Kitap Günü Etkinliği

Güle güle oku kitaplarını. Bülbülü öldürmek'i ben de buradan gördüm ve alacağım. İnce memed e önceden biraz başlamıştım güzeldi, işlerden dolayı öyle kalmıştı, ona başlayacağım, masumiyet müzesinin biteceği yok, elime de çok alamıyorum kitap, bu ay 0 kitap bitirmişim zaten:KK14::KK48:

breaking bad 3. sezonda kaldı
sherlock aşkım o benim :)) kendimi jiletlicem beklerlekn
fringe son sezon hariç sevdim
big bang arada bakarım
hannibal feci gerdii beni

masters of sex: cinsel terapi için değerli birinin çalışmalarını içeriyo bol bol özel şeyler var :))

house : 4-5 sezon gitti

gossip girl: ergenliğimin biricik dizisi :))

how ı met your mother: salı günlerimin mutluluk sebebi 20 dakka izle ve mutlu ol.

2 yıldır dizi izleyemiyorum istanbul bana yaramadı :KK43:(

Sana dizi değil aşk lazım bacı:)

Güle güle oku kitaplarını. Bülbülü öldürmek'i ben de buradan gördüm ve alacağım. İnce memed e önceden biraz başlamıştım güzeldi, işlerden dolayı öyle kalmıştı, ona başlayacağım, masumiyet müzesinin biteceği yok, elime de çok alamıyorum kitap, bu ay 0 kitap bitirmişim zaten:KK14::KK48:
masumiyet müzesi ağır ağır ilerliyor sana çerezlik kitaplar lazım . arkadaş müzeye gitti geçen gün diyo ki orhan pamuka bi çift lafım var sen ne gereksizsin dicem diyo :))

özgeeee babil'de 50 lira üzeri alışverişe baykuş kupa veriyordu ya, o ne zamana kadar devam ediyordu ki hatırlıyor musun o_O ben de o kampanyadan yararlanabilecek miyim diye merak içindeyim de :KK70:

o aldığım haftasonu için geçerliydi canım ya
haftasonuna özel diyodu
ama tekrarlar bence

haftasonu daha mart ayı değildi ki yaa, kızlarla konuşmadık diye alamadım senin kitaplarını :KK12:
bu arada sana numara vererek seçtirmiştim ya kitaplarını, biri itiraf ediyorum ki Kör Baykuş'tu :KK53: sen onu kendin aldın diye değiştirdim bende, benim zevkime kaldın :KK53: Kör Baykuş'u da kendim için sipariş verdim :KK49:

haftasonu daha mart ayı değildi ki yaa, kızlarla konuşmadık diye alamadım senin kitaplarını :KK12:
bu arada sana numara vererek seçtirmiştim ya kitaplarını, biri itiraf ediyorum ki Kör Baykuş'tu :KK53: sen onu kendin aldın diye değiştirdim bende, benim zevkime kaldın :KK53: Kör Baykuş'u da kendim için sipariş verdim :KK49:
aaa şansa bak :KK54: 6. hissim kuvvetli galiba benim :KK45:
kör baykuşu Y yesil_zeytin_ den duydum ben de

topikte sürü psikolojisi mevcut :KK70: güneş çavması akımı, bülbülülü öldürmek akımı, 1q84 akımı, sıra kör baykuşta. okuyan birilerini görünce canımız çekiyor herhalde :KK70:

güneş çavmasını okumayan tek ben kaldım yaaa :mad::mad::mad:
bi de kara kara 1Q84'ü nasıl okuyacağımı düşünüyorum, çok kalın o iş yerine getiremem akşamları da ders çalışmam lazım :KK12: senelik izin ne zaman verirler ki bana acaba o zaman okuyayım :KK70:

X