Kitap Günü Etkinliği

_meLinDa_ sen M maviduvar1 ya örnek ver bakiim geçen seneki hediyelerden
en güzeller sana gelmişti
veriyim
hiç okumayacağım tarz bir kitap gelmişti (kaldı ki bana alan kişinin bir arkadaşı ağzımı aramıştı bu kitabı seviyon mu gibilerinden, tarzım olmadığını söylemiştim, yine de o geldi)
biz hepimiz yeni kitaplar satın aldık ve bu kuraldı, ama bana kendi elinin altındaki kitabı yolladı, üstünde adı falan yazıyordu
hepimiz hediye paketi yaptık ama bana siyah poşete sarılı geldi
ayraç alınması zorunlu hediyelerdendi, bana ucu yırtık açlık oyunları promosyon ayracı geldi
falan filan.. maddiyatta asla gözüm yok ama ben çok özenmiştim kendi adıma, özensizliğe çok üzülmüştüm M maviduvar1

tahmin etmiştim. o yüzden şubeden teslim alabilirsin. istersen eşinin adına da gelebilir.
yabancı kimseyi almayacağız. hepimiz uzun zamandır birbirimizi tanıyoruz neredeyse.

Evet çok yakınlarımızdan kefil olduklarımız varsa onlar gelsin sadece. Ben birtek NeverOne ı çağırıyorum çekilişe, katılmak istediğini söylemişti en son. Yüzyüze de görüştüğüm birisidir kendisi, güvenebilirsiniz

ayracı falan gördüm de, adının yazılı olduğu kitabı bilmiyordum.
benim de eski çekilişlerim aklıma geldi. tatsızlık yaşamıştım bende.

ayracı falan gördüm de, adının yazılı olduğu kitabı bilmiyordum.
benim de eski çekilişlerim aklıma geldi. tatsızlık yaşamıştım bende.
evet sıfır kitap değildi.. benim illa sıfır kitap takıntım yok, sahafları çok severim ama bu kuraldı, hepimiz para vererek satın almıştık, limit belirlemiştik o kadar
baya tatsız bir durumdu, kendini haklı çıkarması beni paragözlülükle suçlaması falan da çok üzmüştü beni
burdan bi kaç arkadaşım da beni yanlış anlamıştı, sorun bir ayraç mı diye o zaman açıklamıştım kitabın da yeni olmadığını sanırım
beni az çok tanıyonuz, korkarım kalp kırmaktan ama haksızlığa da gelemem işte

önemli olan maddiyatı değil zaten. evet elinde olan kitabı gönderebilirdi ama huzur sokağını göndermesi mantıksız..
bir ayraç ne kadar ki? bide açlık promosyonu olduğunu bile bilmiyormuş bla bla.. bilmiyorum bazı şeyler zor olmamalı.. hadi kitabı geçtim hediye paketi yapmakta mı bu kadar zor.

_meLinDa_ ayyyy çok üzüldüm yaaaaa
Kızlar mesleğimle ilgili yazdıklarımı şımarıklık olarak algılamayın olur mu? Kk da zaman zaman özel şeylerde yazıyoruz. Eeee benim Türkiye'nin dört bir yanından tanıdığım yüzlerce insan var. Kesinlikle deşifre olmak istemem. Anlatabiliyorum değil mi?

benim hiç aklıma gelmedi bu çekilişte olman da çok mutluyum

benim hiç aklıma gelmedi bu çekilişte olman da çok mutluyum
Teşekkür ederim canım
Bizim meslek grubundaki insanları başka insanlar farklı görüyor. Normal hayatımız Yokmuş gibi. Çünkü biz de öyle sanardık. Çevrem Egısu tavan yapmış insanlarla dolu. Unvanın kendilerine kişilik kazandırdığını sananlarl da cabası...
Böyle yazınca da yanlış anlaşılmaktan çok korkuyorum.

Ben senin mesleğini bilmiyorum sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…