Kitap Günü Etkinliği

ay hepimize yetmiş resmen kız
olsun kuzum geçti gitti, güzel şeylere vesile oldu

:) tabisi olurum neyle katledim seni:)

Geçen senekiler gayet güzeldi o yüzden senin zevkine bırakıyorum

xyzt-5544 evlilik nasıl gidiyo taze gelin:) düğün fotolarına çok mutlu çıkmışsınız maşallah Allah ayırmasın

Ayyy amin inşallahhh
Evlilik henüz alışma aşamasında gidiyor. Evde tozlar uçuşuyor, akşama yemek yok, balayı bavullarının içinde hala bikaç eşya var yerleştirilmemiş, hepsini pazar sabahına bırakıyorum, o pazar kaç saat sürecekse artık

hiç bir şey için kasma kendini, hırpalama
salla gitsin, tadını çıkarmaya çalış
o işler hiç bitmiyo çünkü

hiç bir şey için kasma kendini, hırpalama
salla gitsin, tadını çıkarmaya çalış
o işler hiç bitmiyo çünkü

Tahmin edebildiğim için açıkçası çok sallamıyorum zaten
Bide şansıma eşimin de elinden geliyor bu işler, dün ben demeden evi süpürmüş mesela büyük nimet benim için, biz babadan böyle görmedik

Bi de kıvırıp durdu. Yok amaç kitap hediye etmek değil mi? Ne önemi var ki ben hiç sorun etmezdim kitaba öyle değer veririm.

Bla bla bla...

Dün tuyaba gittim
Ya her sene diyorum ki daha çok kitap alıcam ama internet le aynı fiyatta denize fuara gıcık oldum resmen o kadar hevesim vardı onu alcam bunu alcam diye

Hasan ali yücel klasikleri %25 indirimliydi ben ekimde %35 indirimle kitapyurdundan aldım

Hele bide haruki murakami nin kitaplarını alacaktım
1q84 kitap yurdunda şu an 38 tl fuarda 44 tl bu nasıl iş çözemedim...

Yani fuarı gezmek iyi hoşça indirim neden yok

Fuarlardan en çok sahaf standları da olursa memnum kalmış olarak dönüyorum. Çünkü uygun bir oralarda oluyor. Diğerlerinde 3-4 tl indirim ya oluyor ya olmuyor. Çok anlamsız.

Biz ablamla giderken ya da döndükten sonra kitap fiyatlarını karşılaştırırız.Hep kafa kafaya geliyor:) Yine de o fuarın havası için her sene gidiyorum.Bu sene çok da alacağım kitap yok.Bir de şimdi çekilişlerimiz, günlerimiz var ya, daha da az almak istiyorum.Zaten listemde az kitap var, şimdi alırsam daha da azalacak almak istediklerim.

Fuar ortamlari cok guzel oluyor ya. Bu sene fiyatlar nasil bilmiyorum ama gecen sene dex kitapta falan 5 tl lik kitaplar varmis. Istanbulda degilim ve catladim o fotograflari gordukce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…