Kitap Günü Etkinliği

Ooo gizli hafiyelik faaliyetleri:)

Yorum yok acaba kim :) ya 22sinde verdim hala gelemedi uyuz oldum yok aktarmadaymis bakalım.

oo iyi çalışmışsın
Benim 2.canım büyük kızım 6 yaşına girecek, Allah sana da doğru zamanda hayırlı evlat nasip etsin

Ooo gizli hafiyelik faaliyetleri:)
Biraz oyle oldu
Yorum yok acaba kim :) ya 22sinde verdim hala gelemedi uyuz oldum yok aktarmadaymis bakalım.
Ancadir ya. Bildigin sehir disinda kaliyor burasi. Onun icin aktar aktar bitmiyodur

oo iyi çalışmışsın
Benim 2.canım büyük kızım 6 yaşına girecek, Allah sana da doğru zamanda hayırlı evlat nasip etsin
Aa dogru, soylemistin ikinci oldugunu. Masallah canim. Kucagina sagliklica alirsin insallah bebisini. Minik abla ne dusunuyor kardes hakkinda? Heyecanli mi? :)
Amiin insallah dogru zamanda ve hayirli olur ya ben cok korkuyorum cocuk sahibi olmaktan.

âmin inşallah canım
Hem de nasıl heyecanlı, baştan beri sürekli göbeğimi seviyor şimdi çok az zaman kaldı geri sayım yapıyo yavrum
Doğru zaman geldiğinde o korku da geçer inşallah canım

âmin inşallah canım
Hem de nasıl heyecanlı, baştan beri sürekli göbeğimi seviyor şimdi çok az zaman kaldı geri sayım yapıyo yavrum
yerim ikisini de güzel kuzucuklar
Miray çok merhametli, harika bir çocuk
çok tatlı bir abla olacak kuzum

Kitap aşığı
Kargom dagitimdaymis şimdi 4442552 yi aradım kargo yanlışlık Eryaman gitmiş dönüp etimesguta iletmisler onun için gecikmiş bugün içinde gelecekmiş

Ayyyy daha demin kargocu geldi. Elinde 3 tane paket. Allahim dedim ne guzel manzara

minerva1988 , __giz__ , xyzt-5544 ve Y yesil_zeytin_ guzel hatunlarinin kargolari geldii.

Nasil actim hizli hizli bilmiyorum valla. Cok tesekkur ediyorum hepinize ayri ayri
Fotograflar aksama

Yalniz minerva1988 ortakcigim senin paketin biraz islanmisti disardan. Kargocu bey bu paket biraz islanmis bi acin isterseniz deforme olduysa ona gore islem yapalim dedigi icin korka korka actim. Hediye paketini malesef acmis oldugum icin paketli halini cekemeyecegim, uzgunum kitaplarda hasar yok sapasaglamlar
Gündayci seni

keyifli okumalar

Keyifli okumalar, beğenirsin inşallah kitapları

âmin inşallah canım
Oy yerim ben onu. Cok hosuma gidiyor minik yasta abla, abi olup da hevesle kardes bekleyen kuzucuklar. Masallah Benim kardesimle aramda 11 yas var. Keske daha erken olsaydi diye cok dedim. Hayirlisi boyleymis ama tabii :) allah agzinizin tadini bozmasin canim
Insallah gecer bakalim korkularim, pek sanmiyorum ya neyse
Kitap aşığı
Kargom dagitimdaymis şimdi 4442552 yi aradım kargo yanlışlık Eryaman gitmiş dönüp etimesguta iletmisler onun için gecikmiş bugün içinde gelecekmiş

Tamam canim, beklemedeyim ben

ay hasar olmamasına çook sevindimm :)) ortim sürpriz yapacaktım ama dedim geleneği bozma :)))

keyifli okumalar
Tesekkurler
@kitap_asigi aaa çok şaşırdım ve de sevindim, şimdi elimde telefon bakıyordum, şubede gözüküyordu.
Bana da güzel bir sürpriz oldu.
Keyifle oku canım benim.
Tesekkurler canim
Bana da surpriz oldu hicbiriniz caktirmadiniz
Keyifli okumalar, beğenirsin inşallah kitapları
Tesekkur ederim, begenirim eminim
ay hasar olmamasına çook sevindimm :)) ortim sürpriz yapacaktım ama dedim geleneği bozma :)))
Ben de cok sevindimm
Iyi ki bozmamissin ortakcim ben de severim Hakan Gundayi. Kitapligima 2 kitabi daha eklendi sayende

@_ezelneva_ DonukPudra @Filozof_Prenses _Lavin_
kızlar sizlerden kitap gününe katılmak isteyen var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…