Kitap Günü Etkinliği

Bence paketle alakası yokk kendimede aldım taht oyunları serisini ama 15 günde geldii
bence de paket olayı bahane olmuş
benim de önceki siparişim aynı gün tedarikti sözde ama hiç de öyle olmadı..
kitapyurdundan almıcam artık kendime kitap.. sırf bu gün için kullanıcam

Gün içinde kitap yurdu zorunluluk değil ki diğer sitelerde durumlar nasıl alternatif bulsak fena olmıcak. Ben kendi siparişlerimde bi hayli sıkıntı yaşadım canım sıkıldı.

Gün içinde kitap yurdu zorunluluk değil ki diğer sitelerde durumlar nasıl alternatif bulsak fena olmıcak. Ben kendi siparişlerimde bi hayli sıkıntı yaşadım canım sıkıldı.
20 tl üzerine kargo bedava ya ondan kitapyurdunu seçtik diğerlerinde limit daha fazla
gerçi kargo ücreti ne kadar bilemiyorum, çok fazla değilse bu eziyeti çekmek yerine başka siteden de alınabilir :KK53:

evet yine klasik bir kitapyurdu cevabı
sistemsel bir problemden dolayı sipariş çıkışları şuan sağlanamamakta dilerseniz siparişinizi iptal edelim, talebiniz doğrultusunda işlem tamamlanacaktır
birebir aynısı bi önceki mesajlarının
yollamıcak bunlar bu gidişle sanırım, çok sinir oldum

off ya çok saçma kitapyurduna yakışmıyor ya. kaç yılın sitesi . :KK43:( kargoya para vereceğimze kitaba verelim dedik

kızlar sıkıntı kitapyurdundan kaynaklanıyor sonuçta kendinizi germeyin lütfen, kendimi sorumlu gibi hissettim o_O
bi sonraki aydan itibaren 15 inde falan verirriz o zaman siparişleri, ancak gelir ay sonuna kadar zaten :KK48: ama benim açımdan gecikmenin herhangi bir sorunu yok, bekliyorum daha heyecanlı oluyor işte :KK48:

yaaaa __giz__ __giz__ :rolleyes::rolleyes::rolleyes: kitaplar geldi şimdi bayıldım ben bayıldıımmmmm :KK36::KK36::KK36:
hele ayraç ne kadar anlamlı, kitaplar çok güzel, notların ayrı güzel :rolleyes::rolleyes:
canım benim eline yüreğine sağlık gerçekten çok mutlu oldumm :KK36::KK36::KK36:

ayyy ne güzel insanlarsınız siz yaaa :KK36:
güle güle kullan :KK68::KK36::KK36:
darısı diğer kargoların başına :cool:

__giz__ __giz__ ciğim umarım notları da paylaştığım için kızmazsın bana ama çok güzellerdi herkes görsün istedim :KK37:
12565404_10153354433233671_6121990385758984950_n.jpg

12552518_10153354433168671_6138709408713056735_n.jpg

X