Kitap Günü Etkinliği

Canim adres dogru ve malesef gelmedi bugun kargo. Yarin gelir artik heralde sen sıkıntı yapma kendine ya :)

2017 günü katılım list.
  1. xyzt-5544
  2. minerva1988
  3. _meLinDa_
  4. kalinkaselin
  5. Skosnob
  6. __giz__
  7. loliss
  8. @kitap_asigi
  9. SiziSeviyorumDemismiydim
  10. _Cassandra_
  11. azra2004
  12. DonukPudra
  13. _Lavin_
  14. @__ATALANTE
  15. _bloom_

Y yesil_zeytin_ sende ses vermedin. mesajları mı görmedim ben acaba. Sende katılıyorsun değil mi?

soslusarma yoksun bayadır. Katılacak mısın?

Eee kızlar son durum bu şekilde. Asmunikalde katılacaktır bence ama görmediğinden msj yazmamıştır diye düşünüyorum. Soslu sarmayı hiç bilemiyorum. Her ay için 1 kişi olmuyor bu durumda.
Görüşlerinizi bekliyorum.

Ben sahsim adina 2 kitap beni zorlamaz diyorum.
HEr ay kitap aliyorum genelde zaten.

ORtak cozum bulamazsak da eski grup devam etmek istenmesi acisindan ben etkinlikten cikabilirim de. benim icin sorun olmaz.

Daha fazla gelen olursa 2 gruba ayırabiliriz
Sohbet ortak olur hediye kısmı ayrı olur .

Günaydın herkese

Sayı bayağı çok olmuş, bu durumda hemen hemen her ay 2 kişiye kitap gönderilmiş olacak.
İkiye mi bölüneceğiz, yoksa böyle devam mı etsin nasıl yapalım?

Gunaydinlar.

Deadline ve kitapkokusu icin bir sey demediniz? Davet edelim mi?

Kalabalik olup esit sayida iki grup olalim diyorum ben.

selam kızlar. İki grup üvey evlat gibi oluyor.Bence alım kapansın ve bu kadar kişi başlayalım güne. Bence yaz aylarında ayda bir kişiye gönderelim. (Çünkü yazın sipariş ve takibiyle ilgilenmek zor oluyor herkes tatilde oluyor.) Kışın bazı aylarda 2şer kişiye alalım. ve yine 12 ayda bitirelim. Ne dersiniz.

şuan yılbaşı çekilişine katılıp doğru dürüst topiğe katılmayanlar var aramızda.
yani süreklilik sağlamayan gelmesin lütfen.
1 sene uzun bir süre zaman ne gösterir bilemeyiz ama en azından girmeye özen gösterelim.. hediyeden ziyade bunlarda önemli diye düşünüyorum.

bir kaç kişiye ayda 2 kere alalım. diğerleri birer birer olsun.

Kafam dönüyor

Kitap Günü
Ortak okuma Grubu
Yılbaşı Çekilişi

Galiba hepsine katılmamam gerekirdii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…