Kitap Günü Etkinliği

breaking bad (henüz daha iyisine rastlamadım)
sherlock holmes (canımdır ciğerimdir ama yeni bölüm beklerken adamı kanser eder)
hannibal (kıymetlilerimdendi bu da)
fringe (onu sen de sevmişin zaten)
big bang theory (eşim izliyo yancı olarak izliyorum ama çok iyi tabi)
şimdilik aklıma gelenler :KK45:

breaking bad 3. sezonda kaldı
sherlock aşkım o benim :)) kendimi jiletlicem beklerlekn
fringe son sezon hariç sevdim
big bang arada bakarım
hannibal feci gerdii beni

masters of sex: cinsel terapi için değerli birinin çalışmalarını içeriyo bol bol özel şeyler var :))

house : 4-5 sezon gitti

gossip girl: ergenliğimin biricik dizisi :))

how ı met your mother: salı günlerimin mutluluk sebebi 20 dakka izle ve mutlu ol.

2 yıldır dizi izleyemiyorum istanbul bana yaramadı :KK43:(

12782060_10153933398768048_1418156090_n.jpg

soslusarma soslusarma kuzum sen kitap bildirimi yapmıyorsun sanırım.yanılıyormuyum. ayrıca integramda gördüm seni çok tatlısın. maşallah gelinlikte pek yakışmış :KK200:

soslusarma soslusarma kuzum sen kitap bildirimi yapmıyorsun sanırım.yanılıyormuyum. ayrıca integramda gördüm seni çok tatlısın. maşallah gelinlikte pek yakışmış :KK200:
Teşekkür ederim canım. Yapamıyorum şu anda evde internet yok :KK43: çok sık giremiyorum. Mart sonundan itibaren inşallah :)

özge senin kitapların siparişini verdim, bu hafta elimde olurlar sanırım, bi 15 gün kadar ben misafir edeceğim :KK45: kendilerine bir notun olursa seve seve iletirim :p

Şubat 6. Yıllık hedefim 75 :)

tamam ekliyorum listeye. ocak içni birşey diyebilir misin. boş kalmasın :)
özge senin kitapların siparişini verdim, bu hafta elimde olurlar sanırım, bi 15 gün kadar ben misafir edeceğim :KK45: kendilerine bir notun olursa seve seve iletirim :p

benden selam söyle :KK60: kardeşleri yolda az kaldı kavuşmalarına :KK51:

benden selam söyle :KK60: kardeşleri yolda az kaldı kavuşmalarına :KK51:

eveett yakında kocaman birgrup olup kardeş kardeş geçinecekler :KK49:

neymiş acaba onlar :KK73:

hee yokk o konuda bi bilgi veremiyoruz malesef, ancak başka bir konuda bilgi almak isterseniz yardımcı olabilirim :confused: (bugün sekreter izinli de telefonlara ben bakıyorum, çok belli oluyor mu :KK45:)

X