Kitap Günü Etkinliği

Aynı zamanda kararsızız da dimi
Valla ne yalan söyleyeyim ben çok seviyorum ikizler burcunu ve o burçtan olanları

Ya ben utanıyorum bazen burcumu söylerken. Hani şu cift karakter özelliğinden dolayı Ve aynen tüm özelliklerini taşıyorum

Kitapaşigi Aras kargo takip numarasını özelden atarim
Tamam tesekkurler bekliyorum :)
benimki dün gitmiş olmalıydı ama kargo ordan oraya gidip duruyo anlamadım sebebini
inşallah bugün eline geçer artık canım, çok süründü kargom
Ay insallah gelir bugun, gelmezse yarin gelecektir sanirim. Onu da subeden toplamaya giderim artik o zaman
selam kızlar.
@kitap_asigi ümidi kes. hepsini bana göndercekler

Bu gidisle bana gelemeyecek zaten sanirim kitaplarim.
Kargonun teslim birimi değişti.Dünden beri taşıma durumunda.Neden acaba

benim de öyle canım
şimdi de teslim birimindeki kargocuya zimmetlenmiş görünüyo sabahtan beri
umarım artık ulaşır bugün

Oturdugum yer epey sehir disi gibi kaliyor. Merkeze cok uzak. Bu yuzdendir diye dusunuyorum.

_meLinDa_ 'cigimin kargosuyla acilisi yaptik bakalim.

Fotografi aksam esimin telefonuyla cekip atmamda bi sakinca yoktur umarim. Cunku benim telefonun kamerasi fotograf cekmekten ziyade telefonumu dondurma gorevini yerine getiriyor. fotografini cekebilmek icin hediye paketini simdi acmayacagim. Kagida da bakmayi dusunmuyorum. Supriz olsun aksama

Notun da cok guzel canim cok tesekkur ediyorum

ohhh çok şükür yaaa
inşallah seversin canım, güzel günlerde oku inşallah

Hangi kargo şirketiyle geldi?

Kitapasigi dört beş gündür temin edildi yazıyor ben Aras kargoyu seçtim hala kargoya çıkmadı takip numarasi gelir gelmez yazicam sana

Kitapasigi dört beş gündür temin edildi yazıyor ben Aras kargoyu seçtim hala kargoya çıkmadı takip numarasi gelir gelmez yazicam sana
Tamam canim yarin gelmez o zaman sanirim (rahatladim, nedense bi stres yaptim subeye gidip alma konusunda) sorun cikip senin basin agrimasin da problem degil haftaya gelir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…