Kitap Günü Etkinliği

Genelde çok beğenilirdi o site alışveriş konusunda ama bütün aksilikler bizim grubu bulmuş olamaz heralde. Kendilerinde bir süredir sorun var gibi görünüyor. Umarım hatalarını telafi ederler. Üzüldüm canım ya. :KK43:
Müşteriyle iletişim konusunda hep zayıftı bence. Telefonla ulaşamıyorsun bir kere. Mümkün değil. Derdini anlatan mesaj atıyorsun bir gün sonra otomatik mesajla dönüyor.

Genelde çok beğenilirdi o site alışveriş konusunda ama bütün aksilikler bizim grubu bulmuş olamaz heralde. Kendilerinde bir süredir sorun var gibi görünüyor. Umarım hatalarını telafi ederler. Üzüldüm canım ya. :KK43:
2 sipariş oldu bi telafi edelim çabaları da yok
hemen istiyosanız iptal edelim diyolar
bu kadar kolay olmamalı bence.. eski siparişleri de görmeleri lazım bi sürü sipariş vermişim önceden
eski ve istikrarlı bi müşteriyi kaybetmemek için çaba harcamaları lazımken direkt iptal edelim isterseniz diyolar

bu kadar kolay olmamalı bence.. eski siparişleri de görmeleri lazım bi sürü sipariş vermişim önceden
eski ve istikrarlı bi müşteriyi kaybetmemek için çaba harcamaları lazımken direkt iptal edelim isterseniz diyolar
Aynen yıllardır kullanıyorum ben belki onbin liradan fazladır alışverişim. Benim gibi kaç bin kişi var kim bilir

Müşteriyle iletişim konusunda hep zayıftı bence. Telefonla ulaşamıyorsun bir kere. Mümkün değil. Derdini anlatan mesaj atıyorsun bir gün sonra otomatik mesajla dönüyor.

Çok haklısınız dediklerinizde, ben alışveriş yapmadığım için sizin kadar iyi bilemem, siz daha çok iletişim halindesiniz. Eminim ki tek sizler de değilsiniz. Sizin gibi bir sürü kişi vardır ve hepsinin alışverişi kesmesi onlar açısından facia olmalı. Bunu fark etmemeleri garip gerçekten de.

kkitapyurdunun sahibi kimkine ? şu anda siyasi bazı olaylardan dolayı bazı firmalar çöküşe geçti işleri aksatma vs. aklıma bu geldi öle bi durum mu varkine

2010 dan beri bende hep kitap yurdundan alıyorum. Aldığım kitap miktarının haddi hesabı yok ilk defa bu ocak ayında sorun yaşamaya başladım. Keza hepimiz aynı şekilde.
Umarım toparlarlar kendilerini.
Müşteri hizmetlerinde telefona çıkan şahıslar zaten dangoz dungoz konuşan tiplerdi daha doğrusu 2 tane öyle denk geldi. Çalışanlarını gözden geçirmeleri çözümler belkide sorunlarını.

KİZLAAAAAAAR TOPLASİN BURAYA
kitap yurdu sevke hazırlanıyor yazmış bugün kargolancak zaar ay çık hıyıcınlıyım

bidaha oradan almayalım.senelerdir kullanıyorum böyle rezalet görmedim.
ben yine sana havale yaparım yada sen dr idefixten falan alırız ortim:KK59::KK59::KK59:

X