Kitap Günü Etkinliği

Aaaa oldu mu çekiliş :eek:Kaçırdım mı yani :KK61: Etiketlenmisim ama bildirim gelmemiş.:110:
Ben Aralikta falan çekilir diye düşünmüştüm halbuki ama tabi kargo olayını atladım.:KK12:
Neyse napalim, bunlar da benden olsun.:kahve:
images

images

images

images

Ikinci kargom loliss loliss 'teeen :KK76::rolleyes:

Hic citlatmadin bile yolda vs diye:KK48:

Cok tesekkur ediyorum canim.:KK200: Fotografi anca aksam cekebilecegim yine malesef.
çünkü loliss tembellik yaptı kargo nerde diye kontrol etmedi, yoksa ölümüne meraklandırırdım seni:KK70:
Çok bekletmeden gelmesine çok sevindim canım, benim çok sevdiğim bir kitap umarım sen de beğenirsin, güle güle oku:KK36:

Ohhh sonunda
Rica ederim canım
Yaa ayrac da eklemissin icine korsanli hem de cok severim cok incesin gercekten tesekkur ederimm. Kitap da cok merak ettiklerim arasinda :KK19::KK68:
çünkü loliss tembellik yaptı kargo nerde diye kontrol etmedi, yoksa ölümüne meraklandırırdım seni:KK70:
Çok bekletmeden gelmesine çok sevindim canım, benim çok sevdiğim bir kitap umarım sen de beğenirsin, güle güle oku:KK36:
Valla 8 aylik hamile olan ben olsam kolumu kaldirmam heralde yatar yuvarlanirim anca. Sen gayet iyisin :KK48:
Iyi ki merak ettirmemissin catlardim yoksa:halay:

Cok tesekkur ediyorum. Hep merak ettigim ama almaya sira gelmeyen kitaplar hep :KK200:
En önce ben sipariş verdim benimki gitmedi ya şimdide transfer sürecinde diyo özelden numarası atıyorum.

Buraya tasinali birkac ay olsu aras kargoyu hic denemedim bi fikrim yok ama araclarina rastliyorum arada. Gelir insallah problem cikmadan :) sen de gerildin kotu oldu

Yaa ayrac da eklemissin icine korsanli hem de cok severim cok incesin gercekten tesekkur ederimm. Kitap da cok merak ettiklerim arasinda :KK19::KK68:

Valla 8 aylik hamile olan ben olsam kolumu kaldirmam heralde yatar yuvarlanirim anca. Sen gayet iyisin :KK48:
Iyi ki merak ettirmemissin catlardim yoksa:halay:

Cok tesekkur ediyorum. Hep merak ettigim ama almaya sira gelmeyen kitaplar hep :KK200:

Buraya tasinali birkac ay olsu aras kargoyu hic denemedim bi fikrim yok ama araclarina rastliyorum arada. Gelir insallah problem cikmadan :) sen de gerildin kotu oldu

Güle güle oku,güle güle kullan:)

Senin bebişin yok di mi canım @kitap_asigi
Bir de aklıma geldi şimdi, ben not yazamadım kitaba, nerden anladın benim yolladığımı:KK53:
İtiraf et içimizdeki irlandalı kim:sopa:
Yok henuz:KK51: senin ilk bebis mi?
Valla bebek yokken hicbir seye vakit bulamiyorum bi de olsa nasil yaparim bilmiyorum.:KK48:

Mail adresini gordum canim faturada. Isim soyisim olunca, daha onceki ozel mesajlardan isim ve adres bilgilerini didikledim. Buldum:KK48:

Benim Kargom yolda mı acaba :)

Yolda mi ki:KK76:

Hakan gunday mi acaba:KK24::KK48:

X