Kitap Günü Etkinliği

Teşekkür ederim canım
Bizim meslek grubundaki insanları başka insanlar farklı görüyor. Normal hayatımız Yokmuş gibi. Çünkü biz de öyle sanardık. Çevrem Egısu tavan yapmış insanlarla dolu. Unvanın kendilerine kişilik kazandırdığını sananlarl da cabası...
Böyle yazınca da yanlış anlaşılmaktan çok korkuyorum.
biz seni biliyoruz ve seviyoruz
senin hakkında kimse öyle düşünmez burda Papatyacım :KK37:

Seneye günde kimler olacak? geçen sene iki gruba bölünce 2. grup olarak çok sessiz kalmıştık biz. İkinci gruba alternatif olmayı düşünemiyorum o yüzden. Bu sene ay sayısına göre listeniz netleşince yer olursa beni katın lütfen :KK36::KK36:
Bu sene kesinlikle olmalısın zaten canım. Geçen seneden içimde ukte kaldı sana kitap alamamış olmak :110:
Sayıyı 12ye tamamlarız sanırım, belki bazı aylar ikişer gün de dönebilir bi başında bi sonunda gibi. Onu konuşur hallederiz, net sayı bi belli olsun da :KK51:

Bu sene kesinlikle olmalısın zaten canım. Geçen seneden içimde ukte kaldı sana kitap alamamış olmak :110:
Sayıyı 12ye tamamlarız sanırım, belki bazı aylar ikişer gün de dönebilir bi başında bi sonunda gibi. Onu konuşur hallederiz, net sayı bi belli olsun da :KK51:

Her konu açıldığında araya sıkıştırıyorum kendimi :KK70::KK70:

Her konu açıldığında araya sıkıştırıyorum kendimi :KK70::KK70:
sıkıştırmana gerek yok. sen zaten katılırsın. olmazsa bir ay iki kişiye alırız sende olmuş olursun. geçen sene bir aksilik oldu çıkmak zorunda kaldın. şimdi aramızda yine olmalısın :KK59:

M maviduvar1 grubumuzda ki herkes gibi sende çok naifsin. Hakkında kimse aklına gelen o olumsuz düşüncelere girmez burda. Seni tanıdık zaten biz aramızda ol hep:KK66:

Asmu ve cesmi seviyorum sizi. Teşekkür ederim.:)
Çok teşekkür ederim. :KK15:
Burada olmak çok keyif verici. Desarj olduğumu hissediyorum.

Evet çok yakınlarımızdan kefil olduklarımız varsa onlar gelsin sadece. Ben birtek NeverOne NeverOne ı çağırıyorum çekilişe, katılmak istediğini söylemişti en son. Yüzyüze de görüştüğüm birisidir kendisi, güvenebilirsiniz :KK53:
Yüzümü gördükten sonra hala kefil olabiliyor musun bana ?:KK70:
İstiyorum katılmayı evet, beni de alın lütfen. :KK22:

Yüzümü gördükten sonra hala kefil olabiliyor musun bana ?:KK70:
İstiyorum katılmayı evet, beni de alın lütfen. :KK22:

Yüzünü gördüm evet, arada şüpheye düşsem de bence katılabilirsin :KK70:
Ama bilmiyorum tabi, belki benim kefilliğimi kabul etmezler. belki de bu grupta sevilmeyen biriyimdir :KK45:

X