Kitap Günü Etkinliği

Olsun tatlım, hemencecik gelsin bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim kitapların ve de notun için. artık kimden olduğunu biliyorum hem.

evet notun sonuna kim olduğunu yazmamış koca kafa benim

Not olayında kimse kimsenin kusuruna bakmaz sanırım artık kitapyurdunun vukatlarından sonra

kitapyurduna mı suç atsaydım acaba, kendim unutmuş gibi yapmayıp hiç

_meLinDa_ tekrardan içeriz, bol köpüklü
xyzt-5544 sorun değil canım, olur böyke şeyler, ben onu notu okurken hemen aklıma senin ismin gelecek zaten, göz görmesin kalp bildikten sonra, ne önemi var Y yesil_zeytin_ gelir canım, daha zamanı var, gün geçerse de sorun değil, sen işlerini hallet, benim için bekleme heyacanı daha da sürer, mutluluğum uzar Kolay gelsin sana.

Yeni kitaplarımı da ekledim.
La la la la
Bugünün cicileri tatlı loliss den geldi. Teşekkürü bir borç bilirim.
Teslim edildiğini gördüm son yarım saattir yazmanı bekliyorum, yanlış kişiye gitti diye korktum nedense
Keyifle oku canım, ben her ikisini okurken de hep gülümsedim sen de gülümse istedim

Teslim edildiğini gördüm son yarım saattir yazmanı bekliyorum, yanlış kişiye gitti diye korktum nedense
Keyifle oku canım, ben her ikisini okurken de hep gülümsedim sen de gülümse istedim

Oyy hemen fotosunu çekip pc başına geçtim ama bir ara kitaplara bakarken dalmışım, arkalarını okuyordum.
Çok teşekkür ederim canım, keyifle aynı kitapları okumuş olacağız ne güzel.
Gülüşün daim olsun senin de.

Yeni bir kargo daha gelmiş, çok heyecanlı, ama elime ulaşmadı henüz, güvenliğe bırakmış kargocu, araba bozuk içeriye giremiyoruz demiş anneme, güvenlik arayıp bildirmiş. Sanırım kargocu isyan etti.
Fotoyu akşam geç saatte ekleyebilirim kızlar, spordan dönüşte alacağım. Haber edeyim dedim, ihmal edildiği düşünülmesin, heyecanla paylaşacağım. Pek yakında!
Kim acaba ? Merak ediyorum.

oo daha gönderenler varki:)

Evet daha var, gelen kargocuya demiştim zaten 4-5 kere daha görüşeceğiz diye, maşallah dedi
İyi ki evde olduğum zamana denk geldi, düzenli ulaşabiliyorum kitaplarıma.
aldığım kitap veya kitaplar çok sevdiğim ve beğendiğim kitap/kitaplar umarım sende beğenirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…