Kız bebek bekleyenler isim ne düşünüyorsunuz 🌸

Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler aslında bu başlığı tüp bebek bölümünde açmıştım ama farklı bi yerde açılmış başlık olarak Bebeğimiz tedaviyle olduğu ve bu kadar emek verdiğimiz için isim konusu da biraz daha hassas oldu bizim için yine de teşekkür ederim herkese sağolun arkadaşlar ayrıca Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Kızımın adı Minel Sâre
Minel ; Cennetteki inci tanesi
Sâre ; Hz.İbrahimin eşinin adı ve saf,temiz anlamında da kullanılıyor

Kızımın adı Minel Sâre
Minel ; Cennetteki inci tanesi
Sâre ; Hz.İbrahimin eşinin adı ve saf,temiz anlamında da kullanılıyor
Minel Arapçada -dan, -den ekidir. Birçok surede de geçer. İskender Pala’nın kitabı da vardı Ah mine’l-Aşk diye. Bu da aşktan, aşkın elinden demek. Cennetteki vıttırıvızıklı anlamı olan isimler genelde uydurma oluyor. Kızınıza resmen -dan, -den diye sesleniyorsunuz.

Kızıma klasik bir eski isim koydum. Simdi hamileyim cinsiyet henuz belli değil ama ben eski isimlerden devam ya; Osman, Hüseyin, Ayşegül, Zehra…bu tarz bir isim koyucam.

Hahahhahahah

Bizim.karsi komşunun kızı var adı Asel bağırıyor asellll aselllll konya da büyük sanayi var ve bilenen aselsan var ya ne zaman bağırsa aklıma aselsan geliyor
Asel 2023 yılının 1. Numaralı kız ismiymiş ya ısrarla koyuyorlar bana da aselsandan başka şey çağrıştırmıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…