM size sabirlar versin bi dahada boyle bir aci yasatmasin

ya canım allah kaybettiklerinin yerini daha hayırlısı ile doldursun inşaallah allah sabır versinnn :KK43:(

çok üzüldüm.:çok üzgünüm:şu an nedesem boş yüreğindeki acı dinmez.kalbim seninle allah sabır versin lütfen kendine iyi bak öpüyorum

Allah bir daha güzel bir kız bebek verir inşallah canım.. Üzülme demicem ama sakın hayattan kopma olur mu tatlım...

senin yazdıklarını okuyunca ben de yaşadığım ogunlere dondüm bende 5 aylık bebeğimi düşürdüm seni çok iyi anlıyorum karında bi boşluk kıpırdayan melek yok ama artık kendini düşün sağlını düşün inş.. yine olur kocana sımsıkı sarıl birbirinize kuvvet verin üzülme diyemem inş.. zamanla atlatırsın çok geçmiş olsun

canım güzelim ne diyeceğimi bilemiyorum o kadar üzülrümki gözlerimden yaşlar su gibi boşalıyor allah sabır versin yaşın çok genç umarım bu sıkıntıları eşinle sevdiklerinle beraber en kısa zamanda atlatırsın senin için dua edeceğim kendine çok iyi bak sevgilerimle

canim benim coook uzuldum. Allah sabir versin. Ins. hayirli zamanlarda saglikli bebislerin olur.

ağlattın benide üzülme demek boş en kısa zamanda toparlanman ümidiyle. Allah sabır ve sağlık versin birde tekrar yeni bir bebek versin sana kendine iyi bak. geçmiş olsun.

canım çok üzüldüm allah sağlığını bağışlamış buna şükredelim.o zaten artık cennette.allah bu kadar ömür biçmiş demek ne denir ki takdiri ilahi.diyecek bişey bularıyorum canım çok üzüldüm gerçekten:KK43:((

canım benim yazdıklarını okurken çok kötü oldum inan ama çok güçlü olmalısın dua et sana bişey olmamış kendini tpla biliyorum uzaktan konuşmak çok kolay diyeceksin baban belki ama allah sana sağlık versin yine hamile kalırsın canım benim lütfen kendini çok üzmemeye çalış.........

X