Kızım Öldü..Tutunamadı Annesine

barzeyciim canım dualarım seninle inşallah rabbim sana ikiz bebek verir.

canım benim içim acıdı yazdıklarını okurken çok zor elbet.ALLAH sabır versin sağlığına tekrar kavuşup yeniden kendini hazır hissettiğinde umarım yeniden hamiş haberini yazarsın bize.hayırlısı olsun.kendine çok dikkat et.

canım , allah sana uzun ömürler versin,kendini toplaman gerek.Üzülme, allahın izniyle bebeğin yine olur.Yeterki sana birşey olmasın.

canım bütün duaarımız senin için olsun yeter ki sen iyi ol.yaşadıkların hiç kolay şeler değil fakat mutlaka bi sebebi vardır.rabbim sana en kısa zamnda sağlıklı bir evlat nasib etsn.çok geçmiş olsun.

çok geçmiş olsun canım yaaa.
söylenecek söz bulamıyorum.
allahım bir daha yaşatmaz inşallah..

çoook geçmişolsun canım ne desek az derdi çeken bilir ama hayat devam ediyor kendine zaman tanı bak herşey çok güzel olur inşallah sağlıklı bebişlerin olur canım sana sabırlar diliyorum.........

canım benim.bende 3 ay önce 5 aylık kızımı kaybettim.dayanamıycam sandım ama atlatıyo insan.haaa unuttum mu.hayır.bu gün yine onu özledim diye ağladım.ama içimde yangınlar olmadı.onu çok özlüyorum.keşke yine karnımda olsa.hep orda dursa görmesem bile ben onu severim diye düşünüyorum.ama yapıcak hiç bi şey yok ne yazık ki.kendine zaman ver.ağla.unutmaya çalışma.kolay mı bu.zamanla kabul ediliyor.alışılıyor.bi sonraki için mutlu olmalıyız.hele eşlerimiz.asıl bence onlar mahvoluyo.hem yavrusunu kaybediyo hem senin acını görüyo.

biliyorum hiç bir daha gülmeyecekmişssin gibi geliyor.ama emin ol buda geçicek.

cnm benim zaman herşeyin ilacı,yaşamayan bilemez Allah kimseye yaşatmasın,eşin için kendin için toparlanman gerek,dualarım seninle..herşeyin olmasında bi sebep vardır ve dediğin gibi Allah sabrını verir cnm...

cok ama cok üzüldüm canim.yasadigin cok zor bisey ama ne olur isan etmemeye calis canim allaha dua et...allahim yardimcin olsun dualarim seninle

çok üzüldüm allah sabır versin kolay değil biliyorum bende 4 gün önce bebeğimi kaybettim kürtajla doktor almak zorunda kaldı allah eşinle sana sağlık versin yine yaparsınız bende kendimi öyle avutuyorum herşey allahtan ne diyebiliriz ki..........

Rabbim sizede sabır versin..Bneim hala ciğerim yanıyor ama Takdiri ilahi işte..devamlı düşüp baylıyorum yine hastahanede yattım başımı çarpmışım..kolay olmayacak ama atlatıcam Allahın izni ile..burdan yine size bebek beklediğimi yazmak istiyorum...Öpüyorum hepinizi..Sağolun arkadaşlar.

canım benim Allah yardımcın olsun çok zor ne desek boş kelimeler yetersiz acını hafifletmeye biliyorum çok büyük bir vadire bu Allaha şükürki seni sevdiklerine bağışlamış ....Ben okurken bilr tüylerim diken diken oldu bir anne olarak yaşadıklarını azda olsa anlamaya açlışıyorum Allah sabır versin canım

yaşadıklarına çok üzüldüm 2 yıl önce ankarada tüp bebek tedavisi olarak hamile kalmıştım anneller günnünde hamile olduğumu öğrenmiştim ama bebeğimi kanamayla kaybettim 2 yıldır gene doğuda olduğum için batıya gidip tekrar denemeyi düşünüyordum ama allahın takdiri hamileyim acılar insan oğlu için evladını kaybetme ama çok daha acı allah sabır versin umudunu kaybetme

senin acini bende yasadim tam bir ay once bende senin gibi hayaller kuruyodum bede ekim annesiydim hattta ucumuz ayni burc olacaktik ama nasip allah bize bunu boyle yazmis allah en iyisini bilendir sana sabir diliyorum bende bu yaziyi okuyunca o gunumu hatirladim cok ama cok uzuldum.allahim bizi hayirlisiyla bebislerimizi kucagimiza almayi nasip etsin

senin acini bende yasadim tam bir ay once bende senin gibi hayaller kuruyodum bede ekim annesiydim hattta ucumuz ayni burc olacaktik ama nasip allah bize bunu boyle yazmis allah en iyisini bilendir sana sabir diliyorum bende bu yaziyi okuyunca o gunumu hatirladim cok ama cok uzuldum.allahim bizi hayirlisiyla bebislerimizi kucagimiza almayi nasip etsin

kiyamam canim yha inan su an agliyorum .. allah en kisa zamanda yüzünü güldürsün insallah.. baskada diyecek bise bulamiorum (

canım yazını tesadüfen okudum..çok içim yandı...allah sana sabır versin ..çok zor birşey yaşamışsın unutmak mümkün deil ama allahım en kısa zamanda sana nur topu gibi bir bebek yollasın..allah bidaha yaşatmasın...

canım öyle üzüldümkü ki aglamaktan yazamıyorum Allah sabırlar versin yine bi kızın olur belki.sen kendine iyi bak ya sana bişey olsaydı.biliyorum bunları söylemek kolay ama inan hepimiz acını paylasıyoruz canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…