Kız Kardeşimle Kavgamız

Kız kardeşim affeder affetmez umrumda değil. Kedim benim için herşeyden herkesten değerli

Ama bu çıkışı haketti ev zaten benim kedim ilgili konularda karar almak haddine değil

Şuan da kardeşim de çocuğu da zerre umrumda değil hiçbiri kedimdem kıymetli değil

Sorun çözmeyi bile beceremeyen iki insan. Öncelikle yeğenlerinizi sevdiğinizi bile sanmıyorum, ablanızı da keza öyle. En azından önceliğiniz onlar değil. Bahsederken bile çocuğu getirmesin o zaman falan diyorsunuz. Dışarıda görüşebilirsiniz veya geldikleri zaman arkadaşların dediği gibi ayrı bir odada tutabilirsiniz. Alerji nasıl tedavi edilecek ben anlamadım, geçen bir şey mi?

Üslubunuzu daha yumuşak tutabilirdiniz. Bir kedi için ablasını -eğer gerekten seviyorsa ve tek sorun buysa- silebilecek bir insan benim için psikolojisi normal bir insan değildir.

Ablanız da normal değil. Bir eve gidiyorsan o evin kurallarını kabullenirsin. Kediyi sahiplendir ne demek? Karışdaki insan bir çözüm yolu sunmuyorsa sen de o eve gitmezsin. Onu da sağlıklı bulmadım.

Bol şans sizlere

Sibel hanim kardesinizi bosamissiniz

Benim de kedim var ve kimseye vermem. Haklisiniz damariniza basilmis gibi hissettim. Kizi tedavi ettirebilir ne var ki teyzesinin kedisiyle buyusun bunlar cok guzel seyler aslinda.

Kardesler oyle hemen kusemez. Ozur dilersiniz karsilikli biter, cok kati olmayin bence.

Ben asla özür dilemem

Aslında ben kendimde bir sorun göremedim yeğenlerimi kız kardeşimi seviyorum ama doğruya doğru kedimi daha çok seviyorum

Bana kalsa ikisini de sahiplendiririm

Hiçbir zaman köpeğimizi başka odaya kapatmadık, gelen bilerek geldi, 10 yıl boyunca bu böyleydi.

Annemin kedisi var, geçen yıl 20 gün kaldım çocuklarımla, odaya falan kapatmadı, ki bebeklerim emekliyordu. Bu yıl kuyruk falan çekme olup tırmalama yaşanır diye gidip kalmayacağım, onun yerine bol bol annem geliyor bana.

Sizin eviniz, sizin kurallarınız, onun evlatları varsa sizin de kediniz var. Gelecekse bilerek gelmeli. Haklısınız.

Kedinizi sevmenizi anlıyorum ancak biraz fazla olmuş sanki bu..
Onun çocuğu rahatsizlaninca canı sıkılıp yükselmiş, siz de aynı şekilde cevap verince hepten kaçmış tadı.
Bence gönlünu alın,kediye o geleceği zaman bir formül düşünürsunuz illa ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…