Kitap Günü Etkinliği

Geldim. Ya benim telefonum cok problemli bu aralar kac kere yazayim diye actim sonra dondu kaldi. Donup aklinca duzelmiyor da sarji bitip de kapanana kadar kaliyor oylece. Pili de cikmayinca bekliyorum mecburen ben de.

Nasilsiniz neler yapiyorsunuz?
Anladım canım, canın sağ olsun
Ama göndereceğimiz kişinin buralarda olmayınca tadı çıkmıyo, biraz uğraşmamız lazım ev sahibiyle:dondurma:

Ayy yılbaşı çekilişi zamanı geldi bile :KK73::KK73:

Yeni konu açabiliriz aslında ama o zaman da katılmak isteyen bir sürü yabancı kişi olur. Sonra da sıkıntılar olabiliyor malum :KK14: Konu başına şart koyabiliriz yabancılar gelmesin diye.
Kitap dışında neler koyacağız hediyeye onlara da karar verelim bence :KK73:

yılbaşı çekilişi nasıl olacak.
diğer yılbaşı çekilişleri gibi olmasına gerek yok bence :KK51:
herkes bir kitap alsın. yanına da bir iki parça birşey alsın :KK51: @Papatya katılacak mısın sende canım

yılbaşı çekilişi nasıl olacak.
diğer yılbaşı çekilişleri gibi olmasına gerek yok bence :KK51:
herkes bir kitap alsın. yanına da bir iki parça birşey alsın :KK51: @Papatya katılacak mısın sende canım

Öyle olsun zaten bence de canım. Bizim ortak noktamız kitap, büyük kolilere gerek yok.
Geçen sene defter, kalem,ayraçtı dimi kitabın yanına konulan hediyeler? (benim canım katilim kalinkaselin kalinkaselin in muhteşem hediyelerinde gözü kalanlar vardı gerçi :KK53:)
Bu sene de ona benzer şeyler olabilir. Mesela ajanda, çikolata ve ayraç diyebiliriz yine. Tabi yanına da yine limitini kendimiz belirleriz, kitapları da ekleriz.

Öyle olsun zaten bence de canım. Bizim ortak noktamız kitap, büyük kolilere gerek yok.
Geçen sene defter, kalem,ayraçtı dimi kitabın yanına konulan hediyeler? (benim canım katilim kalinkaselin kalinkaselin in muhteşem hediyelerinde gözü kalanlar vardı gerçi :KK53:)
Bu sene de ona benzer şeyler olabilir. Mesela ajanda, çikolata ve ayraç diyebiliriz yine. Tabi yanına da yine limitini kendimiz belirleriz, kitapları da ekleriz.
bence de makbul. :KK73:

X