kızım henüz 5.5 yaşında kıyafet yüzünden evden çıkamıyoruz

kızlar farklı ya cicili bicili giyolar vallahi ben bayılıyorum onlara

canım benim inş gayretlerin boşa olmaz bende kızıma tam 6 yıl bekledim allah sanada göstersin arada böyle takışmalar olmazsa olmazlardan canım hayırlısı

harikasın güzel bir bakış açısı sağol canım bunun üzerinde duracam evet ileride hoş olmayan durumlarla karşılaşılabilir galiba haklısın

Senin kız banım oğlanlar aynı geçen çorap aldım aferin anne diyo tam kaprılerim penyelerimin rengine göre almışsın zaten öyle ayarlayıp almıştım hangısının altına hangı çorabı giyer diye zamaneler bı tuhaf

aaayyyy pek cici yaaa yerim kıss ben onuuu annesii :) eşime okudumm allahın izniyle bizimde bi kızımız olucak ve bana benzerse aynı senikisi gibi bi kızım olucak :)
şaka bi yana canım eminimki zordur bize uzaktan pek sevimli geldi

Benim kızımda 4,5 yaşında bizdede etek ve elbise takıntısı var. Nereye gidersek gidelim bu piknik bile olsa etek veya elbise giyer ruj sürer parfüm sıkar öyle gider. Ben abimiyimde pantolon giyeyim diyor ve asla kendi istedigi şeyin dışında bişey giydiremiyorum. Özellikle bu ara çok hırçın küfür ediyor kardeşine vurmaya falan başladı kimi zaman inananmıyorum bu çocugu benmi yetiştirdim diyorum. Çok üzülüyorum.Genede allahım sağlık versinde inşallah bu yaptıkları bir dönemdir ve geçer.Hiç bir hatasını kabullendiremiyorum. Konuşuyorum açıklıyorum ama çok inat anlamamak için benimle savaş veriyor. Allah hepimize sabır versin. Hayırlı evlatlar yetiştirebilmek için.

ne güzelllll :asigim:
kızım olursa seninki gibi olsun :smiley-cool:
babasına masraf çıkartsın kıymete binerim

ne güzelllll :asigim:
kızım olursa seninki gibi olsun :smiley-cool:
babasına masraf çıkartsın kıymete binerim

Ya Okadar imrendim ki size....:çok üzgünüm:
Benimde bir yavrum olsa keşke off keşke diyorum artık.
Beni oyalasa saatlerce kıyafetlerini beğenmese ne kadar çok isterdim. ahh olsada koklasam ne mis kokuyor bu çocuklar Allahımsenağlamasenağlama

allah gönlüne göre versin tatlım inş olur ama bazen evden acil çıkmak zorunda kaldığında hiç te eğlenceli olmuyor

Ayyy ne güzelll yaa... çok seviyorum öle cicili bicili tatlı kızlarıı hihoyyyt

Yıllar önce küçücük bi kız çocuguyken ben de öyleydim sokakta arkadaşlarımla oynrken günde 3-4 defa eve gider üstümü değiştirirdim hiç unutmam yaklaşık 5 yaşındaydım annemle pazara gitmiştik orda da kiremit rengi oje görmüştüm yırtmıştım kendimi annem o ojeyi alsın diye, sonra kilotlu ince çorap hastalıgım vardı anneme hep anne bana ince çorap alsana derdim ahhh ahhh çocukluk işte

ya varya arkadasım zamane çocuğumu desem bilmiyorumki bende bitek benımkımı oyle dıyodum vallahı aynı işkenceyi bende yaşıyorum benimki 4 yasında inanırmısın bu yıl koca yaz geçti bir tane şort ,pantolon,giydiremedim varsa yoksa etek giycem diyo bide becerse alakasız şeylerı giyiyo sonrada ben böyle gelcem diye tutturuyor ya alışveriş merkezine gitcez geçen hafta pazardan aldığım bir terlik vardı tutturdu ben bununla gelcem diye markalı ayakkabılar alıyorum yüzüne bakmıyo babası kılıklı ucuzcu :roflol: kavga döğüş çıkıyoruz evden karışmak istemiyorum kararlılığı hoşuma gidiyor ama bide zevkli olsa tam süper olcak vallakaydirigubbakcemile

canım bende aynı sorunları yaşadım bazen halada yaşıyorum kızım 3.5 yaşındayken başladı her şeyi pembeydi. şimdi 9 yaşında hiiiç yüreğini tüketme sonuçta pes etmek zorunda kalıyoruz yine onların dediği oluyor. dolabını beraber düzeltin kıyafetleri hakkında görüşlerinizi dile getirin. örn.hiç giymediği kıyafeti hakkında rengini modelini begeneceği şekilde yorum yapın alışveriş yaparken kendi begensin zamane çocukları:

yaa yerim ben o cadıları.bende şuan hamileyim ve Allahın izniyle kızım olacak çookk mutluyum benimki de bir dogsa büyüsede giysi begenmese çok sabırsızlanıyorum o günleri görmek için

ayyy benim kızda aynı yaa başlığı görünce benmi açtım ki acaba diye şöyle bi afalladım valla -tatlicadiarzu-
ay napacaz bu kızlarla yaa benimkide aynı yaşta ve biyere gitmek sorun oluyo
birde babaannesinde kalıyo çıldırtıyo kadını yaa
o ona uymadı bu buna uymadı
biz alıştırdık ama çocukjları böyle.. aman şu güzel şunu alyım bu güzel bunu alyım
güzel olsun temiz olsun pembe olsun kaydirigubbakcemile3
ne olcak işte anasına bak kızını al diye boşa dememişler :CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…