Kitap Günü Etkinliği

Olsun tatlım, hemencecik gelsin bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim kitapların ve de notun için. :KK60: artık kimden olduğunu biliyorum hem. :KK19:

evet notun sonuna kim olduğunu yazmamış koca kafa benim :kızgın:

Not olayında kimse kimsenin kusuruna bakmaz sanırım artık kitapyurdunun vukatlarından sonra :KK53:

kitapyurduna mı suç atsaydım acaba, kendim unutmuş gibi yapmayıp hiç :KK53::KK53:

_meLinDa_ _meLinDa_ tekrardan içeriz, bol köpüklü :KK50:
xyzt-5544 xyzt-5544 sorun değil canım, olur böyke şeyler, ben onu notu okurken hemen aklıma senin ismin gelecek zaten, göz görmesin kalp bildikten sonra, ne önemi var :KK19: Y yesil_zeytin_ gelir canım, daha zamanı var, gün geçerse de sorun değil, sen işlerini hallet, benim için bekleme heyacanı daha da sürer, mutluluğum uzar :KK75: Kolay gelsin sana.

Yeni kitaplarımı da ekledim.
La la la la :KK75:
Bugünün cicileri tatlı loliss loliss den geldi. Teşekkürü bir borç bilirim. :KK200:
Teslim edildiğini gördüm son yarım saattir yazmanı bekliyorum, yanlış kişiye gitti diye korktum nedense :KK70:
Keyifle oku canım, ben her ikisini okurken de hep gülümsedim sen de gülümse istedim :KK68:

Teslim edildiğini gördüm son yarım saattir yazmanı bekliyorum, yanlış kişiye gitti diye korktum nedense :KK70:
Keyifle oku canım, ben her ikisini okurken de hep gülümsedim sen de gülümse istedim :KK68:

Oyy hemen fotosunu çekip pc başına geçtim ama bir ara kitaplara bakarken dalmışım, arkalarını okuyordum. :oops:
Çok teşekkür ederim canım, keyifle aynı kitapları okumuş olacağız ne güzel. :KK68:
Gülüşün daim olsun senin de. :KK15:

Yeni bir kargo daha gelmiş, çok heyecanlı, ama elime ulaşmadı henüz, güvenliğe bırakmış kargocu, araba bozuk içeriye giremiyoruz demiş anneme, güvenlik arayıp bildirmiş. Sanırım kargocu isyan etti. :skandal:
Fotoyu akşam geç saatte ekleyebilirim kızlar, spordan dönüşte alacağım. Haber edeyim dedim, ihmal edildiği düşünülmesin, heyecanla paylaşacağım. Pek yakında! :KK200:
Kim acaba ? Merak ediyorum.:KK58:

Yeni bir kargo daha gelmiş, çok heyecanlı, ama elime ulaşmadı henüz, güvenliğe bırakmış kargocu, araba bozuk içeriye giremiyoruz demiş anneme, güvenlik arayıp bildirmiş. Sanırım kargocu isyan etti. :skandal:
Fotoyu akşam geç saatte ekleyebilirim kızlar, spordan dönüşte alacağım. Haber edeyim dedim, ihmal edildiği düşünülmesin, heyecanla paylaşacağım. Pek yakında! :KK200:
Kim acaba ? Merak ediyorum.:KK58:
oo daha gönderenler varki:)

Evet daha var, gelen kargocuya demiştim zaten 4-5 kere daha görüşeceğiz diye, maşallah dedi :bicak:
İyi ki evde olduğum zamana denk geldi, düzenli ulaşabiliyorum kitaplarıma. :21:
aldığım kitap veya kitaplar :KK14: çok sevdiğim ve beğendiğim kitap/kitaplar :oops: umarım sende beğenirsin :KK54:

X