Kitap Günü Etkinliği

senin kitaplar yanlışlıkla bana gelecek ya kuzum onlar kargoya verildi dimi?

senin kitaplar yanlışlıkla bana gelecek ya kuzum onlar kargoya verildi dimi?
Ne yaptıkları hiç belli değil onların. Bir dediler yolladık bir dediler yönlendirme yapalım istediğiniz adrese. Kendi adresimi verdim ama bakalım ne olacak. Kargo hareketlerine göre belli olur hangimize geleceği.
Senin için verdiğim sipariş ise tedarik edilmesine rağmen bekliyo deli olucam

deli olma kuzum boşver, bu ay kitapyurdunda kesin sistemsel bir sıkıntı vardı düzelir diye umuyorum. bakalım bana ne gelecek sana ne gelecek baya suprizli olacak desene

Hı daha iyi öyle. Yaşanılan son sorun olur inş. Ama şikayet vara yazmayı ihmal etme.
yazdım da onay bekliyorum daha. hayır aksilik olabilir önemli değil. ama sorun çözmek için hiçbir çabaları yok. bu delirtti beni resmen.

yazdım da onay bekliyorum daha. hayır aksilik olabilir önemli değil. ama sorun çözmek için hiçbir çabaları yok. bu delirtti beni resmen.
Geçen ay bende uğraştım. Normalde iş adresimi yazarım ev adresimi yazdım. Ne hikmetse iş adresime gönderiyi çıkarmışlar. Aradım düzelttik dediler kargo takipte hala iş adresi gözüküyor. Gerçi işten almamda sorun olmayacaktı ama hatalarına sinirlendim baya carladım zor ulaşsamda. Kargoyu kendiniz arayın dediler. Aramadım ama aradım benim yapacagım birşey yok siz çözümleyeceksiniz dedim. düzeltiler kargo dogru adrese yonlendirildi.

ben artık telefonla ulaşmayı denemiyorum bile.

benim kargo teslim birimine ulaşmış, acaba dağıtıma çıkar mı ki bugün

gerçi bulvar diye bi şubeye ulaşmış ordan kesin yeni teslim birimi vs diye düzenleme yaparlar

benim kargo teslim birimine ulaşmış, acaba dağıtıma çıkar mı ki bugün

gerçi bulvar diye bi şubeye ulaşmış ordan kesin yeni teslim birimi vs diye düzenleme yaparlar
ben bugün öğrendim. dağıtıma çıkması için Çarşı şubesine ulaşması lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…