Kitap Günü Etkinliği

herkese günaydın kızlar :KK68:
kitapyurdu bi olur dese siparişlere bana ulaşması 1 gün olur ama bi türlü hazırlayamadı sanırım :KK48:

çok fazla kar var canım bizim burda, yollar buzlu falan o yüzden bugün dağıtım yapmama ihtimalleri var bence :KK51:
aman canım bu kadar bekledik 1-2 gün daha bekleriz olsun :KK48:

ben beğeneceğimden eminim :KK49: ama kitap yurdu kıskanç kavuşmamı engelliyor :KK12:

Sürekli bakıyorum ama bir gelişme yok. Saat de ilerliyor zaten. Sinir oldum ama başka zaman olsa bu kadar beklemezdim. Sanırım dediğin gibi havadan dolayı bugün de kalacak. :KK43:

Sürekli bakıyorum ama bir gelişme yok. Saat de ilerliyor zaten. Sinir oldum ama başka zaman olsa bu kadar beklemezdim. Sanırım dediğin gibi havadan dolayı bugün de kalacak. :KK43:
normal canım o merkezin dışında olduğumuz için çok zor geliyor kargolar buraya kış gününde. şuanda en az 40 cm kar var yerde ve hala yağıyor :110:

çok fazla kar var canım bizim burda, yollar buzlu falan o yüzden bugün dağıtım yapmama ihtimalleri var bence :KK51:
aman canım bu kadar bekledik 1-2 gün daha bekleriz olsun :KK48:

ben beğeneceğimden eminim :KK49: ama kitap yurdu kıskanç kavuşmamı engelliyor :KK12:
senin yaşadığın yerde üni okuudm canım. kara doymuştum :))

selam kızlar
xyzt-5544 xyzt-5544 1tanecik kitabın hayırlı olsun(foto görmedim, yüklenmedi bende)

bizimkiler nezaman ulaşacak acaba :KK51:

kitapların hepsi gelince açarız başlık canım o zaman görürsün inşallah :KK15:
hala kar yağıyor dışarda, kargo firmasına ulaşan varsa bile dağıtıma çıkmaz bikaç gün içinde diye düşünüyorum :110: cumaya kadar gelirler inşallah :KK49:
3 tane kitabım var zaten şuan onları okuyup bitirene kadar gelirler herhalde :-)

Evet taze haberle geldim

Kitap yurduna ulaştım ve biriyle görüşmeyi başardım

Sonuç: hediye paketli kitapların fatura li teknik bi sebeple kesilemiyomus yarın bu sorun çözülmüş olacakmış kargolama yarın yapılacakmış:)
Cesminaz bu kitap yurdu seni kesin sevmiyo:)

Evet taze haberle geldim

Sonuç: hediye paketli kitapların fatura li teknik bi sebeple kesilemiyomus yarın bu sorun çözülmüş olacakmış kargolama yarın yapılacakmış:)

aman bende onları sevmem bundan sonra görürler o zaman :KK12:
yarın kargoya verilse çarşamba perşembe bana kitap yağacak demek ki, ben çarşı işlerimi yarın halledeyim o zaman :KK37:

Evet taze haberle geldim

ne saçma şeymiş o öyle.. inşallah dürüsttürler ve bahane değildir :KK62:

Evet taze haberle geldim

ay keşke paketsiz sipairş vereydik :)

bende arkadaşıma aldım.hediye paketsiz. çok çabuk gitti.
bence kitabın stoktaki durumuyla ilgili. benim aldığım çok bilindik bir kitaptı

Son düzenleme:
X