Kitap Günü Etkinliği

Selam kızlar neler konuşmuşunuz öyle siz Kaç sayfa geriden geliyorum

Yılbaşı çekilişi genel olursa katılmayı düşünmüyorum. Ama kitap çekilişi ve yanında ufak tefek hediyeler şeklinde olacaksa katılmak isterim. _meLinDa_ bende hatırlıyorum geçen seneki olayı ve hala normal birşeymiş gibi konuşuyodu sinir bozucu

Kitap çekilişi olacak canım, genel olarak olursa ben de katılamam zaten.

melinda değil de nazlı koyucam bu gidişle adını kız olursa
ya da tüp bebek olursa cebri icra koyucam adını madem kendiliğinden olmuyo, zor kullanarak

Bende İlamlı koyuyum o zaman Elimde karar var. Sağlıklıyız gelebilir. Ama gelmiyor 10 yıllık zaman aşımı süresini doldurmayı beklemez umarım

3 kilo almışım bu ara ama valla bunlar şimdi olsa gömerim:)

melinda değil de nazlı koyucam bu gidişle adını kız olursa
ya da tüp bebek olursa cebri icra koyucam adını madem kendiliğinden olmuyo, zor kullanarak
hahahahahpuhahahahaha

_meLinDa_ geçen sene ki olayda ilk başta sadece ben durumu ayiraç meselesi sanmıştım , kitabın okunmuş üstelik belirledigimiz fiyatın altında olduğuna dikkat etmemiştim hatta o hatun bana msj atmıştı senede haksız miyim diye bende olması gerekenler vardı falan demiştim ama kitabın okunmuş olduğunu söylemedi sonra olay ortaya çıkınca neden söylemedin böyle bişey yaptığını bide msj attın dedim hakaret etti bana özelden:)

_Lavin_ çok teşekkür ederim.
Evet biliyorum o kişiyi. Birkaç topikte karşılaşmıştık.
Gerçekten hiç şık değil davranışı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…