Kızım Öldü..Tutunamadı Annesine

Allah sabır versin okuyunca bende çok üzüldüm.en kötü günlerin bu günler olur umarım.

CANIM SENİ ÇOK İYİ ANLIYORUM, SÖYLEYECEK HİÇ BİR KELİME BULAMIYORUM.

BENİM KIZ KARDEŞİM 5. BEBEĞİNİ DÜNYAYA GETİRDİ.
İLK BEBEĞİ 6 AYLIK(DEGLOMAN) DENİLEN BİR ŞEKİLDE KAYBETTİ NORMAL DOĞURDU VE 2 YIL GÖZLERİ GÖRMEDİ VE TANSİYON HASTASI OLDU.
2 YIL SONRA TEKRAR HAMİLE KALDI 9 AYLIK(DOĞUMA 1 HAFTA KALA) BEBEK ANNE KARNINDA KALP KRİZİ GEÇİRDİ VE ONUDA NORMAL DOĞUM YAPTI.

TABİ BU ARADA PSİKOLOJİSİ BOZULDU VE TEKRAR DENEDİ 3 BEBEĞİNİ 4 AYLIKKEN DÜŞÜK YAPTI. AMA NORMAL DOĞURDU ONUDA

YILMADI BİZİM KIZ 4 KEZ HAMİLE KALDI HERŞEY NORMAL GİDERKEN DR. KONTROLE GİTTİĞİNDE BİRDEN KANAMA GEÇİRİYOR ACİLEN AMELİYATA ALIYOR VE 9 ÜNİTE KAN VERİLİYOR NEREDEYSE RAHİMİ ALACAK DURUMA GELİYOR AMA DR. BEBEĞİ OLMADIĞI İÇİN ALMIYOR.
TATLIM GÜLE OYNAYA GİTTİĞİ KONTROLDEN HÜSRANLA DÖNDÜ.

İNATLA 5.KEZ HAMİLE KALDI BU SEFER EŞİM DURUMA EL KOYDU "KESİNLİKLE ANKARA'YA GELECEKSİN VE SANA BEN BAKACAĞIM" DEDİ (KIZ KARDEŞİM MUĞLA'DA OTURUYOR)
3 AYLIK HAMİLEYKEN BİZE GELDİ EŞİM HİÇ YERİNDEN KIPIRDATMADI TABİ BENDE
BENİM DR. GÖZETİMİ ALTINDA PROF.DR.İSKENDER BAŞER(GATA)
SONRA ASKERİ HASTA OLMADIĞI İÇİN ÖZEL HASTANEYE YATIRIP TAKİP ETMEYİ DÜŞÜNÜRKEN SSK HASTANESİ PROF.DR. İSMAİL DÖNLEN RİCA ETTİ "LÜTFEN BİZİM HASTANEMİZE YATSIN SSK-ODTÜ VE AMERİKA ARAŞTIRMA YAPIYORUZ BİZE KANI LAZIM ONUN GİBİ HASTALARA IŞIK OLSUN DİYE"
ASLINDA EMEKLİ SANDIĞI KIZ KARDEŞİM.
6,5 AYLIKKEN HASTANEYE YATTI
2 HAFTA YATTI VE HASTANEDEYKEN YİNE DURUMU KRTİKLEŞTİ VE BENİM DR. SAYESİNDE ACİLEN AMELİYATA ALINDI 7 AYLIKKEN ALDILAR
ŞİMDİ BİR OĞLUMUZ VAR 3,5 YAŞINDA ZORBEY ADI.
KIZ KARDEŞİM ANNE OLABİLMEK İÇİN TAM 9 SENE UĞRAŞTI.
DR. KESİNLİKLE BİR DAHA HAMİLE KALMA YİNE AYNI DURUMLAR BAŞIMIZA GELECEK DEDİ.

ALLAHIM HER İSTEYNE NASİP ETSİN. TATLIM MORALİNİ BOZMA VE HİÇ İSYAN ETME LÜTFENa.s.

Allah ım sabır versin şu an ellerim titriyo resmen ne diyeceğimi bilemiyorum,gerçektende sözün bittiği yer şuan,sen hayata tutun yeterki, Allah sana yeni melekler verecek ve sende burada müjdeleyeceksin inşallah tekrar başın sağolsun...

içim gitti arkadaşım ya inan acını hepimiz paylaşıyoruz üzülme demesi kolay tabi ama yine bebek sahibi olabilirsin düşünsene hiç bunun umudunu bile yaşayamayanlar var

allah sabır versin gerçekten çok üzüldüm:çok üzgünüm:yazacak kelime dahi bulamıyorum...

offf çok kötü oldum yazını okuyunca, ne söyleyeceğimide bilmiyorum. çok üzüldüğümü belirtmek istiyorum...iyi olursun umarım....

Söylenecek hiçbir söz senin yarana, acına merhem olamaz, çok üzgünüm:çok üzgünüm:

allahın ilahi takdiri canım hayırlısı böleymiş demekki allah sana daha nice güzel bebişler verir inşallah üzme kendini böle olması gerekiyomuş demekki herşey allahtan canım kendine çok iyi bak:a015:

Herşeyin hayırlısı canım o kadar üzüldüm kü anlatamam. Allah en kısa zamanda sana bir evlat daha verir inşallah canım...

Beni iki sene öncesine götürdün ve acını çok çok iyi anlıyorum canım...
Benimde kızım 9 aylıkken melek oldu... Öteki dünyada onlarla buluşucaz merak etme sen...
Sana sonsuz sabır ve şifa diliyorum... Bak ben şu anda 5 aylık hamileyim birtanem,oğlum olacak Allah'ın izniyle... Sen de tekrar hamile olacaksın inşallah... Bu sefer kucaklıycaz yavrularımızı... Ne olur kendini toparla, Allah herzaman hayırlısını verir...

Canım cok gecmiş olsun!!!oyle uzuldumkii ağlayarak yazıyorum...Allah kimseye yasatmasın keske bu talihsiz olayı sende yasamasaydın ama olanla ölene birtek care bulunamıyor...Kimbilebilirki bizimde basımıza gelmeyecegini,sen güçlü ol bak seni eşine bağışlamıs allah en yakın zamanda da tekrardan bebek sahibi olursun insallah...SAĞLIKLA KAL!!!

canım benim anlattıklarına o kadar üzüldümki tutamadım kendimi.
senin yaşadığın bu acının bir benzerinide ben yaşadım .bu nedenle biliyorumki seni hiç bir söz teselli edemez.o nedenle sana allahtan sabır diliyorum.
daha çok gençsin allahım inş sana sağlıkla kucağına alacağın bir bebek nasip eder. kendine çok iyi bak. eşinin sana seninde eşine çok ihtiyacın var .
herşey allahtan bunu unutmayın canım. tekrar sabırlar diliyorum.

Zeyneep,mahvettin beni bu haberle ,
Allah sana sabır versin canım,allahım seni esirgemiş,inşallah en yakın zamanda kendini toparlarsın ve yeniden bebek sahibi olacaksın,süpriz yapıp gelmişti meleğin,taklacı güvercinin,sana yine kötü bir süprizle gitti demek,çok üzüldüm,ne desem ki....Kendine çok iyi bak ne olur,yıpratma kendini,sen çok iyi bir anne olacaktın,kısmet değilmiş canııım....:1no2:

çok üzüldüm demek bu dünyada rıskı yokmuş inşallah en yakın zaman da hayırlı bir çocuğun olur üzülme çok şükür ki sana birşey olmamış.ALLAH büyük hayırlısıyla yine bir çocuğun olur bu günlerde geçer inşallah sağlıcakla kal ALLAHA EMENET OL....

sadece allahım sana ve hıc kımseye bu acıyı bıdaha yasatmasın ınan okurken cok kotu oldum basın sagolsun

Cok uzuldum gercekten,acini bu kadar tarif edebilirdin ancak,allah sabrini versin,insallah baska cocuklarin olur...

canım benim allahım sabır versin çok zor günler geçirmişssin.ağladım yazını okurkennn.ama elden ne gelir mevlam böyle yazmışş vardır bundada bir hayırr..inşallah reabbim bu bebeğinin ömrünü diğer bebeklerine verir.yeniden hamile kalır kavuşursun bebeğine..

canim inan senin acini paylasiyorum allahim ayni aciyi bidaha yastmasin ve en tez zamanda acini unutturacak bir bebek versin kucagina.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…