Kız bebek bekleyenler isim ne düşünüyorsunuz 🌸

Kızıma arya liya koymak istedim. Köpek ismi gibi diye diye soğuttu beni Eşimde eylül arya istedi herşeyimz eylülde olldu anlamı var diye .. eylül öztürk ü hiç sevmem onu cagristirdigi icin hic icimden gelmedi sonradan pişman oldm keske esimi dinleseydim diye neticeye gelirsek sadece ARYA koyarak ortada anlaştık😂 ben müzik aşkımdan koydum bu ismi.. burada turistler var yazlik bölgedeyim adını soruyorlar arya deyince ovvv arya stark game of throness vaovv vs diyor bircogu bu ismi biliyor yurtdisina acilirsa ilerde sikinti cekmez 🤣🤣🤣 son zamanlarda dehşet üredi bu isim yalnz o sebeple sizin kadraja girmez muhtemelen 😊

Son düzenleme:
Aybükeyi eşim istiyor ama ben Aybike istiyorum🤣
İsmin aslı o değilmiş de dalga geçiyormuşsun gibi ya hakikaten merve merve nin yazdığını okuyunca :KK70:
İybiki
IMG_5306.jpeg

Şaka yapıyorum ismi ya da kızının ismi aybike olan alınmasın nolur :KK70:

Minel Arapçada -dan, -den ekidir. Birçok surede de geçer. İskender Pala’nın kitabı da vardı Ah mine’l-Aşk diye. Bu da aşktan, aşkın elinden demek. Cennetteki vıttırıvızıklı anlamı olan isimler genelde uydurma oluyor. Kızınıza resmen -dan, -den diye sesleniyorsunuz.
aydınlandım resmen gerçekten bu ara çok fazla cennet temalı isim türedi 😅Sare nin böyle bir anlamı yok değil mi, bende kızıma isim arayışındayım valla varsa önerin alırım anlamı benim için önemli çünkü

X