Kitap Günü Etkinliği

ahh ne güzeller, renkleri ne güzel olmuş öyle yan yana
ben sana demiştim gizin aldıkları çok güzel diye :KK45:
Şeker Portakalını çok eskiden okumuştum ama bu şekilde devamları olduğunu bilmiyordum. sabırsızlanıyorum başlamak için gerçekten çok güzel bi seçim olmuş :KK37: hepinizinkini de iyice merak etmeye başladım yalnız :KK48:

telefondan mı bakıyosun acaba Asmum, ondan mı ki o_O
siteye direk fotoğraf yüklemeyi beceremediğim için önce face e atıp ordan URL kopyalıyorum ama deneyim bakayım tekrardan o_O

Güle güle oku. giz kesene bereket. Harika seçim yapmıştı. Sonuç muazzam :)
hepinizin seçimleri mükemmelmiş belli ki :KK37: seninkilere de bayılmıştım, gizinkilere de bayıldım bakalım sırada neler var çok merakla bekliyorum :KK48:

Y yesil_zeytin_ oldu mu kuzum şimdi?
12552518_10153354433168671_6138709408713056735_n.jpg
12565404_10153354433233671_6121990385758984950_n.jpg

çok güzel. aynı yazarın kitaplarıda olmuş oldu sende. renkler çok güzel.
ayraça da bayıldım. notlar zaten okunmuyor :cool::cool:
güle güle oku :KK68:

çok güzel. aynı yazarın kitaplarıda olmuş oldu sende. renkler çok güzel.
ayraça da bayıldım. notlar zaten okunmuyor :cool::cool:
güle güle oku :KK68:

evet renkleri çok güzel oldu, kitaplar da çok güzel üstelik de seri olmuş oldu elimde. ki Şeker Portakalı özellikle çocuklarıma okutmak istediğim kitaplardan biriydi, giz teyzelerinden hediye olmuş olacak :KK48:
ayraç da çok anlamlı zaten, çok da düşünceli olmuş benim Ankara aşkımdan yola çıkış ki Anıtkabir benim yakın olduğundan dolayı hemen her hafta ziyaret ettiğim bir yerdi, şimdi gözümün önünde de olmuş olacak canım Ankaram :KK37:

Kızlar yine aradım kitap yurdunu belki 50. Seferde tutturabildim yine aynı şeyi söyledi hediye paletli ürünlerin çıkışı yapılamıyor dedi paketi iptal edin dedim yapamıyoruz malesef bir iki gün içinde hallolucak dedi ama bana yarın demiştiniz dedim arkadaşlarımız uğraşıyorlar bugün bitmesini ümit ediyoruz çalışmanın dedi ben cumaya kadar bekliycem olmazsa iptal edip başka siteden almayı düşünüyorum

kitapyurduna serzenişli mesaj atmıştım o cevaptan sonra
malesef gönderimler yapılamamakta mümkünse 1-2 gün bekleyin dedi

kitapyurdu gerçekten gözümden düştü yalnız :KK43: resmen fiyatlarının uygun olmasını ve kargo ücreti almamasının acısını böyle çıkartmış oluyorlar :KK43:
kızlar gerçekten benim açımdan sorun yok kendinizi üzmeyin elbet gelecektir kitaplar. hepimiz birbirimizi tanıyoruz nasıl olsa burda öyle sıkıntılar yaşanmaz içinizi ferah tutun

xyzt-5544 xyzt-5544 canım beğenmene çok sevindim. :KK19:
Normalde ayraç düşüncem yoktu o günkü muhabbetlerden sonra kitapları alırken gözüme çarptı, hemen alayım dedim.
Mutlu edebildiysem ne güzel. İyi günlerde oku, baktıkça da beni ve bu etkinliği hatırla. :KK37:

Darısı diğer cici kitaplarının başına inşallah. :KK50:

xyzt-5544 xyzt-5544 canım beğenmene çok sevindim. :KK19:
Normalde ayraç düşüncem yoktu o günkü muhabbetlerden sonra kitapları alırken gözüme çarptı, hemen alayım dedim.
Mutlu edebildiysem ne güzel. İyi günlerde oku, baktıkça da beni ve bu etkinliği hatırla. :KK37:

Darısı diğer cici kitaplarının başına inşallah. :KK50:

notlarına kitaplarına ayracına hepsine ayrı ayrı bayıldım :KK36: üstelik Şeker Portakalı'nın serisinin olduğunu bilmiyordum hepsinin böyle elimde olması çok güzel oldu, yüreğine sağlık canım benim :KK36::KK36:

notlarına kitaplarına ayracına hepsine ayrı ayrı bayıldım :KK36: üstelik Şeker Portakalı'nın serisinin olduğunu bilmiyordum hepsinin böyle elimde olması çok güzel oldu, yüreğine sağlık canım benim :KK36::KK36:

Ben de tesadüf öğrenmiştim seri olduğunu, listende göremeyince de seriyi tamamlayayım dedim. Çok keyif alarak okumuştum. Ben teşekkür ederim canım, çok keyifli bir süreçti benim için. :KK28:

Ben de tesadüf öğrenmiştim seri olduğunu, listende göremeyince de seriyi tamamlayayım dedim. Çok keyif alarak okumuştum. Ben teşekkür ederim canım, çok keyifli bir süreçti benim için. :KK28:

okurken aynı keyfi bende alacam eminim :KK37:
tekrardan kesene bereket yüreğine sağlık canım :KK60:

Iyi akşamlar kızlar, anne evine geldim çok şükür... Benim siparişim de sevk edildi nihayet umarım yarın elinde olur çeşmi cim :)

X