Kitap Günü Etkinliği

herkese günaydın kızlar
kitapyurdu bi olur dese siparişlere bana ulaşması 1 gün olur ama bi türlü hazırlayamadı sanırım

Sürekli bakıyorum ama bir gelişme yok. Saat de ilerliyor zaten. Sinir oldum ama başka zaman olsa bu kadar beklemezdim. Sanırım dediğin gibi havadan dolayı bugün de kalacak.

Sürekli bakıyorum ama bir gelişme yok. Saat de ilerliyor zaten. Sinir oldum ama başka zaman olsa bu kadar beklemezdim. Sanırım dediğin gibi havadan dolayı bugün de kalacak.
normal canım o merkezin dışında olduğumuz için çok zor geliyor kargolar buraya kış gününde. şuanda en az 40 cm kar var yerde ve hala yağıyor

senin yaşadığın yerde üni okuudm canım. kara doymuştum :))

selam kızlar
xyzt-5544 1tanecik kitabın hayırlı olsun(foto görmedim, yüklenmedi bende)

bizimkiler nezaman ulaşacak acaba

kitapların hepsi gelince açarız başlık canım o zaman görürsün inşallah
hala kar yağıyor dışarda, kargo firmasına ulaşan varsa bile dağıtıma çıkmaz bikaç gün içinde diye düşünüyorum cumaya kadar gelirler inşallah
3 tane kitabım var zaten şuan onları okuyup bitirene kadar gelirler herhalde

Evet taze haberle geldim

Kitap yurduna ulaştım ve biriyle görüşmeyi başardım

Sonuç: hediye paketli kitapların fatura li teknik bi sebeple kesilemiyomus yarın bu sorun çözülmüş olacakmış kargolama yarın yapılacakmış:)
Cesminaz bu kitap yurdu seni kesin sevmiyo:)

aman bende onları sevmem bundan sonra görürler o zaman
yarın kargoya verilse çarşamba perşembe bana kitap yağacak demek ki, ben çarşı işlerimi yarın halledeyim o zaman

ne saçma şeymiş o öyle.. inşallah dürüsttürler ve bahane değildir

ay keşke paketsiz sipairş vereydik :)

bende arkadaşıma aldım.hediye paketsiz. çok çabuk gitti.
bence kitabın stoktaki durumuyla ilgili. benim aldığım çok bilindik bir kitaptı

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…