Kitap Günü Etkinliği

minerva1988 minerva1988 henüz bütün kitapların gelmedi daha dimi canım? kitapyurdu yine bikaç kazık attı sanırsam :63:
ben sanırım yine en başa, yani idefixe döneceğim. kuzenim bikaç kitap istedi benden dün onlara bakıyordum, babilde 50TL tutan kitaplar idefixte 44 lira tuttu :eek:

Günaydın.. Uzaktan size takipçi olmak çok sinir bozucu bir durum itiraf ediyorum.
Bu arada sizinle güzel bir gelişmemi paylaşmak istiyorum. İşten çıkarılmadım. Şirkette etkili biri saolsun önümde durmuş. Askıya alındı tam olarak kesin karar olcağını düşünmüyorum ama buna da şükür. Daha iyi bi iş bulana kadar en azından işsiz değilim. Günümüzden boş yere çıkmış oldum. bu üzücü ama neyse ki kitap aşığı yerimi aldı o da çok hevesliydi.
Melinda senin ayın başlıyor. Yılbaşı talihsizliğinden sonra bu ay çok çok mutlu olursun inş.

Günaydın.. Uzaktan size takipçi olmak çok sinir bozucu bir durum itiraf ediyorum.
Bu arada sizinle güzel bir gelişmemi paylaşmak istiyorum. İşten çıkarılmadım. Şirkette etkili biri saolsun önümde durmuş. Askıya alındı tam olarak kesin karar olcağını düşünmüyorum ama buna da şükür. Daha iyi bi iş bulana kadar en azından işsiz değilim. Günümüzden boş yere çıkmış oldum. bu üzücü ama neyse ki kitap aşığı yerimi aldı o da çok hevesliydi.
Melinda senin ayın başlıyor. Yılbaşı talihsizliğinden sonra bu ay çok çok mutlu olursun inş.

adona çok sevindim canım, inşallah daha da güzel olur bundan sonrası
teşekkür ederim bu arada :KK19:

Günaydın hanımlar nasılsınız :)

Melindanın ayı başlasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :KK200:

bu ay her açıdan şans getirsin inşallah :KK200:

canım benim nasıl sevindim bu gelişmeye anlatamam:KK73::KK73: uzaktan takip etme ayrıca gir muhabbete :KK19: seneye sen de olursun inşallah uzun uzun devam eder bu şekilde kitap günümüz :KK49:

bu ay her açıdan şans getirsin inşallah :KK200:

arkandan konuşmaya başladık bile :KK45:

Aa cok sevindim caniimm:KK68:

Ama yerini aldigim icin de bi yandan suclu hissettimo_O

güle güle oku minervacım
şimdi kimlerin hediyeleri henüz gitmedi?
sonra toplu bi kitaz fotosu alırız :KK19:
Benim hediyem gitmedi daha. Kargoya bile verilmedi:KK12:

minerva1988 minerva1988 henüz bütün kitapların gelmedi daha dimi canım? kitapyurdu yine bikaç kazık attı sanırsam :63:
ben sanırım yine en başa, yani idefixe döneceğim. kuzenim bikaç kitap istedi benden dün onlara bakıyordum, babilde 50TL tutan kitaplar idefixte 44 lira tuttu :eek:
canım baya geldi kitaplar eksik varsa bir tane falandır galiba . birazdan bi toparlayacağım. makine aldım eve onunla cebellleşiyorum . ah ah erkek işleri başımıza kalıyo

canım baya geldi kitaplar eksik varsa bir tane falandır galiba . birazdan bi toparlayacağım. makine aldım eve onunla cebellleşiyorum . ah ah erkek işleri başımıza kalıyo

senin de bu ay tüm işler bir araya denk geldi canım, günün tadını bile çıkaramadın :110:

hayırlı olsun canım çok sevindim :)

senin de bu ay tüm işler bir araya denk geldi canım, günün tadını bile çıkaramadın :110:
ya öle oldu maalesef havalar ısındı okul çok fena ortaokul grubuyla ilgileniyorum birde ergenler tüm enerjimi aldılar :))
vakit nası geçiyo anlamıyorum bi planlama yapıp çeki düzen vermeliyim kendime. kitaplarımı okşıycam bol bol :)

X