Kitap Günü Etkinliği

:rolleyes::rolleyes:Umarım beğenirsin. :KK68::KK68::KK68:
Mesaim bitiyo çıkıyorum. Akşam uğrarım.

beğenmem mi yaa çok beğendim çookkk :KK36: hatta bu ayki okuyacağım klasik kitap belli oldu bile yarın başlarım Küçük Kadınlar'a :KK49:
fotoğrafları buraya mı koyacağım acaba başka topik mi açacağız, sabırsızlanıyorum göstermek için :KK51: gerçi siz hepiniz biliyorsunuz zaten dimi :KK53:

beğenmem mi yaa çok beğendim çookkk :KK36: hatta bu ayki okuyacağım klasik kitap belli oldu bile yarın başlarım Küçük Kadınlar'a :KK49:
fotoğrafları buraya mı koyacağım acaba başka topik mi açacağız, sabırsızlanıyorum göstermek için :KK51: gerçi siz hepiniz biliyorsunuz zaten dimi :KK53:

Çok sevindim inş keyif alırsın. Küçük kadınlara beraber başlayalım mı ? Kendimede aldım da:KK70: Ama ben pazartesiden önce başlayamam hem kitabım bitmedi. Hem de hafta sonu sınavım var.

Çok sevindim inş keyif alırsın. Küçük kadınlara beraber başlayalım mı ? Kendimede aldım da:KK70: Ama ben pazartesiden önce başlayamam hem kitabım bitmedi. Hem de hafta sonu sınavım var.
o zaman ben azıcık önden başlayım sen bana yetişirsin olur mu :KK48: iki günde okunacak ince bir kitabım yok da o_O ya da önce gündüz sefasına mı başlasam, sen elindeki kitabını bitirene kadar onu bitireyim bende :KK51:

işteeee B BaslarsanBitirirsin cuğumun güzel kitapları :KK36:
12510418_10153347392258671_7136282235163219219_n.jpg

Küçük Kadınlar için simurgcuğumu bekleyeceğimden dolayı ilk olarak Gündüzsefası ile başlayacağım :KK49:
yalnız insanın elinde bir anda bir sürü kitabın geçecek olması da garip bir duygu :KK45: hangi sırayla okuyyacağım onları ben şimdi kesin hepsini okumak isterim :-)

Benim siparişlerim de tem,n edildi ama hala hazırlanıyo görünüyo:KK43:

benim misafirim gelecek yarın memleketten hazırlık yapıyorum
:KK69:

Kolay gelsin canım. Kendini çok yormadan yavaş yavaş yap. Geldiklerinde onlarla güzel vakit geçirecek enerjin de kalsın. :KK19:

X