Kitap Günü Etkinliği

Günaydın.
Sana gelcek kitapları bilmeme rağmen heyecanlanıyorum sanki ne alınmış yeni görcekmişim gibi :KK70:
Senin heyecanın ne durumdadır kimbilir:KK70:

Kitapyurdunun bana attığı kazığa gelin kızlar. Çeşminazın sipariş beklerken kendime de sipariş vermiştim. Çeşminazın siparişi hala bekliyor ama benim kendime verdiğim siparişi çeşminaza yollamışlar. Kargoya sevk edilmiş yani. Cidden çok sinirliyim. Mesaj attım iptal edin diye ama geri çekmeyecekler büyük ihtimalle:KK62:

Kitapyurdunun bana attığı kazığa gelin kızlar. Çeşminazın sipariş beklerken kendime de sipariş vermiştim. Çeşminazın siparişi hala bekliyor ama benim kendime verdiğim siparişi çeşminaza yollamışlar. Kargoya sevk edilmiş yani. Cidden çok sinirliyim. Mesaj attım iptal edin diye ama geri çekmeyecekler büyük ihtimalle:KK62:
ohanzee diyorum

yuhh iyice gerizekalılaştı bunlar yaa
neden böyle büyük yanlışlar yapıyo bu site artık anlamıyorum

günaydınnn
sonunda benim sipariş işin de sevk edildi, kargo takip numarası bekliyor yazıyo
umarım bu aşama uzun sürmez :KK45:

normalde bugün verilir yarın da elime gelir diye düşünüyorum ama soslusarma soslusarma ya yaptıkları hatayı düşününce artık herşey mümkün gibi geliyor :KK45:umarım yeniyılın ilk ayı diye sistemsel bir sıkıntı vardır, gelecek ay düzelir sorun :KK51:

Günaydın.
Sana gelcek kitapları bilmeme rağmen heyecanlanıyorum sanki ne alınmış yeni görcekmişim gibi :KK70:
Senin heyecanın ne durumdadır kimbilir:KK70:

valla ben de çok merak ediyorum, öyle olunca da kitapyurduna daha çok sinirleniyorum :KK45:

Mesaj atmak yerine düzeltmeyi deneseler keşke. Hayır kargoya verilsin diye o kadar bekleyen var seninkini verdiler o da yanlış adrese. Fiyasko üstüne fiyasko yaşatıyorlar.
Sorun yaşamadığımız için farkında değilmişiz demek ki. Müşteri ilişkileri berbat. İki siparişi de iptal edin dedim. Üç yıl sonra falan cevap yazarlar artık.

Yok artık Şaka gibi :S
Kargo dagıtımda mı ? yeni kargoya verılmısse kargoyu arasan ? pek sanmıyorum gercı sehır degısımıne dondurceklerını

Yok artık Şaka gibi :S
Kargo dagıtımda mı ? yeni kargoya verılmısse kargoyu arasan ? pek sanmıyorum gercı sehır degısımıne dondurceklerını
Takip no falan yok canım daha meydanda. Sevk edildi diye mesaj geldi.kitapyurdunun geri çekmesi lazım siparişi. Kaldı ki benim adıma da değil zaten çeşminazın adına

sevk edildi muhabbeti de yalan bence.. tepki gösterdik diye sus payı
yoksa dün akşamdan beri kargo takip numarası girilmesi çok da zor bişi değil yani
kargoya verdiysen girersin kargo takip numaranı.. kargo takip numarası bekleniyo yazısı da artık bikaç gün durur orda

Günaydın kızlar
Geçen gün bir abimizle sohbet ederken ben tüyaptan alıyorum kitapları dedim.O da brnim yayıncı çok arkadaşım var kitapyurdu batmaktan kurtardı hepsini dedi.Bizden alma git kitapyurdundan al diyolarmış.Sizin şikayetlerinizi gördükçe üzülüyorum

amaannn boşverin kitapyurdunu gelin güzel bir kahvaltı yapalım :kk77::kk77:
kahvalti_sofrasi1.jpg

Sorun yaşamadığımız için farkında değilmişiz demek ki. Müşteri ilişkileri berbat. İki siparişi de iptal edin dedim. Üç yıl sonra falan cevap yazarlar artık.

Genelde çok beğenilirdi o site alışveriş konusunda ama bütün aksilikler bizim grubu bulmuş olamaz heralde. Kendilerinde bir süredir sorun var gibi görünüyor. Umarım hatalarını telafi ederler. Üzüldüm canım ya. :KK43:

X