Kitap Günü Etkinliği

Kolay gelsin canım. Kendini çok yormadan yavaş yavaş yap. Geldiklerinde onlarla güzel vakit geçirecek enerjin de kalsın.

Kolay gelsin loliscim:)

Cesminaz ilk kitabın gelmiş:)
Hayırlı olsun:)
Bizimkilerde ulasabilirse haftaya kargocuyla kanka pampa olacaksın:)
sağ olun kızlar geçti gitti çok şükür ama 2 gündür ne ders çalıştım ne kitap okudum
yarın yola çıkıyoruz , anne evi dinlenme tesilerine

sağ olun kızlar geçti gitti çok şükür ama 2 gündür ne ders çalıştım ne kitap okudum
yarın yola çıkıyoruz , anne evi dinlenme tesilerine

Hadi geçmiş olsun canım. Vuhuuu o tesis çok güzel valla. Ben çok memnunum iki gündür. Şiddetle tavsiye ederim.

Öyle deme ama ya. Benimki yarın gelsin. Çok uzun sürdü.

eğer bu gece kar yağmazsa yollar şuan açık gelir yarın. ama bugün öğleden sonra 3e kadar aralıksız kar yağdı, asfaltta kaldırıma kadar kar olmuştu öyle olursa gelemeyebilir sanırım

eğer bu gece kar yağmazsa yollar şuan açık gelir yarın. ama bugün öğleden sonra 3e kadar aralıksız kar yağdı, asfaltta kaldırıma kadar kar olmuştu öyle olursa gelemeyebilir sanırım

Kısmet bakalım ne olacak yarın. Merakla bekliyorum. Gelir ama inşallah.

ya hala hazırlanıyor diyor deli olucam

Benimkide öyle Off
bence pazartesi hepinizinki kargoya verilecek ve benim salı - çarşamba günleri biiirrr sürü kitabım olacak
Ayy inşallah ya kitapyurdu seni sevmiyor galiba
rüyamda kitaplarım elime geliyordu, hepsi de sevdiğim filmlerin kitaplarıymış hatta _meLinDa_ , __giz__ ve @__ATALANTE nin kitapları şuan bile hatırlıyorum rüyalarıma giriyorsunuz artık

Umarım beğenirsinnn
iyi pazarlar kızlar
pek sevgili kitap yurdu hala siparişi hazırlıyor görünüyo valla
inşallah çok uzatmaz
Kafayı yicem valla ya.

Günaydın kızlar dün misafirim vardi
Din ve bi önceki gün hiç kitap okuyamadim
Zorunlu gelen misafiri sevmiyorum ama bir yıldır ısrar ediyolardi sana gelcez diye artık erteleyemedim
Ama hazırlık yaparken gittiklerinde falan çok zorlandım içimden gelmeyince her şey çok zor geldi

mesaj attım ben kitapyurdununa.. azıcık da serzenişte bulundum
bi önceki sparişimi gecikme yüzünden iptal etmek zorunda kalmıştım, neden artık siparişler bu kadar gecikiyor dedim
yine robot bi mesaj yazarlar kesin

Kısmet bakalım ne olacak yarın. Merakla bekliyorum. Gelir ama inşallah.

çok fazla kar var canım bizim burda, yollar buzlu falan o yüzden bugün dağıtım yapmama ihtimalleri var bence
aman canım bu kadar bekledik 1-2 gün daha bekleriz olsun

Benimkide öyle Off

Ayy inşallah ya kitapyurdu seni sevmiyor galiba

Umarım beğenirsinnn

Kafayı yicem valla ya.

ben beğeneceğimden eminim ama kitap yurdu kıskanç kavuşmamı engelliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…