Kitap Günü Etkinliği

O zaman ben de geldim :KK49:
Geçen yıl çekilişte yoktum. O nedenle cahilim biraz. Bir tane mi kitap gönderiyoruz. Karşıdaki kişiyle konuşarak mı alıyoruz. O kişi de o kitap olabilir diye. Kitabın yanında gönderilen diğer hediyeler ile ilgili geçen yıldan örnekler verebilir misiniz

Geçen yıl çekilişte yoktum. O nedenle cahilim biraz. Bir tane mi kitap gönderiyoruz. Karşıdaki kişiyle konuşarak mı alıyoruz. O kişi de o kitap olabilir diye. Kitabın yanında gönderilen diğer hediyeler ile ilgili geçen yıldan örnekler verebilir misiniz

Hemen şöyle bir özet geçiyorum.
Çekilişe katılmak isteyen arkadaşları belirliyoruz, daha sonra gönüllü olan birisi çekiliş yapıyor. Eskiden sınıflarda yapılırdı ya yılbaşı çekilişi, herkes birine hediye alırdı ama kimin kendisine hediye alacağını bilmezdi hatırladın mı? onun aynısından yapıyoruz işte.
mesela çekilişte sana ben çıktım, yani bana hediye alacaksın. almamız gereken hediyeler - hak geçmemesi açısından önceden belirliyoruz- belirli bir ücret limiti belirlenmiş kitaplar (geçen sene alt limit 20 lira demiştik, üst limit olarak da çok geçilmemesi iyi oluyor tabi) ve topluca belirlediğimiz diğer bikaç ufak hediye. Geçen sene defter, kalem ve ayraç olarak belirlemiştik, bu sene değişiklik olabilir tabi.
Fikir olması açısından geçen seneki hediyelerimizi koyduğumuz topiğin linki şu:

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...i-yilbasi-cekilisi-2016-hediyelerimiz.888792/

konuşma ve çekilişin yapıldığı topiğimiz de bu :

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/kitap-kurtlari-yilbasi-cekilisi-2016.885588/

papatyacım bizim vikitap hesaplarımız var ya, bize çıkan kişinin hesabına bakıp seçebiliriz kitabı
bize çıkan kişiye çaktırmıcaz, süpriz olacak
yanına da net olarak karar veririz neler gidecek diye
mesela geçen sefer minik bir ajanda defter, kahve falan konmuştu
ben geçen çekilişte mağdur olmuştum biraz malesef.. o nedenle biraz kesin kurallar olursa sevinirim kendi adıma :bicak:

papatyacım bizim vikitap hesaplarımız var ya, bize çıkan kişinin hesabına bakıp seçebiliriz kitabı
bize çıkan kişiye çaktırmıcaz, süpriz olacak
yanına da net olarak karar veririz neler gidecek diye
mesela geçen sefer minik bir ajanda defter, kahve falan konmuştu
ben geçen çekilişte mağdur olmuştum biraz malesef.. o nedenle biraz kesin kurallar olursa sevinirim kendi adıma :bicak:
yabancı almayacağımız için umarım böyle şeyler olmaz bir daha :KK68:

xyzt-5544 xyzt-5544 _meLinDa_ _meLinDa_ çok teşekkür ederim.
Benim de vikitap hesabım var ama hiç güncel değil.
Ben kitap yurdundaki alışverişlistemin fotosunu koysam olur mu ki acaba

Kütüphanende kitapyurdundan aldıkların dışında başka kitap yok mu?
Dediğim gibi vikitap aynı kitabın tekrar alınmaması için iyi oluyor. Eğer çok zor değilse güncelleyebilirsen senin için de sana hediye alacak arkadaş için de daha iyi olur sanki o_O

Dediğim gibi vikitap aynı kitabın tekrar alınmaması için iyi oluyor. Eğer çok zor değilse güncelleyebilirsen senin için de sana hediye alacak arkadaş için de daha iyi olur sanki o_O
almak istediği kitapların fotoğrafını koyacak diye anladım ben. o yüzden sıkıntı olmaz bence :KK51:

almak istediği kitapların fotoğrafını koyacak diye anladım ben. o yüzden sıkıntı olmaz bence :KK51:

Heee ay pardon ben tamamen yanlış anlamışım o zaman :olamaz:
özür dilerim M maviduvar1 cığım sorun olmaz tabi o zmaan :skandal: Ama sen li,steyi kabarık tut da suprizi bol olsun :-)

ay olur tabi kiii
ama bol bol ekle, tahmin etmen zor olsun :rapci:
Evet almak istediklerimin fotosu
Ben buradan ya da başka arkadaşlarımdan duyduğum ve okumak istediğim kitapları hemen kitap yurdunda alışveriş listeme ekliyorum. O listemin ekran fotolarını çekip buraya eklesem diye düşünmüştüm.
Vikitap hesabımı da güncellesem iyi olacak aslında.
Teşekkürler kızlar
Adres olayını nasıl yapıyorsunuz?

Evet almak istediklerimin fotosu
Ben buradan ya da başka arkadaşlarımdan duyduğum ve okumak istediğim kitapları hemen kitap yurdunda alışveriş listeme ekliyorum. O listemin ekran fotolarını çekip buraya eklesem diye düşünmüştüm.
Vikitap hesabımı da güncellesem iyi olacak aslında.
Teşekkürler kızlar
Adres olayını nasıl yapıyorsunuz?
bizde o kitapları genelde vikitapta tutuyoruz.
bir kişi önderlik ediyor çekilişe. çekilişi çekiyor. kim kime çıktı diye özelden haber veriyor.
biz isim soyisim adres telefon bilgilerini veriyoruz. çekilişi yaptıktan sonra adresleri de gönderiyor. (dilersen şubeden de teslim alabilirsin. )

Teşekkürler Y yesil_zeytin_
Ben geçen yıl tanıdık birisi çıkar diye katılmamıştım. Şimdi hatırladım. Malum mesleğimden dolayı biraz çekincemelerim vardı. Artık nerdeyse herkesi tanıyorum.

X