Kitap Günü Etkinliği

Canım benim çok mutlu oldum beğenmene
Keyifle oku inşallah
Kavim Y yesil_zeytin_ ile kapıştığımız kitaptı
Aferin kitapyurdu çok bekletmedi bu sefer

Canım benim çok mutlu oldum beğenmene
Keyifle oku inşallah
Kavim Y yesil_zeytin_ ile kapıştığımız kitaptı
Aferin kitapyurdu çok bekletmedi bu sefer

Beğenmez olur muyum canım, bayıldım, yüreğine sağlık
O kitabın Kavim olduğunu hayatta bilemezdim, aklıma gelmezdi, sana nasip olmuş almak, şu anda elimde zaten, keyifle okumaya başladım.
Kitapyurdu ilk gün heyecanını yaşattı, devamı için sabırsızlanıyorum.

siparişi verdim bugün tabi ben akıllısı hediye paketini seçmeyi unutmuşum, siparişi öyle verdim. sonra siparişi iptal edip hediye paketli sipariş verdim ama bu sefer de notun sonuna kim olduğumu yazmayı unutmuşum
kimden olduğunu anlamadığın bi kargo gelirse bil ki o benim __giz__

Olsun tatlım, hemencecik gelsin bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim kitapların ve de notun için. artık kimden olduğunu biliyorum hem.

Not olayında kimse kimsenin kusuruna bakmaz sanırım artık kitapyurdunun vukatlarından sonra

Ellerine sağlık kuzum benim, birbirinize selamvermişliğimiz var o bile yeter hatırlanmaya
Oyy çok mutlu oldum, karşılıklı da bir gün içmeyi nasip etsin inşallah canım benim, hep güzel anları paylaşmak dileyiğle

Güle güle oku kuzum benim benim çok içime sindi inşallah senin de siner
Teşekkür ederim canım benim sineceğine eminim ben, en kısa zamanda okuyup güzel paylaşımlar yapacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…