Kitap Günü Etkinliği

hangi kitap o yaa ben de alayım ben de okuyayım :confused:
Sevk edilmiş kuşum:) en fazla iki gün daha beklersen çok minnoş bi kitabın olcak:)
Asmucumla beraber aldık sana Biz artık orti olduk talep çok sana aldığımız kitaba bu gidişle okeye döneriz biz:)

Fikir tamamen asmuya ait ben ortaklık yaptim onun beyni benim parmagim çalıştı:)

Sevk edilmiş kuşum:) en fazla iki gün daha beklersen çok minnoş bi kitabın olcak:)
Asmucumla beraber aldık sana Biz artık orti olduk talep çok sana aldığımız kitaba bu gidişle okeye döneriz biz:)

Fikir tamamen asmuya ait ben ortaklık yaptim onun beyni benim parmagim çalıştı:)

ayyy çok heyecanla bekliyorum çookkk :KK49: asmuşumu da seni de öpüyorum o halde :KK15::KK15:

Minnoş kitaba gel yalnız :KK53:

Benimki de temin edildi ama hala verilmedi kargoya:KK12:

kızlar ben seçtim daha fazla çıkmıyo :) oraya bağlı kalmadan da seçebilirisniz ayy 1 ay heycanla beklicem :))

X