Kitap Günü Etkinliği

ya öle oldu maalesef havalar ısındı okul çok fena ortaokul grubuyla ilgileniyorum birde ergenler tüm enerjimi aldılar :))
vakit nası geçiyo anlamıyorum bi planlama yapıp çeki düzen vermeliyim kendime. kitaplarımı okşıycam bol bol :)

bi akşam boşalt bence kafanı, kitaplarına yoğunlaş onları düşün onları sev :KK48::KK48::KK48:

ay çok şükür 10 gün oldu galiba:KK53:
itiraf eediyorum sana kızdık tahminin tuttu diye:KK67:
vazgeçmeyi de düşündük ama memed aklımızı çeldi kandirdi bizi:oops:
ay çok şükür 10 gün oldu galiba:KK53:
itiraf eediyorum sana kızdık tahminin tuttu diye:KK67:
vazgeçmeyi de düşündük ama memed aklımızı çeldi kandirdi bizi:oops:

çok pis tahmin ederim :) ya siz o kadar övdünüz ki merak ettim seriyi çok da güzel oldu :))
çok sağ olun tekrar

Taht oyunları bitti .. İşte yorumum..

izlemeyi sevmiyorum ben.Kitap okuyup yasamak varken, uzaktan seyretmek mantıklı gelmiyor bana.Ben arya olmayı seviyorum,kucucuk bedenindeki kocaman cesaretiyle.tyrion olmayı seviyorum,keskin zekasıyla.jon snow olmayı seviyorum kabullenisiyle.varys,cercei,daenerys olmayı seviyorum.hayatlarına ortak olmayı.. insan kötü karakterleri bile sever mi ? Sevdim işte.. İçim isindi.. Ölümlere üzüldüm.. yasananlara sasirdim.. ve beni kendine hayran birakti taht oyunlari.. Ve şuan şeytan dürtüyo beni.. Birak diger kitaplari seriyi bitir diyor.. ☺

izlemeyi sevmiyorum ben.Kitap okuyup yasamak varken, uzaktan seyretmek mantıklı gelmiyor bana.Ben arya olmayı seviyorum,kucucuk bedenindeki kocaman cesaretiyle.tyrion olmayı seviyorum,keskin zekasıyla.jon snow olmayı seviyorum kabullenisiyle.varys,cercei,daenerys olmayı seviyorum.hayatlarına ortak olmayı.. insan kötü karakterleri bile sever mi ? Sevdim işte.. İçim isindi.. Ölümlere üzüldüm.. yasananlara sasirdim.. ve beni kendine hayran birakti taht oyunlari.. Ve şuan şeytan dürtüyo beni.. Birak diger kitaplari seriyi bitir diyor.. ☺

dizisinden hiç keyif alamadığım için ilk sezonun sonunda bırakmıştım ben. reyting yapsın diye özellikle erotik sahnelerin abartıldığını düşündüm hatta, o kadr ayrıntı gösterilmesine gerek yoktu bence :63:
bu arada ben olsam seriyi bitirirdim başka türlü rahat etmezdim :KK45:

dizisinden hiç keyif alamadığım için ilk sezonun sonunda bırakmıştım ben. reyting yapsın diye özellikle erotik sahnelerin abartıldığını düşündüm hatta, o kadr ayrıntı gösterilmesine gerek yoktu bence :63:

Kitapların boyutları gözümü korkutuyor ya yoksa bitirirdim bende. İlk kitap 850 sayfa ve benim 15 günümü aldı. Tüm seriyi okursam yıllık hedefime ulaşamam diye korkuyorum. Aynı zamanda Kpss çalışıyorum kurum avukatlığı için bakalım..

Kitapların boyutları gözümü korkutuyor ya yoksa bitirirdim bende. İlk kitap 850 sayfa ve benim 15 günümü aldı. Tüm seriyi okursam yıllık hedefime ulaşamam diye korkuyorum. Aynı zamanda Kpss çalışıyorum kurum avukatlığı için bakalım..

kpss varsa eğer bence de başlama o zaman canım, bide sürükleyici kitaplarsa aklın orda kalır falan. kpss bitsin kafan rahat olunca başlarsın en güzeli, keyfle de okursun :KK68:

hep arada kaldığım bi sürü diziyi o kadar çok seviyorum ki kitabını okursam büyüsü bozuur diye korkuyorum :KK43:(

kitap_aşığı dışındaki herkesin kitabı geldi zannımca :)) çok teşekkür ederim kızlar çok mutlu olduğum bi ay oldu. kitapları ne zaman okurum bilinmez :)) o kadar çok kitap var ki elimde ve okumaya vakit havların ısınmasıyla sıkıntıya düşüyor

filmini izlediğim kitabı nedense kitabını okuyamıyorum.
kitabı okuyup filmi izlemek daha cazip geliyor.
bende bu diziyi izlediğim için kitabına hiç başladım.
çok severek beğenerek takip ettiğim dizi :)
size keyifli okumalar

kitap_aşığı dışındaki herkesin kitabı geldi zannımca :)) çok teşekkür ederim kızlar çok mutlu olduğum bi ay oldu. kitapları ne zaman okurum bilinmez :)) o kadar çok kitap var ki elimde ve okumaya vakit havların ısınmasıyla sıkıntıya düşüyor
Güle güle oku, kaç kitap oldu:confused:

filmini izlediğim kitabı nedense kitabını okuyamıyorum.
kitabı okuyup filmi izlemek daha cazip geliyor.
bende bu diziyi izlediğim için kitabına hiç başladım.
çok severek beğenerek takip ettiğim dizi :)
size keyifli okumalar

Film dizi kültürüm yok benim :KK51: En bilinen diziyi filmi konuşurlar " aaa ben hiç duymadım" derim :p

ben de kıl bir şekilde milletinayılıp bayıldığı dizileri sevemiyorum :eek: Breaking Bad, Game of Thrones, Shameless, Walking Dead bunlardan aklıma gelen bikaç örnek. kime desem nerdeyse kesecekler beni nasıl sevmezsin bu dizileri diye ama yok sevemedim yani :eek: halbuki yabancı dizi de çok severim ama bu dizileri olmadı malesef :KK43:
fakat eğer kitaptan uyarlama bir film varsa ve herkes tarafından beğeniliyor ise mutlaka önce kitabını okur sonra filmini izlerim. koca kafam diğer türlü filmleri anlamıyor :KK53: gerçi kitabı okuyup filmi izleyince de içimden tepinmek geliyor nerde bu filmin diğer yarısı diye :mad:
bugün yine çok huysuzum yaa, herşeye isyan edesim var :KK53:

ben de kıl bir şekilde milletinayılıp bayıldığı dizileri sevemiyorum :eek: Breaking Bad, Game of Thrones, Shameless, Walking Dead bunlardan aklıma gelen bikaç örnek. kime desem nerdeyse kesecekler beni nasıl sevmezsin bu dizileri diye ama yok sevemedim yani :eek: halbuki yabancı dizi de çok severim ama bu dizileri olmadı malesef :KK43:
fakat eğer kitaptan uyarlama bir film varsa ve herkes tarafından beğeniliyor ise mutlaka önce kitabını okur sonra filmini izlerim. koca kafam diğer türlü filmleri anlamıyor :KK53: gerçi kitabı okuyup filmi izleyince de içimden tepinmek geliyor nerde bu filmin diğer yarısı diye :mad:
bugün yine çok huysuzum yaa, herşeye isyan edesim var :KK53:

bence taht oyunlarını okumalısın :) Beğenme ihtimalin yüksekk

bence taht oyunlarını okumalısın :) Beğenme ihtimalin yüksekk

benim dizisini sevmeme nedenim çok fazla kişi ve konu vardı, algılayamadım bi süre sonra konuyu. bide gereksiz bir erotizm ve ensestler iyice soğuttu beni diziden. kitabını severim büyük ihtimalle, daha ayrıntılıdır çünkü en azından kişiler ve krallıklar. kafam çorba gibi olduydu izlerken :confused:

ben de bi leyla ile mecnun izlerdim işte şimdi tekrarlarına bakıyom
ama yabancı dizi ve film ağım çok geniş :cool:

özge yabancı dizi tavsiyesi istiyorum senden. ama sürükleyici ve komik olmasını da istiyorum. akşam yatmadan bir bölüm izleyip huzurla uyumak istiyorum. çok şey mi istiyorum :confused:

benim dizisini sevmeme nedenim çok fazla kişi ve konu vardı, algılayamadım bi süre sonra konuyu. bide gereksiz bir erotizm ve ensestler iyice soğuttu beni diziden. kitabını severim büyük ihtimalle, daha ayrıntılıdır çünkü en azından kişiler ve krallıklar. kafam çorba gibi olduydu izlerken :confused:

erotizm kitaptada var ama rahatsız edecek kadar yada grinin elli tonu kadar değil :KK70: İlk başlarda kitaptada zor anlaşılıyor kişi çok ama bir anda herşey oturuyor kafanda

X